Jump to content

Recommended Posts

Точно това търся! Обаче защо този серил има различни имена? В Замунда е бил качен като линк с файлово име Its Okay Daddys Girl , вместо It’s Alright, Daddy’s Daughter, и много трудно може да се сети човек какво да потърси. Аз си пазя фаловете на 2 и 3 епизод и те са кръстени по другия начин. Тъпо нали? ......да не говорим, че преди малко открих и трети вариант на изписване, и съвсем няма синхрон между имена, линкове и файлове.

Много ти благодаря за помощтта Blue_Moon!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, Аria. :) За нищо. Радвам се, че това се оказа сериалчето и че успяхме да го намерим. :beer:  По принцип сериалите/филмите имат по няколко алтернативни заглавия и не на всички места са с едно и също име, затова вариант е, ако не го откриеш с едно от имената да пробваш и с другите. Да, понякога алтернативните заглавия са много различни, например на Runway Cop, алтернативното заглавие е Detective Cha.  :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблем е и съкращението с горна запетайка /апостроф/. В замунда си спестяват запетайките при озаглавяването на фаловете, а в реалното име в каталога има запетайки ....после ходи го търси в тарсачката.... Един символ да е различен и вече не го намираме. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и не успях да спечеля зрител за този филм , та се налага да повтарям  :) . истината е, че ми се гледа хубав филм, а за този си знам, че е такъв  :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка с онзи много сладък няколкодневен разговор в темата " Какво очаквам от..."

и лавината от спомени, нееднократно се появи "Междузвездни войни".

 

Който има желание да се гушне на топло от 18,40, тави вечер по НВО, Междузвездни войни - Силата се пробужда".

Нямам абонамент за НВО, така че ще пия бира с приятели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.11.2016 г. at 19:27, Кева написа:

Така и не успях да спечеля зрител за този филм , та се налага да повтарям  :) . истината е, че ми се гледа хубав филм, а за този си знам, че е такъв  :896767:

 Бих го изгледала но не мога да си сваля субтитрите от тук, дава ми несъществуваща страница. За втори път днес не мога да намеря обявени във форума субтитри :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.11.2016 г. at 19:27, Кева написа:

Така и не успях да спечеля зрител за този филм , та се налага да повтарям  :) . истината е, че ми се гледа хубав филм, а за този си знам, че е такъв  :896767:

 

 

 

Кев, миличка, :kiss2:хвърли , моля те, линкче,  че нещо не мога да позная, кой е въпросния филм. Изрових филмографията на Абе Хироши и имам няколко "заподозрени", но  поне в момента няма как да ги прослушам всичките. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвана ме неподготвена от таблета не успях да копна линк :blush:. Има тема във форума, в каталога се казва : Cheers for  heaven , а оригиналното заглавие е Tengoku Kara no Yell

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@asha и сийд няма в бг торента, затова си го свалих от азията и сега ми трябват субки.  И накрая ще го гледам при рускините :Dтук

П.С. оф, че съм проста, няма кой да погледне, че в азията има бг субки.:slap: Добре, че беше @tikitoliq. Тенкс за което.

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, cucyta написа:

@asha и сийд няма в бг торента, затова си го свалих от азията и сега ми трябват субки.  И накрая ще го гледам при рускините :Dтук

  @Кева,   @cucyta   :thanks:

Off Topic

Цуци, изобщо не търся бг сийд , ако няма бг онлайн,  директно при рускините си цъкам онлайна. Като ми се гледа нещо, то трябва да стане на момента, щото сега ми е излязла дупка време за запълване. Пък тъй ... да чакам сийд и да вися като "кон на празна ясла" ...  Сигурно звучи ужасно гадно... ама, нямам друга алтернатива.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, cucyta написа:

 Бих го изгледала но не мога да си сваля субтитрите от тук, дава ми несъществуваща страница. За втори път днес не мога да намеря обявени във форума субтитри :(

 

Линкът за субтитрите на Cheers From Heaven вече е подменен. Ако някой попадне на други субтитри, правени от нашия екип - на Eastern Spirit, които не могат да се теглят от тук, нека ми пише на лични, за да оправя линка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цуци, пък мен нещо не можа да ме впечатли. Открих го още по Коледа, но освен ефектите , нещо не не се разбрахме. Може би тръгнах с много големи очаквания , породени от по-миналогодишния Дракон. Тук нещо ми липсваше, за да ми е пълно "удоволствието".Но все пак - не може да се отрече, че са се постарали. Чудесна приказка се е получила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да де, точно приказка с алогично действие и някаква поука накрая :D.

Off Topic

Чак Кашчей Безсммертний се пожертва за правата кауза, накрая :D:D:D.

А Дракона си е друго нещо, ако говориш за "Он дракон", все пак Тимур Бекмамбетов му е продуцент. поне знае какво се харесва и как да се поднесе на публиката:D.

А и ние с тез романтични души не можем да останем безразлични.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Богатирът и Драконът са много различни като атмосфера :), спор няма, но как съм се хилила с метлата на Иван и хилядите му номера и простотии - не е истина. Само Борис с чебуреките може да се равни по него...

 

Сори за разводняването на темата... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност , бих казала @maira, че не си я "разводнила" , а уханно умирисала на пържени вкусотии, та чак тЕреби да се поприбърша.:DРецептата ще я пробвам някой път - интересна ми се види. 

Така , като се замисля, вероятно може би точно настройката ми за гледане на филма не е била на подходящата честота. Наистина имаше много оригинални хрумки, великолепни ефекти и всичко си беше точно и премерено, както и в Дракона.Нещо , което изключително много ценя в подобен род филми / фантастики и фентъзита, че и другаде, където се налага да ги има/.

Да, @cucyta, за Тимуровия Дракон иде реч, който, благодарение на Майричка :kissy:, ми направи Празника по- миналогодишната Коледа. Та за това и много се зарадвах първоначално , като го открих Богатира, и с голям ищах го почнах ... и вероятно за това и не се случи точно тази "магия" дето я търсих. 

Я, Майричка , докато си на индийско , да се пробвам да те спечеля за едно страхотно индийско криминале/ ако не си го гледала. /  На мен  много , много ми допадна още преди време, когато го открих. Такъв край му извъртяха, че ме разбиха от всякъде. 

Кahaani / История /(2012)  . Има си и бг буквички.

 

Разбрах , че и втора част са му избацали, ама не смея да я гледам , да не си разваля "вкуса" от първата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах новата Лара Крофт, ама нещо не ме грабва и от два часа е на стоп кадър. Все пак ще се пробвам.

P.S. Ама пък Даниел У си ми е любимец.

P.S. P.S. Както казваше един мой приятел:" Екшън дет никой няма жив.":D

Хич не си струва. time raiders беше много по-интересен.

 

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, cucyta написа:

 

P.S. Ама пък Даниел У си ми е любимец.

P.S. P.S. Както казваше един мой приятел:" Екшън дет никой няма жив.":D

 

 

Щом харесваш Даниел У, защо не пробваш Into the Badlands, но е сериал, страхотен е, няма епизод без битки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...