Jump to content

Recommended Posts

Всичко хубаво си има край..За жалост края на Joonseo много рано дойде заради един проклет скандал...И защото феновете са алчни ..Срещата се е състояла тази седмица а днес я излъчиха ...Беше много болезнен нищо,че не разбирах какво си говорят се насълзих докато ги гледах ...Утре го очакваме с ангийски суб...

Думите които тя изрекла за последно към него са били : “My husband is Changsun”.

tumblr_mhlica7TzP1rxnc5jo1_500.jpg

 

Същевременно има много слухове са Taecyeon от 2пм и за една от тези две момичета: Никол от Кара и GuiGui, която е от Тайван и е член или е била член на някаква група Hey Girl. ..Участва в тайванската драма Brown Sugar Macchiato. за международно WE got married..

ТОва е тя...

22316605.jpg

 

Дават примери като китайската версия която беше излъчена миналата година и там участваха Hyomin от Т-ара & Fu Xinbo of BoBo

Kyuhyun (SuJu) & Lou Yi Xiao

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази двойка тамън взе да ми харесва и взе, че се раздели. Да се надяваме, че поне Джун ще си почине малко, че изглеждаше недобре в последните епизоди.

 

Не ги разбирам тея корейци с техните безумни скандали за щяло и нещяло и това си е.

 

Поне другите две двойки си остават, което ме радва. За първи път днеска и КангЮн ми изглеждаха по-истински, че иначе Джулиен е голямо дърво обикновено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След двойката WooJung която ми беше фаворит най-накрая се реших да гледам и Lee joon обаче просто в един сайт за споделяне на снимки толкова неговите фенки оплюха oh yeon seo че дори се разочаровах ..А пък и след като изчетох един фенфик с него се отвратих какви момичета има..Сега следя с удоволствие Kwanhee и Sunhwa тези двамата са толкова луди и забавни дори в 1 епизод паднах от стола след смеха на Kwanhee перфектни сладури са ..Това шоу не го одобрявах но си струва да се следи но все още ми е мъчно за Lee joon и oh yeon seo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво друго може да се каже за двойката wgm lee joon и oh yeon seo ... Дано да подържат връзка ,......... жалко ,че толкова бързо се разделиха ! Не беше честно <_<

lj.jpg?w=610 < колко сладки бяха

Нооо ..... Всичко се пречупи заради този тък скандал .... tumblr_inline_mg54ceEetU1qid65w.jpg

1 - http://images.kpopstarz.com/data/images/full/2013/01/12/48178-lee-joon-oh-yeon-seo-scandal-talk.jpg

2 - joon-yeonseo.jpg?w=610

:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата двойка,която ще видим на мястото на минутите на JoonSeo са макнето на 2AM - Jinwoon и актрисата Go Jun Hee...На 3ти е записан първия им епизод..хаха горкия още от първия ми епизод на това предаване съм го запомнила този човек с постоянно отворената му уста е усмихна му се и на него късмета и той ще бъде част от предаването е не само от коментаторите :д Дано им се получи двойката

 

tumblr_inline_mhuc31ZVaI1qz4rgp.jpg

 

 

Иначе за 2PM’s Taecyeon и Wu Ying Jie си остава но не се знае,кога ще почне и къде ще почне тяхното излъчване..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо Новата двойка е толокова симпатична и сладка , много ми харесаха идвамата ! Мочето от 2AM - Jinwoon даже и изпя и изсвири песен :wub: и хич не му пука ,че Go Jun Hee е с 6 години по-голяма от него :P:D Много яко ...

ето снимчици от 1-вата им среща > 51706-we-got-married-2am-s-jinwoon-and-go-jun-hee-s-nervous-frist-meeting.jpg:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз с коментар, защото изгледах първи епизод с Jung Jin Woon. От тези предавания съм гледала преди две години само едно - това с Jung Yong Hwa и едно от момичетата от SNSD (не и помня вече името), сега го гледам отново заради Jin Woon. Трети път бих се навила само, ако участва любимата "синя китара" Lee Jong Hyun.

 

Изгледах преди няколко дни първи епизод в youtube, но нямаше превод на английски. Някой знае ли повече?

