Jump to content

Recommended Posts

Дори се говори за продължение на тази "любовна история", но засега са само приказки.

Докато това стане реалност, Бомб ще заснеме още един сериал за хонконгски мафиот,

този път с Taew. Всъщност, той се снима в момента - Pee Roon Pram Ruk / พิรุณพร่ำรัก.

 

4105fd277138.jpg

 

"онзи мръсник с перфектната, подла усмивка  и момичето, което държи затворено в дома си"

и на мене ми привлече вниманието като герой, двойка и актьорска игра. Героят е Пъйин, нали?

Играе се от младичкият актьор Bank Artit Tangwiboonpanit.

 

62657f652541.jpg
 

Удължаването на физиономиите във времето, ако правилно съм те разбрала, си го

обяснявам с това, че се опитват да наподобят "ефекта" на комикса в картината на действието.

Похватът им не ме дразни лично, напротив, дори ми е интересен и оригинален, за случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно той. Имам слабост към подобни герои с подобни усмивки, а и историята между него и момичето ( май се казваше Мина?)  засега ми е много по - интересна от историята на главните герои. Имам навика да си падам по второстепенни персонажи, в които откривам много повече смелост и енергия, както и база за развитие.

Иначе за това не се бях сещала и звучи логично. Въпреки това бих предпочела да се съкрати удължаването на подобни излишни емоции, но така са си решили хората и правото си е тяхно, това не ми пречи да се насладя на онова, което са създали защото кой не обича романтичните истории с лоши момчета? 

 

Дори се говори за продължение на тази "любовна история", но засега са само приказки.

Докато това стане реалност, Бомб ще заснеме още един сериал за хонконгски мафиот,

този път с Taew. Всъщност, той се снима в момента - Pee Roon Pram Ruk / พิรุณพร่ำรัก.

 

4105fd277138.jpg

 

 

Този актьор също ми е много чаровен( съжалявам, не запомням имена достатъчно бързо) но се чудя дали няма да му омръзне да играе мафиот? Както и да е, отива му, така че няма да се противя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bomb Tanin е и не играе само мафиоти. Наскоро приключи сериал, където

се бори срещу престъпниците, крадящи археологически ценности. Не го

преведоха, за съжаление, а чувам добри отзиви за сериала, някои твърдят,

че бил и по-добър от Cubic. Повече за сериала съм писала на страницата

на самия Бомб :click:

 

Сериалът се казва Suay Rai Sai Lub / สวยร้ายสายลับ.

 

771fda6e6345.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото този Дани също е голям сладур. Муцунките, които ги прави и начина, по който дразни големия шеф ме разбиват. Мисля че успява да го дразни даже много повече от главната, която изведнъж стана прекалено покорна и мила за моя вкус.( до 10 епизод съм) Не мога да разбера откъде дойде предаността й, но това е друг въпрос. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дани (First Parada Chutchavalchotikul) ми грабна сърцето от пръв поглед!

Много е талантлив и е от новичките попълнения на отбора на thaiTV3.

Ще го има и в новият им календар за 2015 година. Както и да е, той е и

певец и си има страничка у нас.

 

23a401866c58.jpg

 

Главната си има цел и това е, което я движи! Тя е хитричка и е явно типична китайка с

нейните вечни разсъждения наум, кроежи на планове, достигане на недостижими на

пръв поглед цели (fighting). Същото го виждам и в Boss & Me. Уж се мисли за глупавичка

и всички за такава я вземат, а всъщност, е доста пресметлива, ако се замислиш.

 

Та, за главната героиня - Рутайнак това е много характерно.

Самата тя за себе си казваше, че е "като хамелеоните, навсякъде се приспособява".

За разлика от Нантака, Рутайнак

 

ще се окаже чиста китайка. :rolleyes:

 

 

А се привърза към Лин Лан Съ, както и към Джонгсин, защото постоянно общуваше

с тях, а и видя, че не са толкова "зли" с нея. Дори, доста си позволява, като имаш

предвид кои са и какво се говори за тях. Не знам във втора серия ли беше или в 3,

но като му каза "кръвожаден мафиот", той едва се сдържа :nunchako: , но сякаш проявява

"необяснима слабост" към нея. Мисля, че и за двамата, както и за Карлос Тапия,

това поведение на "безстрашие" е забавно. Все пак всички ги е страх от тях

и може би това ги отпуска някакси.

