Jump to content

Интересни участия в телевизионни предавания


Recommended Posts

Понеже много често по телевизионните предавания в Корея и Япония участват по много звезди - създавам тази тема за споделяне на откъси от тях, които ви се струват забавни, смешни, съдържат нещо интересно и показателно за страната и най-вече всеки от нас може да разпознае различни лица от телевизионния, музикалния или кино-бизнес.

И една забележка - голяма част от клиповете сигурно няма да имат превод на български. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които искат да гледат Hello Baby ep.1 с Leeteuk (лидера на Suju) и SISTAR има го в youtobe с английски субки

.

Линк за двата епизода ТУК.

 

Скоро загледах корейската версия на шоуто Dancing With The Stars, което ми е едно от любимите. Естествено - много ми хареса..

 

Поствам и клипчета с моите две любими двойки..

Kim Gyuri & Kim Gangsan

 

Moon Hee Jun & Ahn Hye Sang

http://www.youtube.com/watch?v=L6bEtWuoI7o&feature=related

 

Eпизодите ги има качени без субс ТУК..

Kim Gyuri е една много симпатична и талантлива актриса, която играе в последния филм по сценарий на Ким Ги Док - Poongsan,

а Moon Hee Jun е в момента соло изпълнител, преди това лидер на групата H.O.T.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предаване, което много харесвам и е почти невъзможно за намиране е японския "Sekai on Ururun". Попаднах веднъж случайно в Youtube на един епизод, но носителите на правата ревностно трият, да им се не види. Успях да си дръпна първия сезон от 2006 г. , но на втория сийда ми спря и ми е голяма мъка, защото е много интересен.

Та, идеята на шоуто е да пратят известна личност (певец, актьор, водещ, спортист и т.н) за една седмица в непозната държава, където да остане да живее при местно семейство. Обикновено трябва да направят нещо, което е поминък за семейството, а след това в студио разказват за престоя си. Например, Даито Шунсуке го пратиха в Ню Йорк при двойка гейове, които правеха триизмерни поп аут книжки за деца и той трябваше да направи свой проект. Канаме Джун отиде във Финландия да прави мебели от отпадъци. Някои са малко по-брутални. Наримия Хироки го пратиха в едно затънтено китайско село, в семейството на човек, който превозва със самоделен сал хора през една река. Хироки мъкнеше 40-килограмовия сал по три километра нагоре-надолу в жегата и спеше с цялото семейство на един миндер. Накрая си отнесе за сувенир кози мех от коза, която трябваше сам да държи докато я колят (слава Бог, не показаха как го правят, но физиономията му беше незабравима). Един друг пич пък отиде при папуасите да живее на дърво. Имаше много смешна сценка как си сваля контактните лещи, а едно малко папуасче го гледа изцъклено докато онзи си бърка в очите и вади нещо.

 

Даито в Ню Йорк

 

Сайтът на URURUN

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро попаднах на ето това :lol: Heechul знае какво да каже :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=UCROGkQaPzo&list=LLeyPfVjEDEeFUO3se-4gzZA&index=53&feature=plpp_video

 

А това го гледах лятото и все още се сещам за това изпълнение на Yunho... :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв е този пич и с какво се занимава, но в имитациите е много луд! Смях със сълзи!

 

Brian Joo vs. G.NA

 

Brian speak English

 

Второто клипче е наистина епично!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих епизод на любимото си предаване, Урурун, с актрисата Юки Сайто в родопско село, където се учи да прави кисело мляко.

 

[My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко забавление с DBSK, Super Junior и едни люти чушки :lol:

Видеото е с английски субтитри.

 

 

 

 

DBSK - Junsu vs Yunho в предаването Xman

Видеото е с английски и български субтитри.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно последния клип, когато го видях, останах доста време така :blink: Никога не ме е бивало с преводите и това е едно от малкото неща, за които съм получила просветление свише, за да се хвана да преведа. Радвам се, че някой го е харесал и споделил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих епизод на любимото си предаване, Урурун, с актрисата Юки Сайто в родопско село, където се учи да прави кисело мляко.

 

[My link

 

Някой пробвал ли е да направи така домашно кисело мляко - с дрянови клонки? Стана ми много интересно и мисля да пробвам. Потърсих малко инфо из нета и прочетох, че нашенските киселомлечни бактерии виреели по дряна (ей тук например).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооооого стара тема, ама да питам тук :)  Някой има ли идея откъде мога да гледам цели епизоди на Real man? Намерих само няколко преведени на английски, а ми се ще да пробвам и без превод, дали стават за гледане. Има в азияторент нещо огромно, но торентът е мъртъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще ги гледаш без субтитри просто напиши името на предаването на корейски - 진짜 사나이 в някой от корейските торенти, като ТОЗИ или ТОЗИ.

Не ти трябва регистрация за тях и само теглиш.....

 

Аз преведени съм виждала само женските спешъли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за идеята, мисля само да се пробвам. Има преведени 6 епизода - 1,2,3  (умрях си от смях) и 10 и 11 - които са с Чанг Хьок и явно някой фен се е пробвал - :click:, както и още един  - май женски епизод.

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...