Jump to content

Recommended Posts

В Китай глобал версията е на първо място по най - гледано предаване..

 

Имаме превю за следващия епизод ..Мисля,че гостите ще са от 2pm haha

 

 

Имаме си нови снимки на Теак и GuiGui

tumblr_mm3lijbQuN1ruzh4ao2_1280.jpg

 

 

 

 

tumblr_mm3lijbQuN1ruzh4ao1_1280.jpg

 

 

 

 

Излязоха още красиви снимки от сесията на Мина и Хонгки

 

 

tumblr_mm33yvnRZS1rqu91io8_1280.jpg

 

 

 

 

 

tumblr_mm345px4U21rqu91io1_1280.jpgtumblr_mm345px4U21rqu91io2_1280.jpgtumblr_mm345px4U21rqu91io3_1280.jpgtumblr_mm345px4U21rqu91io4_1280.jpgtumblr_mm345px4U21rqu91io5_1280.jpg

 

 

 

 

 

 

 

tumblr_mm348qGiTT1rqu91io2_1280.jpgtumblr_mm348qGiTT1rqu91io5_1280.jpgtumblr_mm348qGiTT1rqu91io8_1280.jpgtumblr_mm348qGiTT1rqu91io3_1280.jpg

 

 

 

 

tumblr_mm3lwmf8Og1rvntzgo1_500.jpg

 

 

 

 

tumblr_mm3unyX0TC1rdazjgo2_400.jpgtumblr_mm3unyX0TC1rdazjgo5_1280.jpg

tumblr_mm33yvnRZS1rqu91io6_1280.jpg

 

 

 

Само Хонгки

 

 

 

 

tumblr_mm33yvnRZS1rqu91io2_1280.jpgtumblr_mm33yvnRZS1rqu91io5_1280.jpgtumblr_mm348qGiTT1rqu91io1_1280.jpgtumblr_mm33yvnRZS1rqu91io1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решено е - ше ги ям! И Хонгги, и Мина. Страхотна двойка са, направо съм на косъм да повярвам, че съкровището наистина захапа въдицата. Бих го разбрала, де, Мина е разкошна!  :) Мога да ги гледам с часове... всъщност много е жалко, че дават по толкова малки епизоди... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решено е - ше ги ям! И Хонгги, и Мина. Страхотна двойка са, направо съм на косъм да повярвам, че съкровището наистина захапа въдицата. Бих го разбрала, де, Мина е разкошна!   :) Мога да ги гледам с часове... всъщност много е жалко, че дават по толкова малки епизоди... :(

 

Корейската версия е с по-дълги епизоди - пускат я тук http://www.kshownow.net/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път ще изразя радостта и възхищението си от двойката Хонг-Мина. Вчерашния 6-ти епизод (поне това, което качиха в сайта на предаването в ютюб, преведен на английски), бе най-добрият им до тук за мен, макар че всичко, което виждам всяка седмица продължава да ме изненадва много приятно. Изненадата с Джонг Хун (останах без думи като го видях да се появява), който свиреше на китарата, серенадата и предложението на Хонг, много романтични. Не си падам дълбоко романтична душа, това наистина обаче ме накара да ръкопляскам. Прекрасна двойка са. Пристрастна съм към всичко японско, но винаги се старая и да гледам трезво на ситуацията и да преценявам реално, а Мина наистина е страхотна, като поведение, като държание. Много нежно и чаровно момиче.
Разговорите по телефона на Хонг: първо с Лидера, след изненадата на Мина с песента и съвета на Джонг Хун да започне да излиза с нея наистина, след това и разговора на Хонг с актрисата Пек Джин Хи, с Чанг Гън Сок - как съм се смяла, особено с това, което му каза Гън Сок и разговора му с Мина (Гън Сок й говори на японски, а тя на корейски, хаха). Фотосесията в началото и реакциите на Хонг, каква е скица, винаги където е той има смях и забавление. Браво, браво и на Мина и на Хонг! От всичко, което съм виждала в тези предавания Гуанг Хи и Сон Хуа предизвикаха възхищението ми, но тези двамата са без думи. Имат страхотна връзка, брак, дори да е само наужким, дори да е само пред камерата. Ще изгледам отново този епизод, когато качат и преведат пълната му версия след ден-два и очаквам с интерес вече самата корейско-японска сватба.

