Jump to content

Recommended Posts

То "Коч раздел" звучи много добре ама как ще стане с тези от нас дето трудно се вместваме в това описание!? Освен да се редуваме: една страница кочовете ще пишат, другата-козите :lol2:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стрейта се разписа яко в раздела, дай боже и ти така. :D

Ще се разпиша, ми! Даже още не съм свършил с аниме раздела, пък после ще подпукам и мангата... :D

 

Накратко, аз съм вашият избавител и спасител :na2::rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотееееееееееееееееееееен 13-ти епизод, просто нямам думи колко ме изкефи. И накрая, когато успя да я засече и насочи пак му я хванаха тия от Некома. Там много добре си го казаха. Те са зрели котки, а ние новородени гарвани. icon_wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена за новата атака - пайп, за тези, които не знаят, това е атака от втора линия, по принцип разпределителя играе с посрещача. А новия епизод тук качен го очаквайте, след повторна редакция на Мрънкалото и Мел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега с нетърпение очаквам следващите епизоди като видях срещу какви могат да се изправят "Карасуно". Много надъхващ епизод! А монолога, който направи Танака беше брутален  :rofl:  Също така и новата песничка, която ще е ОП е яка пак  :es: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен епизод! Укай наистина се утвърждава като добър треньор, а отбора вече се надъха... Показаха доста от противниците, до един изглеждат мощни, дано е пълно със страхотни мачове! Само новата песен нещо не ми 'ареса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз да се разпиша тук. :28558: 
Харесва ми темпото, с което върви анимето.
Наистина обръщат повечко внимание върху развитието на отбора ("Карасуно"), което е един от плюсовете.
Хуморът също ме забавлява, щом успявам да се засмея в много ситуации.
Танака обаче цепи мрака. =)).gif Много ми харесва как за секунди си променя настроението.
Пример за това е кавгата му с онзи играч от "Некома", с когото откриха много бързо общи черти и се сдобриха.
Да не говорим за момента, когато си вземаха довиждане. То не бяха сълзи и сополи... =)).gif 
Хината първоначално ме дразнеше, но впоследствие ми стана страшно симпатичен персонаж,
особено когато изпада в неловки ситуации и започне да се панира за най-малкото нещо. icon_biggrin.gif 
Като цяло, нямам почти никакви забележки към продукцията, като изключим, може би, дебилните песни... И старата, и новата хич не ме кефят. icon_confused.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не наблюдаваме голямото преселение Анимес-Ийстърн Спирит, дами и господа? :28558:

 

Обаче за едно не съм съгласен с теб - новата песен може и да е зле, но старата е невероятна просто! :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не наблюдаваме голямото преселение Анимес-Ийстърн Спирит...

Пък аз реших, че ми се е привидяло :rolleyes:  . Лошо няма, повече хора по добре :)

Дано и в Япония е с висок рейтинг и да има втори сезо, че за 24 еп нищо няма да покрият от мангата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 еп - Епизодът беше брутален, много ме изкефи. Много яки речи са си подбрали от студиото и ме радват. И просто края на епизода беше брутален, просто настръхнах, само една реч казваха и една суперска песничка и "Карасуно" полетя. Наистина им показаха, че "Карасуно" може да лети и вече няма да им се подиграват. И последната снимчица от епизода беше суперска, свалих си я icon_lol.gif Очаквам с нетърпение мачът им срещу "Датеко". Като цяло отново много надъхващ епизод!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 15:

Не знам к'во да коментирам направо! То не се издържа, само с по един епизод на седмица... :cry:


Невероятен епизод - увлекателна и забавна първа част, а след това най-после се почна с официалните мачове! Очертава се чудесна игра с "Датеко", надявам се отборът да не бъде използван само за да се покаже силата на "Карасуно", а и да покаже някаква съпротива, а-у...

Между другото, този Ойкава ми прилича доста на Кисе от KnB. По-бързо искам да видя на какво е способен.  :nunchako:


п.с Харесва ми как показват едновременно играта и на двата отбора на "Карасуно" - мъжкият и женският.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 16:

Добър мач, досадна драма. Много ме интересува к'во е можело да стане... Станалото - станало. Що го бичите на драма  :mellow:
А как може женският отбор на "Карасуно" да е толкова слаб...

Май най-позитивното в епизода беше, че ми се заби в главата "Go, go, let's go, let's go, Dateko!"  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 епизод - Многооо добър епизод. Очаквам с нетърпение мача с "Датеко". Е, не може без драми, според мен им се получава, показват чувствата на загубилия отбор. Затова името на епизода беше "Печеливши и губещи", точно това е плюса в това аниме, не като другите никакви драми, хайде на мача кой бие - бие. Обръщат внимание на всеки отбор в това аниме. А и анимето се придържа плътно към мангата, тъй че ако ще вините някого, то това ще е създателят на мангата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 епизод - Страхотееееееееееееееееееен епизод! Най-добрия досега, края беше уникален със забивката на Асахи, представям си пък какъв ще е краят на този мач. Нямам търпение да го видя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-стабилният епизод до този момент! Получава се доста интересен и двуостър мач, 
много обичам, когато един срещу друг се изправят отбори с коренно противоположни стилове на игра.
Толкова се изкефих, че даже му вдигнах оценката на 10! Леле, нямам търпение за кулминацията на двубоя. :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен епизод! През целия епизод бях изправен на нокти и определено имаше защо!

Датеко определено са невероятен отбор - особено белокосия, мълчалив гигант - б*хти блоковете! Наистина има чудовищни рефлекси!

А Карасуно наистина показаха какво могат, въпреки че бяха блокирани в началото, поведоха стремглаво. Бързите атаки на Хината и Кагеяма, последната забивка на Азумане - това се наричат надъхващи моменти!
Обаче очаквам противниците на нашите да ги обърнат в следващия гейм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...