 

От това, което видях, Jin Woon изобщо не го притеснява възрастта на момичето, дори разбрах, че предпочита да излиза с по-големи от него. С неговата усмивка, топи ледове. Нуната според мен трябва повече да се притеснява (хаха). Прималява ми като го видя с китарата, а като видях изненадата му, а той да свири и пее... Браво! Мен това би ме впечатлило.

Ще го следя със сигурност, но дано се появят и английски субтитри, за да разбера всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз с коментар, защото изгледах първи епизод с Jung Jin Woon. От тези предавания съм гледала преди две години само едно - това с Jung Yong Hwa и едно от момичетата от SNSD (не и помня вече името), сега го гледам отново заради Jin Woon. Трети път бих се навила само, ако участва любимата "синя китара" Lee Jong Hyun.

 

Изгледах преди няколко дни първи епизод в youtube, но нямаше превод на английски. Някой знае ли повече?

 

От това, което видях, Jin Woon изобщо не го притеснява възрастта на момичето, дори разбрах, че предпочита да излиза с по-големи от него. С неговата усмивка, топи ледове. Нуната според мен трябва повече да се притеснява (хаха). Прималява ми като го видя с китарата, а като видях изненадата му, а той да свири и пее... Браво! Мен това би ме впечатлило.

Ще го следя със сигурност, но дано се появят и английски субтитри, за да разбера всичко.

 

В kshownownet ги превеждат и то един-два дни след излизането на епизода. Струва си да гледаш и други двойки - Чо Гон и Га Ин са класика - бяха много сладки :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря! Снощи също ми писаха и на лични и успях да изгледам епизода с превод на английски. В неделя очаквам с интерес и втори епизод. Ще погледна и други от предаванията. Мерси за съвета.

 

След като се срещнаха и започнаха да се опознават (и разбрах вече всичко дума по дума), през цялото време имах чувството, че той, а не тя е на 29 години. По-освободено се държеше от нея, а и е виждам, че предусеща всичко и веднага сам пръв започна да говори неофициално, докато тя се притесняваше. Не му харесва да се обръща с "Нуна" (хохо).

Браво, Jin Woon! Каквото и да съм гледала с него, винаги ме е оставял само с приятни и отлични впечатления. Може би и за това го харесвам и уважавам като музикант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, гледала съм различни епизоди , т.е с различни двойки . Не мога да разбера каква е крайната цел? Какво печелят ако печелят и кога свършва играта ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, гледала съм различни епизоди , т.е с различни двойки . Не мога да разбера каква е крайната цел? Какво печелят ако печелят и кога свършва играта ?

 

Здрасти, идеята на шоуто е симулация на любовна двойка (женена). Нищо не печелят освен пари. Т.е. не се борят за нещо, просто ги снимат как изпълняват "семейните" си задължения и евентуално след 1 година как се целуват biggrin.gif. Идеята е феновете на съответните идоли/актьори да надникнат в живота им, по възможност самите идоли да си намерят партньор (макар че двойките рядко остават заедно). Останалото е най-вече фенсървис и романтични случки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах няколко откъса от предаванията от настоящия 4-ти сезон и най-много ми харесаха двойката - Kwang Hee от ZE:A и Sun Hwa от Secret (всъщност двамата ги чувам и виждам за първи път). Останалите две двойки нещо не ме грабнаха, докато двамата айдъли са забавни - тя му се кара, той се опитва да й угоди, постоянно спорят за нещо, а Kwang Hee с този негов смях, хаха. Изгледах първия им епизод и номера, който й направиха с появата първо на Yim Siwan като неин съпруг (и него виждам и чувам за първи път, тъкмо повод да поопозная малко к-поп певците).

Много ме учудват обаче реакциите им (което видях от двойките, дори и само избрани моменти, но придобих представа). Това кискане, прикриване винаги с ръце, притеснение от най-нормални и обикновени човешки взаимоотношения, като че ли е нещо лошо... Ще прегледам с удоволствие и други от епизодите на двойката SunHee.