Зарязах окончателно корейската версия на предаването. Темин и На Ън ми изглеждат като герои от сериала "Брак в детската градина". Твърде много е за мен, а и трудно понасям държанието на младоженеца.

Лидерът и Хонг в кадър от серенадата-изненада, която направиха на Мина.

capture4zu.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oпределено глобалната версия Мина и Хонгки изгеждат като истинска двойка..Сватбата започва хубаво..Един от гостите беше Heo Young-saeng (SS501)..

Определено Хонгки ще изкара късмет със добра приятелка ако започнат наистина да излизат..

 

Теамин и На Ън абе  епизодите засега ги гледам ей така....

 

Определено двойка  Jin Woon &  Joon Hee са забавни хубави и щури... Епизодите наистина ме забавляват и радват..Разходката из парка, приготвленията за рождения ден, изненадата...Линия 91 в лице на едни от най - добрите му приятели  Кей (Shinee), Никол (КАРА) и Мир (MBLAQ) допринасяха още повече за усмивките и ревностните моменти и на двамата.. Ах  и последния епизод на Mир като изръси въпроса за рождения ден на Joon hee   преди да си тръгне и  заби Jinwoon ... Кей също го последва като повтори въпроса за друга точност ... хаха горкия започна да се оправдава пред Joon Hee.. А тя спокойно започна го хвана за ръката и разбра оправданието му..

 

За месец май май и двамата имаха отделни фотосесии за   Vogue Girl ...

За юни Marie Claire  е решила да им направи обща...Ето малко снимки преди официалното пускане на списанието по пазара...

 

tumblr_mn6ae3nprz1r5z2nso2_500.jpg

 

 

tumblr_mn6ae3nprz1r5z2nso5_r1_1280.jpg

tumblr_mn6ae3nprz1r5z2nso1_1280.jpg

 

tumblr_mn6ae3nprz1r5z2nso4_1280.jpgtumblr_mn6ae3nprz1r5z2nso3_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено Хонгки ще изкара късмет с добра приятелка ако започнат наистина да излизат..

 

С това изречение ще докараш силен сърцетуп на почитателките на Хонг, хаха. Лидерът му каза това и в разговора по телефона, да започнат да излизат наистина.

 

В последния епизод изпитах съчувствие към Мина. Тя нямаше нито една приятелка, нито един японец, нейн колега на сватбата. Всички, които видяхме и дойдоха бяха все дружки на Хонг, корейци, а Мина, като че ли се чувстваше неудобно, след като й се струпаха всички наведнъж. Не спираха да говорят, а като влязоха и АОА, аааа, леле, мале, хванах се за главата. Двамата ВТОВ-гости ме изненадаха. Не очаквах да ги видя, но очевидно се познават с Хонг или бяха поканени, така да се каже "за шоуто". Ще видим в петък и самата сватбена церемония. Прекрасна е Мина. Повтарям се, но наистина е страхотно момиче.

Таек и тайванката ги прескачам. Техните сцени не ги гледам, тя е голям дразнител за мен, заради поведението й, но видях включването в шести епизод на Онг, Гуанг Хи и Г.О. Забавлявах се с тях.

 

Теминчо как е? Превръща ли се в мъж или и тук няма да видим това? Зарязах го, а виждам и на никой друг не му се коментира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на Теак и тайванката ги гледам но просто ей така ...Химия и радоста  каквато имат Мина и Хонгки ги няма при тях..