 

 

Специално за Лин Лан Съ освен, че е красавец и недостъпен (cool - в пряк и
преносен смисъл), мисля, че той несъзнателно, а може би и съзнателно,
изпитва нещо към нея, което я прави небезразлична към него и това е
напълно естествено. То май и в песента, която е неговата тема, това е така
обяснено.

 

 

NB: Не е към темата, но сте прави, че има голям ефект, когато се дискутира по темата!

Това много стимулира преовдача към превод. И аз не вярвах, като гледах как рускините,

когато искат някой превод по-бързо да приключи, го коментират непрекъснато и превода

свършваше светкавично. :28558:  Не е за вярване, но го изпитах на свой гръб! :rolleyes:

Търпение, днес много искам да завърша редакцията на Chasing love to the end of the world,

защото е важно за мен, преводачите в раздела ни да се увеличат, и скоро да ви зарадвам

с новите серии на двата сериала, които ще движа успоредно засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Права си затова, че може би при нея е от хитрост. Умее да се нагажда, нещо, което аз например не мога и може би затова ми се стори твърде покорна. Сестра й уж я бяха дали като по - малко смела, но ми хареса как се хвърли от онзи мост. Според мен това също я прави оцеляващ. Странно е, че тя си пада по мъжа, който я търси като луд, но не знае и бяга от него. Ирония на съдбата. Иначе най - борбеното момиче за мен е Мина ( не знам как точно и се произнася името, но май е така) Такива усилия положи за да избяга от Puey Lin, беше толкова решителна и смела. Наистина много я харесвам и нещо ми подсказва, че ще бъдат заедно накрая. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да, Мина се казва и ще бъдат заедно, че и много влюбени. :wub:

Тя и Нантака по нещо си приличат - харесват мъжете, от които

се боят. Нантака също ще бъде с Лин Лан Съ, и ще го иска за

себе си, но ще разбере най-накрая, че сърцето му е абсолютно

заето, както е в песента.

 

 

a3f30fb93022.jpg

 

Всъщност, Нантака е доста уверено в себе си момиче, което си

знае цената и си има изискванията за това. От малка е свикнала,

че е красива и успешна, развила е в себе си женственото, за

разлика от Рутайнак. В това двете се отличават и по националност.

Тайландките много държат да изглеждат модно и направено.

Не знам защо, но съдейки по корейските сериали, подчертавам сериали,

жените им сякаш не се вълнуват да изглеждат красиво. Гримирани са

само певиците в клиповете си. В сериалите не стават за нищо.

Имат само около 5 изключения и цялото внимание е към мъжете -

винаги супер елегантни, интересни, модерни и готини. Нантака

веднага привлече вниманието на Лин Лан Съ не само с хубавата си

външност, но и с целия си направен вид /прическа, дрехи, украшения/

и умението си да флиртува. Това тайландките го умеят. Рутайнак,

както се разбира пък от нейната музикална тема, си има свой

начин да постигне това и действително с Лин Лан Съ ще успее.

Но в Хонконг не малко хора казаха, че я намират за интересна,

че и красива, за разлика от успехите й в тази област в Тайланд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, знаех си, че ще са заедно.  :emote_kiss3: Тя наистина много упорито се отбраняваше, но като че ли той не правилно показва чувствата си към нея, като вместо да я съблазни я плаши и притиска. Мисля че ако беше постъпил различно ..тя щеше да е друга също, въпреки че аз лично не си представям да се влюбя в някой на когото едва ли не съм продадена. Но.. Стокхолмският синдром си казва думата и е доказано.  :rofl: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал! Сюжетът е страхотен, актьорите са невероятни, а самият сериал е реализиран уникално добре. Има действие, има много сюжетни линии, които търпят развитие през целият сериал, има екшън, има комедия, има романтика с една дума има всичко. В сериите няма нито един излишен момент и с всеки изминал епизод става все по интересен. Това е един от малкото сериали, които исках да има повече серии, защото ми беше адски интересен и не откъсвах очи от него. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е чудесно - сериалчето е забавно, динамично и увлекателно, обаче намирам само 3 серии с български субтитри... има ли от къде да дръпна целия лакорн с бг превод?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма го преведен изцяло на български за съжаление. :(