Разбрах, че днешния епизод вече е излъчен, така че утре очаквам и превода на английски, за да разбера и Jung Jin Woon и нуната как продължават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

·@Rie да те зарадвам ли малко ...Значи прочетох,че официално F.T. Island’s Hongki е потвърдил участието си за предаването, обаче международното версия ,,КЪдето съпруга ще му бъде японската актриса Fujii Mina, която участваше в корейската драма и дебютира с нея в Корейската телевизия : SBS‘ ‘King of Drama‘...

 

20130222_hongki_fujiimina_wgm.jpg

 

Пак да повторя друга потвърдена двойка са 2PM‘s Taecyeon и тайванския идол Wu Ying Jie ( Gui Gui)..

 

Четох някъде,че ще започва май в първата седмица от април

 

 

Забравих да спомена и Julien Kang & Yoon Se-ah също са вън от шоуто ...Май трябва днес да им е последния епизод

 

20130220_YoonSeAhJulienKang_selca.jpg

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, Hong Ki! Страхотна новина. Много благодаря за информацията. Зарадва ме, а и снощи изгледах Idol Star Olympics 2013 и се порадвах на Lee Jong Hyun и Choi Jong Hoon, които бяха в един отбор и участваха в стрелбата с лък. CN Blue и F.T Island.

От Мина Фуджи нямам кой знае какви впечатления, винаги съм я гледала във второстепенни роли. Тя е по-голяма от него, така че ще го видим с анего-то и Хонг Стар.

Какво точно представлява това международно издание на We Got Married? В смисъл излъчва се в друг ден от седмицата отново по MBC? Предполагам, че и то ще се качва и превежда...

За Taecyeon от 2PM е интересно. Гледала съм първа част на Dream High, както и японската дорама Boku to Star no 99 Nichi, в които той участва. Познавам го най-добре от групата, от него имам повече впечатления.

 

Иначе гледам епизодите, вече два от новите с Jung Jin Woon и нуната. Дано тя се отпусне, защото до тук не ме оставя с добри впечатления, а той се старае, но и като виждам какви въпроси му задава тя и какви ги изцепи на масата, докато вечеряха. Колкото и да се усмихва Jung Jin Woon, до тук за мен са като двама души от две различни планети. Той се държи много по-зряло от нея, но да видим и утре, когато излезе превода на английски след излъчването днес, как ще продължат.

Новината за двамата, които напускат шоуто, не ме изненадва. Видях малко откъси с тях, но и не останах очарована.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За международна май ще се излъчва по друг канал....Гледала съм една китайска версия, където участваха двама идоли от Корея : : T-ara's Hyomin и Super Junior's Kyuhyun. ..Те бяха двойка със артисти от Китай..Имаше още една двойка но с артисти само от Китай...Който исках да го намеря нищо,че сигурно нямаше да има превод..Но никаде не го открих ..За жалост май само 1 епизод имаше или 2...Просто гледах на двамата корейски артисти на едно място на Hyomin беше епизода 30 мин , а на Kyuhyun беше около 40 мин...За да видят какви ще са рейтингите...Според мен за да е международна ще се излъчват във всички държави със субтитрит на съответната страна...МИ китайската версия нали беше,че Hyomin не знаеше китайски ..АНглийския им на двамата беше адски зле...И използваха таблет който имаше преводач хаха. или със знаци се разбираха..

При Kyuhyun епизода беше по добре защото той можеше да говори китайски и двамата кумуникацията беше по добра...

 

Може това да е интересното защото ще видим как двамата корейци ще се разбират и ще комуникират с девойките..Ще ми интересно и колко ще са епизодите..Дали ще са толкова дълги както при корейското предаване или ще са само за един епизод..Защото при китайската версия живееха за малко в апартамент..Даже и сватба бяха направили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kъкм новите епизоди... хаха JinWoon и JunHee бяха много сладки...Откачен епизод ..Ще видим колко са наготвили другия път. ... Kwanghee ревнуваше Sunhwa доста :lol: :lol:

За жалост все се опитвам да гледам Julien и SeAh, но с всеки един епизод ме отекчават..Засега май още два три епизода се очакват ... С нетърпение очаквам новата двойка..Макар,че някъде прочетох,че ще влязат двойка която и в истинския живот са заедно...