Теаминчо го споделих,че гледам обаче абе както казвам по - добре да бяха ги тупнали в надявам  в така очаквайния 3-ти сезон от Романтика И Идола ....(надявам се да го излъчат поне през лятото)...Иначе има добри обноски закачат се там...Той постоянно и казва,че ще я защитва ..В събота ще видим как се нанасят в къщата и как си приготвият нещо и ТеамАн се стряска от тостера (май) хаха

Но определено от тези 3 двойка в корейската версия за мен   Jin Woon & Joon Hee ..Определено трябваше в първите епизоди да имаш търпение защото наистина тя беше много сдържана, но просто  нещо е станало защото ръцето им вече са като магнити постоянно се докосват, стискат се ...Наистина вече са много хубава и приятна двойка..И толкова да им се радвам.. Тя като му се  усмихне и той сиае..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам му на Тек, има железни нерви. Тая е толкова дразнещо лигава, че се чудя той верно как ше го играе съпруг, като все едно живее с 5-годишната си племенница. Ми сори, ама на втората среща мъжът ти да ти бърше носа, си е повече от унизително. И на която и да било среща, междувпрочем. Занапред май пак ще прескачам тия кадри. Жалко, щото е пич, определено. 

 

Мина е страхотна мадама. Като жена ме кефи много. Забавно е как му пуска по някоя муха и леееекичко го върти на шиш, докато не стане на нейното. :D Не че е особено трудно, де - Хонгги е ткава душица. :) Очаквах да е интересен като съпруг, но чак толкова трогателни сцени не смятах, че ще видя. Надскочи ми очакванията това момче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джин и сиянието му, мога да си ги представя. За мен засиява двойно и като грабне китарата.
Ммм, нека да приключа тези дни Hello Baby с B1A4 и може да погледна каква точно е промяната в Го Джун Хи, макар че съм скептично настроена.
Минчо значи е ясен, май наистина са сгрешили предаването с На Ън и трябваше да са в The Romantic and Idol. Като го споменаваш това предаване, се сетих и те как ми се гледат, а и кои ли точно айдъли ще изберат, ако има нов сезон... Дано, дано е скоро.
Точно и заради причините, които е изброила speedy86, не гледам корейско-тайванския брачен съюз, защото младоженецът ми е много свиден, но не е случил на екранна съпруга. Хонг поддаде лесно и не се дърпа, добър съпруг, а и подходът на Мина, самото й държание. Паснаха си. Чакам в петък сватбата, да им се порадвам отново.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам най-редовно, всеки петък да следя епизодите на Мина и Хонг, да се забавлявам с тях, но нещо в последните три епизода се прицелих в Хонг. Показва си част (за сега само) от хонговщините, а Мина търпелива и много възпитана. Явно такъв е техният сценарий, знам ли... Прекрасна картина от Окинава, разходката им в океана. Мисля, че остават още три епизода до финала на "брачния им съюз", до колкото зная са заснети само 15-ет епизода, така че да видим какво ще се случи. Мина много точно определи Хонг с това, което той обича най-много, а и процентите, които покрива от идеалът й за мъж. Според мен дори малко му ги завиши, хаха.
От интерес, защото мислех, че след като SHINee ще гостуват на двойката Темин и На Ън, ще покажат и Оню и Джонг Хьон, та, от интерес загледах и техния епизод (с гостуването), но горчиво съжалявах след това. Не е заради факта, че двамата не участваха, включиха само Мин Хо и Кий, но заради това, на което станах свидетел. Не мога да схвана хумора и забавата в техните действия и ми е странно (все още) какво правят и двамата в това предаване, освен ако идеята не е да видим как двама 20-ет годишни се държат инфантилно, като деца в детската градина. Гениални решения и от двамата, истински титани на действието. Темин не е изненада за мен, очаквах го, но много малко според мен му бяха шегите и бъзиците от хьонговете му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трите двойки са направили фотосесии за списание.. И днес показаха по три снимки и фенове май  решат, коя двойка снимки да се публикуват в списанието..

