Jump to content

Recommended Posts

У Йонг просто не знаеше къде се намира, от притеснения повтаряше по три пъти едно изречение. Може би защото просто му допадна от пръв поглед. Изтърси нещо от рода на това, че харесвал по-тъмна кожа при жените, а все пак на корейка да й кажеш подобно нещо, е леко обидно. Всички искат да са бели като сняг. Това с нуна-та също беше гаф :))). В много неща сгази лука. Тази двойка явно ще бъде от типичните, в които жената води, а мъжът следва.

 

Попаднах покрай това на последния епизод на Те Мин с неговата съпруга и беше направо просълзяващо. Не само за тях двамата. Явно имаха някакви чувства един към друг и щяха да си липсват. Държаха се за ръка до последно и се опитваха да преглътна сълзите. Странно би се получило една двойка да се хареса наистина и да продължи и след края - още повече в техния случай, защото са твърде млади и кариерите им са в разгара си. А корейският шоубизнес хич не допуска обвързвания за хора на тяхната възраст, още повече SM. Направо ми стана жал за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя голяма радост ще има втори сезон на We Got Married Global Edition,  :xaxa:  вече е известна и първата двойка това са  Heechul от Super Junior и Тайванската актриса и певица Guo Xue Fu. Снимките са започнали вече затова се чудя защо по дяволите ще започне излъчване чак Април ц ц ц. А другата двойка не се знае все още коя е ... ето и снимчици от първата среща...  :28558:

 

heenim.jpg?w=550

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След гафовете на 2PM-младоженеца в първи и втори епизод, днес вече започна да влиза в крачка, показа (според сценария), че е мъж и може да се разчита на него, а и булката му е много оправна, има весел и добър характер. Ясно ми е, че имат роли, определен сценарий в това предаване, но все пак това е шоу, а до тук епизодите на 2Йонг ме забавляват и не казвам това само като фен на У или на Се Йонг. Екранна им връзка потръгна, а и откриха много общи неща помежду си. У е скица, когато се отпусне, опознае "съпругата" си, ще стане още по-интересно в епизодите им. Разчупиха леда днес и в буквалния и в преносния смисъл, 2PM–пробиването беше успешно, хаха, момата също помогна, а мислех, че е видял доста зор, като видях рекламата и откъсите миналата седмица.

 

Относно екранният брак и на Хиним.... Много се изненадах, когато разбрах, че той се включва, а още повече и като видях името на избраницата му. Само два тайвански сериала съм гледала, а Гуо Сюе Фу участва в единия и толкова "скъпи" спомени имам от нея в епизодите на Just You, че...описала съм я достатъчно в темата на сериала. Хиним си е перка голяма, с него никога не е скучно, голям мой любимец, а и още помня как на 1 септември 2011 г. едва не стигнах до рев, като го видях да влиза в казармата. Ще видим какво ще излезе от този нов екранен брак, но с участието на Хиним, шоуто и смехът със сигурност са гарантирани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най - симпатичните ми двойки ще напусне предаването: Yoon Han и Lee So-yeon


Много ми допадаха. Жалко е, че ще си тръгнат.


 


Днес стана ясно, които ще бъдат новите лица:


 


Трот певицата  Hong Jin Young ,която сме  я виждаме и като коментатор в предаването и актьора Nam Goong Min


Днес са записали и първата им среща


tumblr_n296tsmjNh1r7g9z8o1_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

У и Се Йонг все повече започват да изглеждат като истинско семейство, дори и само на екран. Сцените с пижамите, гледането на филма, действията им, жестовете ме накараха да повярвам, че двамата наистина са се отпуснали и стават все по-близки. Сцените, в които Се Йонг хранеше "мъничкият" У, реакциите след това на У когато видя, че всъщност тя гледа филма не заради самият филм, а заради Чанинг Тейтъм (добър ден), много ме забавляваха. Малко сцените на Се Йонг с типичното корейско "Ааа, какво да правя? Ааа, защо дават тези сцени?", когатo гледаха филма отново ме учудиха, но корейци - все едни срамeжливи пред камера, все едни невиждали "такива работи".
Радвам се, че включиха и Джини в последните епизоди. Чудех се кой от братятa на У от 2PM ще включат първо, а ме изненадаха точно с Джини, като бивш колега на "младоженката" и водещ на Music Bank в продължение на няколко месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладки са, да. А според мен на Се Йонг и окуърд не толкова заради целувките, ами заради това, че трябва да ги гледа с У, с когото още се опознават. Трябва да им се признае обаче, че със "скиншипа" доста бързо действат за разлика от старите двойки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам какво да добава - къде мога да гледам епизодите на Wgm Global audition season 2 с английски субтитри .... търся го вече 3 дни :tongue: а много искам да го гледам............... помощ /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чулиета ме смля от кикотене... Тоя тип няма спирка :beer:  :896767:

Кий също се справи завидно спокойно и без излишна свенливост. Те и мацките много помогнаха, де.

