Jump to content

Recommended Posts

Аз си обичам българските продукции, но към криминалният жанр съм особено чувствителна :ph34r:. Втора серия ми хареса и ще си догледам сериалчето, освен ако не решат да правят безбожно много сезони или не го разводнят.

Off Topic

Нещата, които ме подразниха не са изчезнали, но май ще свикна и няма да им се впечатлявам след време. Освен всичко снимките са правени в един много красив регион и има кадри, който пълнят окото :)

• Like 1

На мен също втори епизод ми хареса повече, не съм сигурна защо точно и със сигурност ще си го догледам:)  Свръхрекламата от типа как е за Оскар:blink:(телевизионният им еквивалент е с друго име) и как лесно ще се продаде бързо(там "медицинският" е с по-големи шансове) все още ме забавлява, но определено вече се движим в правилната посока.Разбира се,

Off Topic

имаше неща, които ме дразнят: като стаята за разпит с огледалното стъкло в Смолянското РПУ(преди десетина години неналожи да ходя до "Майор Векилски" и ви уверявам, че такова чудо немаше-_-) и изказването на редово ченге как ладата била регистрирана в ромската махала...:blink:(нема начин да се изрази така), но са бели кахъри.

Операторската работа е на ниво; актьорската игра също; сценария, криминален или не е направен да пасва на нашата действителност-тъпичко ще е да звучи по хамерикански и благодарение на този и още един сериал вече проверявам стартиращите бг продукции.

Знам , че не съм добре за 68 път ще гледам Светеца :blush:. Може и да са повече, просто след петдесетият път срях да ги броя :28558:.

Що да не си добре? Виж, ако беше всички сезони на Бъфи... като стана въпрос, ти "team Spike" или "team Angel" си?

Тука не те разбрах, но не съм гледала Бъфи - предполагам, че е нещо от него :D. Избирам си "team Spike" , това с ангелите ми звучи скучно :896767:. Сега ако ме светнеш и какво си избрах, цена няма да имаш.

Човек не е нормално толкова много пъти да гледам този филм :). Докато умра сигурно ще станат 1000 пъти, а филма си е слабичък, но го обичам и това е :)

Браво, правилния вампир избра. Прощавам ти, че не си къташ 55 GB Бъфи на харда :D

Няма силно и слабо, има такова, дето ти харесва или не. Даже трябва да си горда, ако гледаш неща, които не се харесват на масите B)

• Upvote 1

Бъфи колко сезона има, че е 55 GB ? Има силни и слаби филми - това няма как да отрека, но има и такива, който обичаш и е без значение в коя категория попадат.

Аз обичам Светеца - нищо не съм гледала повече пъти, нищо не обичам повече и нищо няма как да заобичам повече. Признавам всичките слабости на този филм, той далеч не е най-добрият филм на Килмър, но това не променя фактите :D.

Книгите, филмите, музиката за мен са все неща, който носят удоволствие, но не са атестат за ерудицията, интелекта или характера на човек. Ако масата харесва нещо, то не е причина аз да не го харесвам. Ако масата не харесва нещо, което аз обичам - проблема си е на масата :28558:.

• Like 1
  • Upvote 1

Така е. Щом обичаш нещо, влече те. Аз съм така със Стоманени магнолии. Обожавам този филм, макар да е доста старичък вече. Но това е филмът, на който най-много съм се смял и в същото време успя да ме разплаче. Е не чак с глас, но има много тъжни моменти.

• Upvote 1

Бонд от както прочетох Стоманени магнолии се мъча да се сетя за какво беше филма. Знам, че съм го гледала, но в главата ми изплуват Том Скерит, Джулия Робъртс и може би Доли Партън, но за нея не съм много сигурна. Май ще се наложи да изгледам филма, както и "Пържените зелени домати", че и за тях ми е смътен спомена :)

• Like 1

Да, тези и още Сам Шепърд, Олимпия Дукакис и моята любимка Шърли Маклейн. Няма да е лошо да го гледаш пак. Аз някои любими филми съм гледал по 20 пъти.

• Haha 1

Ти си си добре, всичко, което наричам любимо съм гледала над 20 пъти :28558:, много от тях са около 50 ( а това са дяволски много филми) , но преди години се отказах да броя. Има нещо сбъркано в това, но съм се примирила. Е налагам си ограничения и дори няколко години спазвам дисциплина, но и тя не е много ефективна :)

• Upvote 1

7 сезона е Бъфи, 145 епа.

Аз много филми мога да повторя и потретя, ама по 20 пъти - множко ми е. Само Хари Потър мога да гледам толкоз често. Успокоява ме. Сичко става на магия и нема грижи :D

• Haha 1

Хари Потър си е една магия. Аз дълго упорствах и не гледах филмите, защото смятах, че са за деца. Но след като гледах втори филм, награбих всички книги и ги изчетох буквално на един дъх. След това се върнах към филмите.

• Like 3
  • Upvote 1

Снощи за лека нощ реших да си пусна Сандитън и взе , че стана добро утро :D, което прави това, което ще напиша не съвсем за тази тема :896767:.

Като един виден фен на сериалите и многото сезони, ще си чакам вторият като наследство. Сериала е направен по недовършен роман на Джейн Остин, което може би обяснява, защо цяла нощ го гледах :blush:. Искрено се надявам сценаристите да не го развият , така както бих го направила аз - всяка романтична душа би ме разспънала, ако разбере, какво ми се струва логично и справедливо :ph34r:.

Започнах филмчето заради младежа , излишно е да си придам някакви по-благоприлични подбуди - едва ли някой ще им повярва :blush:. Права бях за филмите на момчето , не , че подпуках всички, но това, което гледах не си заслужава времето ( понякога се изненадвам от търпението си), но пък сериалчето  - получило им се е.

Знам, че тук има фенове на Остин и си мисля, че 8 серии ще ги глътнат без проблем, а и никой няма да иска да ме трепе :28558:.

Преди мислех, че Джейн Остин има определен типаж и на него набляга в книгите си . Сега се чудя, кой е бил мъжът с когото не им се е получило ? В Англия се занимават да пресъздават как би изглеждал Дарси от онази епоха, но мен ме човърка, кой седи зад образите на Дарси, Сидни и един, двама други видни темерути :dunno:

• Upvote 2

Благодаря ти за препоръката. Отивам да си го свалям. Не обичам многосезонни сериали, но тук най-много два сезона да има. Едва ли има материал за повече, дори с натъкмяването на края.

• Upvote 1

Струва ми се, че осемте серии обхващат дванайсете написани глави :). Чудя се, дали в оригинала Джорджиана е такава, каквато е във филма ? Направо се съмнявам, ама здраве да е :)

П.П. Ще гледам The Benefactor / Благодетелят  - въпреки слабата оценка. Може и да ми хареса или пък младежа да ме откаже от себе си, знае ли човек :)

• Haha 1