Jump to content

Recommended Posts

Аз си обичам българските продукции, но към криминалният жанр съм особено чувствителна :ph34r:. Втора серия ми хареса и ще си догледам сериалчето, освен ако не решат да правят безбожно много сезони или не го разводнят.

Off Topic

Нещата, които ме подразниха не са изчезнали, но май ще свикна и няма да им се впечатлявам след време. Освен всичко снимките са правени в един много красив регион и има кадри, който пълнят окото :)

• Like 1

На мен също втори епизод ми хареса повече, не съм сигурна защо точно и със сигурност ще си го догледам:)  Свръхрекламата от типа как е за Оскар:blink:(телевизионният им еквивалент е с друго име) и как лесно ще се продаде бързо(там "медицинският" е с по-големи шансове) все още ме забавлява, но определено вече се движим в правилната посока.Разбира се,

Off Topic

имаше неща, които ме дразнят: като стаята за разпит с огледалното стъкло в Смолянското РПУ(преди десетина години неналожи да ходя до "Майор Векилски" и ви уверявам, че такова чудо немаше-_-) и изказването на редово ченге как ладата била регистрирана в ромската махала...:blink:(нема начин да се изрази така), но са бели кахъри.

Операторската работа е на ниво; актьорската игра също; сценария, криминален или не е направен да пасва на нашата действителност-тъпичко ще е да звучи по хамерикански и благодарение на този и още един сериал вече проверявам стартиращите бг продукции.