 

Определено много свеж сезон се очертава - сладурски двойки са. И двете мадами изглеждат читави, може би щото не са корейки :28558:

 

А физиономията на тайванката, когато "вселенската звезда" направи пуинг-пуинг... Събудих кучето на комшиите от хил  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към зрителите на този сезон, Чолли ми е някак дразнещ по един особено детински и разчувстващ начин, с него няма как да е скучно. Китайските му напъни са много мили, но ако госпожицата не знаеше мъничко корейски тоя кораб щеше да потъне. А тя Пъф изглежда много мацка на място, ако на мен ми се падне такава дива за съпруг...и аз сигурно щях да гледам по същия начин. Пък особено Чери оппа как се представя - това Сълан като го чух щях да си разсипя сутрешното кафе. Джоуми реагира по доста идентичен начин ( бележка - това като нарицателно си е чист ''Перверзник'' ).
Другата двойка - Кий ме изненада много приятно, какво да кажа. Малко ме стресна колко млада булка му избраха, но девойката изглежда доста по- зряла от други момичета, които съм гледала в ролята на звездни ''съпруги'' (Гуей Гуей например xD ). Засега се държи много естествено и го следва, даже си имат и списъче. Не ми хареса колко пъти той я пита за алкохол, даже да пие, на такива години пред камера надали ще се получи.  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги следя. Японката (с френски произход) не е изненада за мен. Имах представа горе-долу какво мога да очаквам от нея (познавам я като лице и част от Amuse, освен фотосесиите й за ViVi) и тя напълно го оправда в лошия смисъл. Неосъзната японска тийнейджърка с професия модел, но и я оправдавам с възрастта й. Малка е още. Честно обаче да си призная, най-много се радвам и следя епизодите заради Кий. Точно този Кий обичам и харесвам, а не онзи с чупенето на китките, с позьорщината, който познавам на музикална сцена. Пилето, което сготви и аз с удоволствие бих го опитала (останаха ми очите в него, не се съмнявам, че е било вкусно само като видях как го приготви и поднесе върху канапе от картофено пюре), но от на булката спагетите със скариди - изобщо, още повече и като видях колко сол блъсна в манджата. Кий според мен се изказа ласкаво, като джентълмен. И да го похваля - много добър японски от него. Много е съобразителен и с това винаги ми е правил приятно впечатление, знае как да се държи с една жена. Очаквам да видя следващият епизод и томодачито на Кий, на който звъннаха по телефона, с инициали У.Х. от Infinite.
Хиним и мен ме дразни на моменти, но и той не е кой знае каква изненада, очаквах го. Тайванката е огън, страхотна е, а след ужасната й героиня в Just You с Аарън Ян, направо не мога да й се нарадвам тук. Според мен са сбъркали двойките - трябваше Кий да е с Шуе Фу, а Хиним с японката, въпреки голямата разлика в годините им биха си допаднали повече - тя е още дете, а Хиним се държи много често като дете.

 

Ааа, ах, а как само ме зарадва включването на Джоу Ми. Много ми е на сърце - като характер, поведение и всичко, което съм виждала и познавам от него на екран. Точен мъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави екранни сватби тази седмица и в двете издания - корейската версия и международната, но повече ми хареса тази на Кий, а и май го казвам/ пиша заради 4-ма от гостите му, които много харесвам (Темин тотално го игнорирах). Сухо застанал като на среща с почитателка - дистанцирано, с поклон, "Аз съм лидерът на ЕХО" и толкова, добре, че Чани поне поднесе подаръци. BEAST-макнето ми е гордост - добре облечен, стилен, цветенцетo веднага, поклон, представяне. Tака се прави. Галантен Донг Ун-и както винаги, а и У Хьон също се постара.  
Относно сингапурската "сватба" на У и Се Йонг... Хареса ми и тя, само че на всичкият скиншип, който му удариха в епизодите до тук, можеше поне на сватбата да не се правят на ученици с целувки по челото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сонг Дже Рим е страхотен (радост за очите ми), много точен тип, винаги ми е правил отлично впечатление, а епизодите с него и Ким Со Ън започнаха много добре тази седмица. Интeресна двойка са, поне бързо свалиха бариерите. Госпожицата я познавам по една случайност от друго предаване, което гледах преди две-три години - Music and Lyrics, в което тя участва заедно с Джуно от 2PM и доколкото помня не ме остави с лоши впечатления, т.е не е типичната корейска кифла. Много симпатично и приятно девойче.

Черната котка на Дже Рим ми идваше да я нагуша едно хубаво. Страхотно животинче, а и е много добре, че и двамата имат обща страст - котките.

Ще ги гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...