Jump to content

Recommended Posts

image007-746493.jpg

 

„Приключенията на Мерлин“ (2008)  е британски телевизионен сериал и сюжета му се отличава значително от познатата история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните 2 серии на тайванският Fated to Love You - мъча го от толкова време, че чак е срамота, не, че е зле ама не върви  :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, пак съм аз :). Не удържах на напъна дръпнах си The Imitation Game. Колко време го чакам този филм, колко надежди му възлагам, чак не е реално. Само две възможности има за него : великият филм или великото разочарование  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е, не е вдъхновяващо, но с оглед на големите ми очаквания  щом не ме разочарова, значи са се справили. Ами, пак трябва да го гледам.............. <_<​ . Да видим дали без големите очаквания с висока доза скептицизъм дали пак ще го възприема като „ добро, нищо кой знае какво“  :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зверски ми се гледа японско, а е тотална криза , от друга страна трябва да си проверя теорията със сценаристите, обичам Уено Джури и Харума Миура, та е неизбежно : пускам си Наоко :)   ( чаках, някой да го преведе, но никой не му се нави ) <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Joker game...

24-200.jpg

Тук  но сигурно я има другаде....

----------------

Това не казвайте, че съм го гледала донякъде... срам, срам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое уби котката :). Пускам си Малката Англия, трейлъра грам не ми вдъхва доверие, обаче никога не съм гледала гръцки филм , историята ми звучи интересно, та се надявам да не е греда. Ето до къде ме доведе кризата с преведеното японско :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май тотално се сбърках - харда се напълни със филми от всякакви странни държави  :896767: . Сега смятам да хвърля едно око на Металиската - то само заглавието ме спечели безвъзвратно, та  поне на много музика се надявам вътре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма, Кенет Брана, Ема Томпсън, да не говорим за лошия, лоооош Киану.... Хеле па младият доктор Уилсън.  :rofl:  И жестоките диалози на чичо Уили...

Тази версия съм я гледала не знам колко пъти и всеки път все едно е сефте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диалозите малко бяха съсипани от превода, а моят английски доуби всичко  :28558: . Имах спомен, че по-дълго се дърлеха и все пак си беше кеф.

А сега рискувам да съсипя детският си спомен като си припомня, как доброто момче накрая печели момичето 

 

П.П. Нищо не съсипах, но сега умирам за сън  :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, не знам къде да си задам въпроса и затова го пускам тук, пък може да го преместите. Преди време си свалих от Замунда, няколко серии от корейския сериал : Its Okay Daddys Girl /старичък е сериала/.

Имам навика, когато нямам време за филми, да си свалям по две-три серии, за да не забравя филма и да го оставям на изчакване на харда, и после, след време да си дръпна и останалите серии.

Обаче се оказа, че в тракера вече няма такъв сериал.

Търсих по какви ли не ключови думи и няма нищо намерено.

В Мастерса също.

А сериалът е стар и преведен отдавна. Превода е ваш!

Някой има ли информация къде да го намеря и с какво заглавие?

Тук пробвах също, но търсачката на форума не даде резултат. А превода е ваш, свалила съм си преди години и субтитрите на няколко серии.

Предполагам, че тук трябва да съществува и тема свързана с този филм?

Не намерих тема, в която да си задам въпроса, затова пиша тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...