Jump to content

Не ми омръзва да гледам...


Recommended Posts

Трансформърс.

Гледала съм всички части по милион пъти. Обожавам го този филм, филми по-точно. 

Както и Скорост, но първата част.

Абе май и Принц Каспиян е в това число.

 

И като видях Ало, Ало в по-предните мнения, то май и него. Ето сега пак го дават и като го засека, си го запям.

Бих гледала също и Алф.

 

Пък ако повторят и любимата ми сапунка, хем от много отдавна не гледам такъв тип сериали, пак ще си го гледам. Гледала съм го 3 или 4 пъти, по три пъти една серия на ден, излъчването и две повторения, значи за каква мания става на въпрос. Все още го помня, все едно съм го гледала вчера.

 

От азиатските неща, май нямам. Преди години имаше един два сериала, които като нямаше какво да зяпам си ги преповтарях, но вече не обичам да повтарям тука. По-добре да видя нещо ново. Особено сега като гледам предимно китайско и има толкова неща за гледане, то време нямам да ги гледам всичките. Ето това е мъката ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не обичам да гледам нещо повече от веднъж,

рискувам да разваля първоначалното усещане.

Но ако засека по ТВ "Приятели", "Двама мъже и половина" и "Женени с деца",

всеки път ги гледам с удоволствие.

С азиатските сериали никога не правя тази грешка. Ни-ко-га! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.04.2020 г. at 0:32, lazeto написа:

:lol2: И аз съм така с тези три сериала включително и Ало Ало ..

 

Да, него го бях забравила. Сетих се и за още един - "Всички обичат Реймънд" :D

Уникални идиоти! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/23/2014 at 4:57 AM, parab said:
.... но си имате филми, с които се "храните" по много пъти.

Това са единствено кунг- фу филмите, например "Тигър и дракон", " Samurai champloo" или "Герой" - невероятно е как може да се превърне една бойна сцена в мелодия и определено, това го могат само азиатците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Мръсни танци" не знам колко пъти съм го гледала.Друг филми,които мога да повтарям това са "Дух","Флашданс","Танцувай с мен","Кънки с остър връх"всичките части,"Запази последния танц" и двете части и още много филми свързани с танци.Обожавам такива филми.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се сетих и за българските телевизионни театри "Криво разбраната цивилизация" и "Зех тъ Радке,зех тъ".Тях мога да ги гледам постоянно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен никога няма да ми омръзне да гледам Междузвездни войни

/оригиналните три серии!/ и Властелина на пръстените.

От бг филмите С деца на море, Оркестър без име и Васко да Гама от село Рупча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междузвездни войни си е класика и всеки път, когато го гледам, го виждам по различен начин. Говоря за първите 6 серии. Последните са поредната холивудска боза, а ги чаках с огромно желание да се появят. Има много такива филми и сериали, които човек не е лошо да изледа след десетина година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Приятели"

По всяко време на денонощието. На която и серия да попадна.

Преди години го гледах докато хранех децата на детското столче, сега синът ми си пуска "Приятели" за компания, когато се храни сам :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...