Jump to content

Recommended Posts

akdong-musician5.jpg akdong-musician4.jpg

 

Off Topic

 

akdong-musician3.jpg

 

 

 

 

 

AKMU - ‘항해(SAILING)’ PREVIEW (ACOUSTIC VER.)

 

AKMU - '어떻게 이별까지 사랑하겠어, 널 사랑하는 거지(How can I love the heartbreak, you`re the one I love)' M/V TEASER

 

AKMU - '항해(SAILING)' FULL ALBUM SAMPLER

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много нежна и много красива е песента - браво! И това синьо, което толкова ми липсва, щом свърши лятото...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, bealonenomore said:

Много нежна и много красива е песента - браво! И това синьо, което толкова ми липсва, щом свърши лятото...

 

Момичето е един от най-добрите им вокали в цялата индустрия. Единствено фактът, че са брат и сестра, малко ми вгорчава изживяването, ако трябва да сме искрени. Някакси не ми върви да пеят такива песни заедно и да знам, че между тях няма грам привличане или поне щипка сексуално напрежение. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, това, че са брат и сестра, на мен не ми пречи - винаги съм приемала, че с всяка песен всеки от тях разказва собствената си любовна (и не само) история. В този ред на мисли не ми трябва друго чувство, освен това, което предават с музиката и гласовете си.

 

P.S. @skofiild, ако решиш, можеш да смениш името на темата на AKMU - доколкото мярнах вчера, вече са решили да се откажат от Akdong Musicians, щото го били надраснали, най-общо казано :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честна, аз не съм ги слушала до сега. Но името Akmu ми е познато, явно от обща информация поне съм чувала за тях. И като почна тия дни да се качва информация за тях около завръщането им с името Akdong Musicians се зачудих кои са тия и ги заобикалях. В един момент просто реших да проверя дали пък си нямат тема тук и така разбрах, че всъщност са Akmu... Чух само песента им акустичната версия, но определено пеят добре... Много нежно...:)

Да, името ще го променя, то може би са по-познати с него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено,смятам, че е наложителна промяната на името. Аз ги търсих като AKMU тук. Защото девойката има прекрасен глас. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро AKMU участва във фотосесия и интервю за октомврийския брой на Nylon!

akdong-musician-1.jpg akdong-musician-23.jpg

 

akdong-musician-lee-chan-hyuk-2.jpg akdong-musician-lee-soo-hyun1.jpg

 

Част от това, което са казали тук: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешното им участие...

AKMU(악동뮤지션) - Fish in the Water(물 만난 물고기) @인기가요 Inkigayo 20190929

 

AKMU(악동뮤지션) - 어떻게 이별까지 사랑하겠어, 널 사랑하는 거지 @인기가요 Inkigayo 20190929

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото вокален педагог ми е казвал, че на хората от едно семейство гласовете си пасват. Аз не съм наясно с това, но с брат ми(той се занимава с пеене) сме пели песни заедно за удоволствие и наистина се връзват гласовете.

А за тези двамата – прекрасни са. Особено тя. Гласовете им хармонират толкова искрящо, направо вибрират красота.

Настрана от това, песните им и изобщо к-поп не е моята музика. Развитието в песните им, не съм много наясно как да го кажа, самата мелодична линия, ми е еднообразна и ми доскучава. Това е лично възприятие. Въпреки това, порадвах се на гласчетата им. Прослушвам от време на време какво създават и другите от к-поп. Прослушвах и к-рок и алтернативен рок, имаше и някаква група(явно почитатели на Рейдиохед), които се опитват нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AKMU - [항해] TOUR Sailing Performance 'RE-BYE+다리꼬지마+사소한 것에서'

 

 

 

AKMU реагират на песента  WINNER’s “Hold” ( Малката участва в клипа)

Да споделя, че клипчето е от канала на Suhyun:  Leesuhyun

Пуска много яки влогове ..

А и имат и анг. суб. така се наслаждавайте:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно време в ютуб канала си качват клипове, свързани с тяхно турне..

AKMU - [항해] TOUR Sailing Performance 'FREEDOM'

 

AKMU - [항해] TOUR Sailing Performance 'RE-BYE+다리꼬지마+사소한 것에서'

 

Off Topic

 

AKMU - [항해] TOUR After Sailing

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Suhyun заедно с Bang YedamТreasure пеят неговата солова песен ‘Wayo’

Само да кажа, че двамата се познават още през далечната 2012 година от състезанието KPOP STAR 2, където тя участва заедно с брат си, a той като солов певец.

Накрая AKMU завършват под първа позиция, а той под втора.

И двамата са под YG. ent - той ще дебютира скоро, а тя дебютира през 2014.

:panda-145:

왜요(WAYO) - 이수현 & 방예담 듀엣 버전│7년 만에 만난 예담이

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

이름만큼 싱그러운 헨리x수현x적재x승환의 NEW 팀명 ′선샤인밴드′ 〈비긴어게인 코리아(beginagainkorea)〉 2회

 

너무 씐나♬) 선샤인밴드의 ′Dance The Night Away′♩ 〈비긴어게인 코리아(beginagainkorea)〉 2회

 

Off Topic

 

정승환(Jung Seung-hwan)의 달달 폭발한 ′흔들리는 꽃들 속에서 네 샴푸향이 느껴진거야′♬ 〈비긴어게인 코리아(beginagainkorea)〉 2회

 

(이게 바로 힐링 보이스) 정승환)x이수현의 ′잊어야 한다는 마음으로′♪ 〈비긴어게인 코리아(beginagainkorea)〉 2회

 

여름밤엔 바로 이 노래! 이수현(Lee Su-hyun)x이소라(Lee So-ra)의 ′달′♬ 〈비긴어게인 코리아(beginagainkorea)〉 2회

 

(달달美 한도 초과) 헨리(Henry)x이수현(Lee Su-hyun)의 ′대구의 밤′♪ (원곡 : 한강의 밤) 〈비긴어게인 코리아(beginagainkorea)〉 2회

 

천상′의 목소리 맞죠? 정승환(Jung Seung-hwan)x이수현(Lee Su-hyun)의 ′Love poem′♬ 〈비긴어게인 코리아(beginagainkorea)〉 2회

 

이수현(Lee Su-hyun)의 청량한 목소리로 재탄생한 ′선물′♬ 〈비긴어게인 코리아(beginagainkorea)〉 2회

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...