 

Jo Jung Chi & Jung In

6301725f.jpg

 

 

6301724c.jpg6301723n.jpg

 

 

 

 

 

 

Снимките,които показаха на Jinhee двойката

 

tumblr_mpirxaeYOW1sr6c7go1_1280.jpg

 

 

 

 

tumblr_mpirxaeYOW1sr6c7go2_500.jpgtumblr_mpirxaeYOW1sr6c7go3_500.jpg

 

 

 

Ето ги снимките на  Taeun

 

tumblr_mpis19tFME1sr6c7go2_1280.jpg

 

 

 

 

tumblr_mpis19tFME1sr6c7go1_500.jpgtumblr_mpis19tFME1sr6c7go3_500.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип най не харесвам двойката на Чонг Ин и Чо Джонг Чи, но втората им снимка най ми харесва от всичките. Каун са най-красиви като цяло обаче. На Джинхий нещо не ми харесва сесията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е видяхме и кой спечели.... 


 


Също така днес най - накрая ще видим и двойната среща,която заснеха преди време: Таемин & Key и Naeun & Eunji ..


 


За жалост поне за мен за едната двойка ще видим края на Jung Chi-Jung In и  Jinwoon-Go Jun Hee....Агенциите го потвърждават,но казват,че все още говорят...Може би защото от предаването още не са решили,кои да са новите двойки...


Също така има новина,че докрая на тази или началото на другата година след 11 -годишна връзка най - накрая  Jung Chi-Jung In ще се венчаят...


 


201308291543776808_521eedef22cd7.jpg


 


 


Не знам ще ми липсват Jinwoon и  Jun Hee...Имаше нещо в тях,което ми харесваше...


 


Също така днес на 31 август JunHee има рожден ден!!


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледахме миналата събота последните епизоди... На мен ми хареса... АХ Jinwoon & Junhee ~~

 

От утре нови двойки и първи срещи ще видим ~~

 

Първите двама са:Актрисата  Lee So Yeon (филми : Untold Scandal” и “Highway Star.”; Драми  “Birth of a Family,” “Dr. Jin,” и  “Spring Waltz. и излъчващата се Ruby Ring)   и пианиста Yoon Han  ... (При него ситуацията ми е малко странно .Но явно човека се радва на голяма популярност. Особено ако сме го гледали в този епизод на

)

 

Другите двама напрактика заемат мястото на Jinhee двойката.. Малко по голяма жена и млад музикант..

 

Jung Yoo Mi (която има участие в филмите: You’re My Pet” и  “Hwang Jin Yi и драмите: SBS Rooftop Prince” и “Wonderful Mama.)

И красивия улзанг - музикант Jung Joon Young известен от 4-тия сезон на Super Star K ..Да спомена,че при едно от представянията му в състезанието той изпълнявала и прави своя версия на Emergency Room,която веднага влиза на първите места в класациите. Голяма биография има този човек.. И скоро да се надяваме,че ще издаде първия си албум.

 

 

 

 

wgmcouples.jpg

 

 

На 11 септември се е състояла прескоференция, Lee So yeon и Таемин не са присъствали 

tumblr_msy4qh6gbV1qm4souo1_1280.jpg

 

 

tumblr_msyiyipydY1s8f4yoo7_500.jpgtumblr_msyiyipydY1s8f4yoo1_500.jpgtumblr_msyiyipydY1s8f4yoo5_500.jpgtumblr_msy5hrRjbN1qm4souo1_500.jpg

tumblr_msybabEEru1qm4souo1_500.jpg

tumblr_msyiyipydY1s8f4yoo3_500.jpgtumblr_msyiyipydY1s8f4yoo4_500.jpg




 

 

 

 

