Jump to content

Recommended Posts

Здравейте ! :) Не че това може да се нарече лично творчество, но.. :D Видях, че има друга такава тема и реших да си направя и аз. Не съм сигурна. Графики не съм правила от има-няма 2 години..че и повече. Просто форумите, в които си ги показвах замряха, а пък ми харесва да споделям какво съм направила. Правила съм и "поръчки" за форумите.. А и смених компютрите и сега фотошопа ми е на другия и не ми се занимава да си прехвърлям всички бръшове, шрифтове, текстюри и т.н. :DЩе опитам да съм кратка, но не мога.. Извините ме предварително, ако наруша правилата за изображения в мнение.

 

1. Аватари: помнех ги, по-големи...100х100 ли са ?

 

nnn.png robin.png butterfly.png cielka.png ciel1.png dari3.png

avchence.png

 

 

2. Сигнатури / Подписи:

 

tina.png hayden.png 

fergie.pngGirlsGeneration.png 2nee1.png hayden11-2.png hayden11.png  haydenpanettiere-gulubi.pngmikuhatsune.png 

 

 

 

YGE.png

 

 trytocopymecl.png

 

top1.png

 

gd.png

 

gdtop2.png

 

gdtop3.png

 

gdtop4.png 

 

 

3. Подобие на уолпейпъри. ( Правени са за резолюцията на стария ми монитор, пък и сега ги качвам от интернет и нямам оригиналите. )

 

1.     2.      3.    4.

 

 

 

Пак станаха много... :D Съжалявам, ако съм ви дотегнала. Това нещо като дневник ми стана... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...