Иначе сериала е доста добър, аз го гледах отдавна и го препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как да напиша коментар, без да е прекалено дълъг. Изгледах всички серии с руски субтитри точно за 1 нощ и половин ден /не стигна нощта за всичко/. Такова зарибяване не ми се беше случвало отдавна /горе долу от корейския Лечител, насам/. Това е показателно. Толкова ми хареса, че думи не намирам. Страшно разтоварващо и забавно сериалче е. Руският малко ме разсейваше от сериала, но понеже е преведен само до 4-ти епизод , си го догледах на руски. Персонажите са изградени доста убедително и многопластово. Препоръчвам горещо.

Имам си и своите забележки - много нереалистичен главен герой, много дървено играе, бих му препоръчала малко повече душа да влага, на моменти ми се струваше много дървен и безизразен, беземоционален, и със сигурност - скован, а и бойните сцени с него ми стояха някак си изкуствено и странно.....леко флегматичен беше за вкуса ми, и с това премисляне от по пет минути преди да продума нещо, ми стана тегаво и бавно....на приказки беше пестелив, а на изразителност и мимики - съвсем пък. Втората забележка е - как така в целия сериал една целувка по устата нямаше? Вярно имат голяма възрастова разлика прсонажите /главната двойка - Нак в сериала и мафиьота/, а главната героиня е непълнолетна, но все пак, как ще се жениш за някой без дори да си го целунал? Не очаквам да се натискат невъздържано, но все пак, поне на финала той можеше да я целуне, предполага се, че ще живее с тази жена, нали? Третата ми забележка - тия пистолети дето ги разнасяха насам натам без притеснение и ги размахваха открито, не са ли проблем....Така спокойно си ги вадеха, че изглеждаше сякаш в Тайланд всеки си има оръжие и го показва навсякъде и го ползва пред всички. Аз все си мислех, че така открито не се размахва пистолет по обществени места и то за най-малкото. Очаквах от някой ъгъл да изкочи поне един полицай и да им поиска документите и разрешителното за оръжие, ама не стана.

И Ланг Съ, и Донгсин, го подкараха доста бавно и без емоционално, за сметка на това женската им половина преливаше от емоции.

Много ми харесва как играеше малката сладурана, пръскаше чар на макс и добре пресъздаваше образа, много беше лъчезарна. Сестра и не ми допадна като визия изобщо, много намръщена, безизразна и студена ми изглеждаше. Известната актриса /персонажът/ беше много готина и донякъде съжалявам, че не оцеля и нямаше щастлива любов за нея, защото като характер беше сложна и многопластова и със сигурност интригуваща. Не ми стана ясна и съдбата на Дани. Голям сладур е и много талантлив актьор, но като че ли оставиха неговата личност без развитие от един момент нататък.... И за него краят е неизвестен.

И така - препоръчвам за свободното време, като леко и неангажиращо, смешно и забавно сериалче, с много обрати и интересни моменти, което обаче грабва вниманието ни и го държи дълго. :) :) :) :)

Някой беше писал преди мен, че главната /Нак/ е изнесла целия сериал на гърба си. Склонна съм да се съглася. И като цяло женските персонажи, бяха много по-активни от мъжките и движеха действието на скорост.

Дописвам един въпрос: Има ли вече продължение на сериала? Книгите са 4, ще има ли и четири сезона на сериала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът се превежда на друго място и за съжаление няма такива изгледи да се преведе скоро или до край.  

По-добре, ако знаете някой чужд език си го догледайте и няма да съжалявате, защото си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го с руски субтитри , но все още имам надежда някой да го довърши този сериал струва си.Дано някоя добра душа да го преведе на български.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...