 

tumblr_msy6tsn05R1rnvl55o1_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се да разбера и новината за новият сезон - с новите двойки .. Не се съмнявам ,че много ще се смеем :icon_sunny: !!!  Пианистът ми прикова вниманието , ще го видим и него какво шоу ще покаже с неговата  партньорка :up:Hwaiting(Fighting)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях гледала епизоди на предаването от месеци, но попадах напоследък на материали, четох публикации в интернет, за това какво се случва в епизодите и по точно разбрах, че има някаква закачка между Кий от SHINee и Ън Джи от A-Pink, които включват в епизодите като колеги на главната "уж" женена екранна двойка Темин и На Ън.
Изгледах тазседмичния епизод 188. Aми... според мен направо да включват Ън Джи и Кий в продукцията. Те са наистина интересни, а и очевидно има закачка между тях. Кий със сигурност не се държи като хлапак, който не знае какво да каже и направи, когато около него има жена, а от Ън Джи съм с много добри впечатления и не се държи като типичната корейска мома, позната ми до болка от сериалите им, а и наблюдавайки други айдълки. С интерес ще очаквам сега епизода следващата седмица, дано ги включват и занапред. Очевидно те двамата, като колеги на главната екранна двойка, ще направят това предаване интересно поне за мен.
Темин и На Ън са ми меко казано странни за годините, на които са и двамата. Поведение като на деца в детската градина, то дори една корейска круша не може булката да обели, ама то кикотене, лигавене, а да не споменавам за гениалните решения, които взимат и двамата.

В този епизод, буквално не забелязвах двойката Темин-На Ън след като се появи Ън Джи в апартамента на SHINee. Kогато чух, че на вратата се звъни и видях Кий да се запътва, усетих, че явно ще има нещо - Ън Джи се появи и добре, че донесе нещо за ядене, за да отбележат Чусок иначе рискувахме младоженците да натровят Минхо, Джонг Хьон (той особено не гледаше никак добре, горкия) и Кий с приготвените от тях двамата сонгпьон (традиционните им оризови сладки, които поднасят на Чусок).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yoon Han бил вчера на MUSIC CORE за да представи новата  си песен ..


 


Тяхната история с Lee So Yeon много ме радва.Следя ги с интерес..


 



 


 


Не пропускам сцените на Yoo Mi и Joon Young  откачалки пълни :D


За да не пропусна Jung Joon Young  си има и тема във форума..


На Teamin и Naeun гледах само традиционната им сватба,която продължава и следващата събота :D


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета си сутринта 2PM-новините от днес и ооо, изненада. У заедно с актрисaта Пак Се Йонг ще са новата двойка в предаването, на мястото на Темин и На Ън. Снимките стартират днес, а епизодите им ще започнат да се излъчват в средата на януари.

Ура, със сигурност ще гледам, не само заради любимия си 2PM-изпълнител, а и по-добър избор за У от младите корейски актриси не се сещам, а и не, че ги познавам кой знае колко. Тя обаче ми е много симпатична, харесвам я и останах с отлични впечатления от нея в епизодите на School 5, а и много й се радвах заедно с Джини през изминалата година в епизодите на Music Bank, които водеха в продължение на няколко месеца. Само остана и "младоженеца" да го пооправят малко в главата, че от седмица не прилича на нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още съвсем в началото и става забавно, новата двойка У и Пак Се Йонг са доста добър избор. Хах У е единствения от 2ПМ, който ми е трудно да си представя в тази светлина, но за това пък ми е толкова интересно. Ето някои кадри от началото :)

 

 

 

Мацката е по-голяма от хубостника с една година и той не се спря с "нуна" хаха, сладък си е У

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2PM-младоженецът много притеснен ми се видя на първата среща, но булката му е желязна. Страхотна е Се Йонг, оправна мадама, а и както виждам явно тя ще го "движи" нашия хубавец, докато той не се отпусне (е, как пък не успя да си спомни, че тя беше водеща на Music Bank и то точно, когатo им вървяха миналата година промоциите, уххх, мъж). С нуна-обръщението за радост ще се разминем, а и Се Йонг си каза, че не обича да я наричат така.
Добро начало на семейният живот на У в предаването. Доволна съм, а и си знаех, че с партньорката, която са му избрали бракът му на екран ще започне добре.

Да видим и кога ще включат останалите петима от групата, по един или друг повод, като гости на У и Се Йонг. Чани сигурно ще е един от първите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...