 

За международната версия...Очаква се на 28 февруари да се проведе прескоференция в Корея..Да ще се излъчва в Youtube по MBC YouTube Channel worldwide...Страните ще са 18 и ще започне на 1 април..

 

Излязоха снимки от записа на епизодите на Taecyeon и Gui Gui.

 

tumblr_mit0akFUMN1qcse5no1_500.jpg

 

 

tumblr_minrbgzVwV1s316rqo1_500.jpg

tumblr_mhpfw2n6S81qco3uwo1_500.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и вчерашния епизод с превод на английски, и продължавам да се убеждавам, че Jinwoon и нуната са абсолютно несъвместими, дори и в шоу предаване, като двойка.

 

 

Супата от водорасли (с чесън), която сготви момата и аз, която не съм претенциозна към храната, нито деля нещо - не бих опитала. Jinwoon oтново се постара, дори да не може да готви, той бе най-активен и наистина се забавляваше.

Продължавам и да се учудвам на това, което тя, като 29-годишна жена буквално ръси. Заби ме в земята с това, което каза, че не харесвала мъже с хубави тела, а Jinwoon отново изпадна в недоумение и каза, че тогава тя не би харесала и него. Добре, че той не се разхвърля пред нея (не, че не бих се радвала), след като тя го попита дали имал хубаво тяло. Айде, сега, ще си играем на мижай да те лажим, няма ли очи, за да види. И с това постоянно говорене за нейните комплекси... Ааа, хвърля ме на скамейката.

Не я познавам актрисата (за първи път я чувам и виждам), нито актьорските й способности, дори тук името й не мога да запомня, но тя с нищо не може да ми стане симпатична, а и се вижда, че с мъка върви до тук този "брак". Май ще ги развеждаме скоро...

Изпълненията й в колата няма да ги коментирам. Всичко бе изписано на лицето на Jinwoon и той не можеше да повярва какво се случва (хаха). Стискам му палци да я издържи. Винаги е усмихнат, винаги вежлив, внимателен, точно такива впечатления имам вече две години от него, а и тук ги затвърждава. Страхотен, браво на него. Хареса ми това което каза, че баба му го е гледала като малък и го е хранила много със сладки картофи, ориз, царевица... ммм.

 

 

Разочарована съм от тези първи епизоди с тази двойка, дано се променят нещата в следващите епизоди. Имах много големи очаквания, надявах се Jinwoon да има късмет с "невестата", но мъка е (ех, че не му се падна някоя закачлива, забавна и остроумна мома, наистина да направят шоу), докато ония двама шемети - Kwang Hee и Sun Hwa правят наистина шоу за шоуто и се заливам от смях с тях, пасват си страхотно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм очарована хахахаха ..Кефят ме Jinwoon и Junhee ...С нетърпение и чакам епизода, в който ще се пренесат в новото жилеще .хахха ..

Наскоро пък Кwangheе имаше интервю с някои от момчетата на ZE:A.. И в интервюто са ги питали дали си имат приятелки ...Никой нищо не отговаряше докато Кwangheе не е изтърсил "Аз съм женен не помниш ли?"...Продължил..."Нищо,че бракът ни е фалшив, аз трябва да съм много внимателен и не ходя по клубове..Зрителите имат някаква фантазия за този брак и не трябва да ги разочораваме"

 

Julien и SeAh сложиха край на брака си..Хубав епизод беше ..

 

Новата двойка ще бъдат Jo Jung Chi и Jung In ...Те са втората двойка в предаването,които са заедно и в реалния живот...Другите,които участваха в предаването са били: Kim Yong Jun(SG Wannabe - който в армията в момента) и Hwang Jung Eum ....Доколктоо знам през май 2009,когато почва 2 сезон предаването променя формата си и иска да слага истински двойки..Обаче за жалост рейтингите са по ниски от колкото са си мислили и го правят отново така със хора,които не се познават .Jo Jung Chi и Jung In са от 10 години заедно..

 

 

Tъй като са много снимки..Ето Тaec & Guigui докато снимат предаването..: :click:

 

5955763j.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...