Jump to content

Recommended Posts

e60764ab838a3145.jpg

Заглавие: One LINE Romance
Алтернативно заглавие: 线钟情 / Yi Xian Zhong Qing
Година: 2014
Държави: Китай, Южна Корея
Участват: И Мин Хо, Беа Хейдън, Ким Ганг Хьон, Ким Бо Ми и други
Жанр: Романтичен, Микродрама
Език: Корейски, Мандарин, Английски
Времетраене: ~16 минути на епизод

Резюме:
Това е романтична история за младия корейски композитор Мин Хо, който е загубил музата си и се надява да я намери в любовта, и китайската туристка Лин Лин, която ненадейно се натъква на него. В основата на тяхното познанство стои безплатното чат приложение LINE и забавните му стикери. Въпреки че на героите им предстои раздяла, LINE ги свързва по всяко време.

Продуцентите на хитовия сериал „Дошъл от звездите“ стоят и зад този проект. В микродрамата ще видите още мениджъра и стилистката на Чон Сонг И от сериала, но този път те работят за композитора.

Сваляне с български субтитри: Тук

Онлайн с бг субтитри

Онлайн с английски субтитри:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи не съм се заблудила в това като ми се мерна албум на Мин Хо ... ехе ... колко серии са 4 или 5 ?

не е лошо ....  гадини 16 мин тъкмо се зарибиш и то свършило ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 серии са, общо около 40 минути. Засега няма повече.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладки двамата! Но много кратки серийките и само три, малко е...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айляшки, айляшки ,че чак дървеняшки, го раздава  Минчо в мини драмата,или да сме по-точни в макси рекламата .Иначе- сладурчета, но явно  за реклама, каквато е целта, друго не трябва, едната хубост стига...  :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дърво, ама хубаво! :yes: Тук гримьорите ги бива - че в Наследниците с какво розово червило го бяха избарали - малиии, ужассс! :swoon:

Мацката за китайка ли минава? Хич не мяза. Сигурно е минала през корейските пластични хирурзи :na2:

Тъкмо го свърших. Голяма боза! А с тоя Рахманинов на пианото ме разбиха. Ще повърна! След Любовната афера просто не мога да гледам как ми се прави на пианист Минчо с маникюрчето и щръкналото кутре и аемоционалното изражение на финландец в дълбока душевна дилема! Лавандулке, ти как го изтърпя?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингу, абсолютно това си мислех ,като го гледах  на пианото, дръвче от класа, но вървящо в Китай за рекламки, особено за малоумните фенки.Те ,ако е смислено ,няма да го разберат, а Минчо,  цъкащ картинки на телефона -идеален вариант   :896767:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандулке - :xaxa:  много точно попадение за малоумните фенки!

А за английския му нямам думи просто! Ай лайк лейни дей! :rofl:

Как не се научи поне малко на произношение! Нали уж ходи в Щатите за Наследниците, толкова чак да не може да каже две елементарни реплики правилно! Или то е нарочно, че да го разбират китайците? :28558:

Много добре си подбираше проектите това  момче, нищо, че не е велик актьор, всичките му сериали бяха интересни и ми харесваха, но от Наследниците взе май вече да лежи на стара слава и забозя ужасно. Да видим какъв ще му е филма, дето уж бил правен специално за него...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голяма боза,стигнах само до 1ва... :nunchako:Min Ho се е взел много на сериозно

след като си позволява участие в такива инфантилни продукции.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен актьорите и кучето друго не ми хареса.Наистина беше пълна боза ,нямаше нищо смислено ,а да не говорим за "английски" им .Да се надяваме ,че Мин Хо няма да се излага повече с такива проекти :no:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама чакайте малко, какви проекти? Това е една голяма реклама, вярно малко по-различна, но реклама на "Line". Комапанията се е изръсила със солиден капитал, за да участва звезда и тегленията им сигурна са избухнали след излъчването. Минчо си е уредил лятната почивка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубaв Минчо, но голямо дърво, потресaвaщ aнглийски. "Сериaлa" е бозицa, добре поне че е крaтък.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче също е в списъка ми на изгледани. Спомням си, че го изгледах след страхотната драма, в която Мин Хо участва. Може би и за това ми се стори, като една прекалено сладникава боза! Хем кратко, хем с малко серии но си спомням, че го изгледах с много усилия от моя страна и единственото, което ми държеше погледа пред екрана беше този красавец Минчо. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, The secret message не било първата рекламна драма на "лайн":) Само че като ви чета коментарите, тази май ще я пропусна... Ако беше на същия режисьор, бих се пробвала, ама не е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко куче, филмчето - едно голямо нищо. Минчо - хубавец :kissy:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване