Jump to content

Recommended Posts

О, гледала съм първия сезон и много ми хареса. Но нещо втория ми се закучи и не го догледах, но още ми седи в листата. Пък третия така и не съм започвала.:D Но Даниел си е страхотен навсякъде.

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е тук мястото, но не намерих друго, някой аджеба знае ли кой е този сериал/филм, побърках се да го търся и определено ми се гледа. Моля, не гледайте последния клип, ако искате го гледайте де, но не е свързан с филма, обърках линка и идея си нямам как да го махна.

 

Линк

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@excape, младежът от видеото ми беше познат, та докато нацеля името му :D Това е Liu Hao Ran, а видеото е от сериал - Great Expecations - Twin Dragons, който е нещо като спешъл или spinoff на друг сериал от тази година. Но за субтитри - то и оригиналния сериал няма още :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, горе-долу от машинен превод подразбрах, че е може да е Great expectation, обаче като пуснах епизодите, да видя набъро за какво става на въпрос, бяха съвсем различни от това, което съм дала, даже младежа уцелих,  и филмите му отворих един по един, единствено и само спешъла/спин офа не отворих :D

 

Mersi mnogo, ами ще се надявам да излезе някакви субтитри... някога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А хареса ли ти ?

Off Topic

Мен не ме грабна, че даже имаше неща, който ме подразниха, но ще гледам поне още една серия преди да го отпиша 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко като при теб,

Off Topic

явно очакванията ми бяха твърде високи, защото не ме грабна толкова колкото очаквах. Понякога прекомерната реклама може да изиграе лоша шега, да не говорим, че има актьори, коитопоне в момента свързвам основно с образите им от Откраднат живот и ми е трудно да се абстрахирам само от една серия. Не беше толкова зле като за БГ продукция, при това от жанр, от който май не е правено нищо има няма 40години. Все пак ще му дам шанс и ще изгледам поне още един епизод преди да реша, пък и те така или иначе са по един на седмица:) Междинно ще се разтушавам с капките и надявам се последен сезон на Откраднат живот-фен съм на Азия и гледам основно азиатско, но все пак съм българка:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...