Jump to content

The Liar and His Lover (2013)


Recommended Posts

Препоръчвам да изгледаш всичко, каквото намериш с това момче. Голям талант е.

Имаше и допълнителна история към филма. Може да видиш и нея.

Ех, липсва ми нещо ново по темата музикални филми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми филма! Романтичен, с красив каст, хубава музика - какво повече! Не обичам да гледам филми, но този ми беше супер. Не съжалявам, че го изгледах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми. Много нежен, човешки и музикантски филм. Страхотен Такеру Сато, голям фен съм му вече, и страхотен саундтрак на филма. За мен и моята болна от романтика душа, той предпочете да остане. Така си интерпретирам аз финала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големите плюсове бяха музиката и Такеру Сато! Заради тях може би ще го изгледам пак. Иначе определено останах с впечатление за незавършеност и за недоразвиване на определени теми и отношения. Филмът с допълнителните истории е задължителен според мен, показва няколко важни гледни точки за избора и поведението на определени герои. Не знам дали заради факта, че главната е новачка и е малка, но като че ли малко на пръсти стъпваше около нея Такеру Сато и нямах усещане за някаква голяма химия между тях. Изпълнението им на "Graduation" обаче беше чудно, паснаха си идеално. Самият Такеру Сато е прекрасен! Не знам защо, но винаги, когато го гледам, имам усещането за някаква тъга и болка в него. Не знам дали се дължи на конкретните роли, в които влиза, или просто е такъв човек по принцип, но всеки път ми се свива сърцето за него. Добре че от време на време пуска и усмивки :) 

 

А за финала:

Off Topic

Няма значение дали заминава, или остава. Нали младите се взеха, пък ще се обичат и от разстояние, ако се наложи :P 

 

@naia, благодаря за субтитрите!!!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога се чудя защо го правя и защо изобщо съм започнала да превеждам.

И така, като се появи някой след толкова години да каже една добра дума.:blush:.. просто...:wub:

Седя изтръпнала и щастлива.

Даже в първия момент се зачудих как съм пропуснала филм с Такеру Сато... после се зачетох.

Видях че се навивам за превод.

После схванах, че даже съм го и превела,... А почти не помня за какво иде реч:-)))))

След стотици изгледани неща, след толкова емоции... години.

Избледнява...

Тези мигове са ми дали щастие.  И тогава, и сега.

Благодаря и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.02.2021 г. at 21:21, naia написа:

Понякога се чудя защо го правя и защо изобщо съм започнала да превеждам.

...............

Даже в първия момент се зачудих как съм пропуснала филм с Такеру Сато... после се зачетох.

Видях че се навивам за превод.

После схванах, че даже съм го и превела,... А почти не помня за какво иде реч:-)))))

...............

Нямам думи, Найче... Вече да не помниш, какво си превеждала. Толкова да са много! Ехааа, поклон!:bow:

Пък аз да взема да се поправя, хем Такеру Сато, хем още не съм го изгледала  - срам! :blush::ph34r:

 

 

Апропо, туй нещо онлайн има ли?  Ще потърся, ако няма - ще направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още много преводи да има! И такива мигове! Винаги ще има хора, които да откриват нови неща и да благодарят на тези, което са им помогнали да стигнат до тях.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...