Jump to content

Recommended Posts

А къде може да се гледат/свалят епизодите с английски букви, по специално двойката с Ън Джунг? Знам, че те са още началните епизоди, но все пак ако нямой знае :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде може да се гледат/свалят епизодите с английски букви, по специално двойката с Ън Джунг? Знам, че те са още началните епизоди, но все пак ако нямой знае :)

 

Я, сега да видим какво съм написала едно мнение преди теб? :)

 

Тук могат да се гледат накуп и 3-те двойки от новия сезон, като Никхун и Виктория имат отвратен превод напоследък, но поне е нещо:

 

http://www.wonderfulgeneration.net/2009/04/we-got-married-other-couples.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, сега да видим какво съм написала едно мнение преди теб? :)

 

Тук могат да се гледат накуп и 3-те двойки от новия сезон, като Никхун и Виктория имат отвратен превод напоследък, но поне е нещо:

 

http://www.wonderfulgeneration.net/2009/04/we-got-married-other-couples.html

 

Мислех, че горното са само субтитри та за това попитах :wub:. Камсахамнида

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно, когато са риалити, ги пускат хардсъбнати (т.е. субтитрите са вградени във видеото) и дават линк или да се гледат онлайн, или да се свалят.

 

Сезон 1 онлайн го има тук: http://www.dramacrazy.net/korean-variety/we-got-married-season-1/ - доколко видеата работят още, не знам, защото 1-ви сезон не съм гледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искала ама много, много ако е възможно да ми помогнете да игледам 1-ви сезон на We got married, защото във Megamanager не мога да си ги изгледам онлайн, а не мога да си ги дръпна , а пък и са без субтитри, поне на руски език. Моля дайте ми работещ линк в момента за да мога да си ги дръпна или поне изгледам.Приятен ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Моля , не мога да отворя тия пусти субтитри в мегаплауда, до сега не съм работила със тях. Искам да видя първи сезон от 30 до 38-ма серия със хьон джунг. Моля за помощ, а субтитрите руски ли са и как се работи със мегаплауда въобще

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш си субтитрите и видеото и гледаш наименованието на файловете да е еднакво, като запазваш оригиналното разширение. Тоест трябва в една папка да имаш, давам пример:

WGMep1.avi

WGMep1.ass

Пускаш avi-файла с Media Player и субтитрите ще ти тръгнат автоматично. Ако разбира се си качила някой от codec packs като k-lite codec.

Субтитрите са английски.

Не знам дали има руски.

 

А от мегаъплоуд се сваля като изчакаш съответния брояч и ти се появи бутона Regular Download.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже поотлежаваха от много време, а бяха почти готови, слагам и 11 и 12 епизод на ДжунгБо.

 

- Свали ЕПИЗОД 9

Свали ЕПИЗОД 10

 

Свали ЕПИЗОД 11

 

Свали ЕПИЗОД 12

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли от къде мога да изтегля английски субтитри,които не са към самото видео,а се теглят отделно ? :)

 

Поразтърси се тука: http://coolsmurf.wordpress.com/2008/09/29/we-got-married-episode-27-picture-summary/ - това е за един епизод, ама има и за други.

 

Провери и тук, но не знам дали има нещо: http://www.soompi.com/forums/topic/203309-variety-we-got-married-%EC%9A%B0%EB%A6%AC-%EA%B2%B0%ED%98%BC%ED%96%88%EC%96%B4%EC%9A%94/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,накрая беше наистина тъжно!Съгласна съм с gottika_d,че между тях не е имало нежни чувства-просто си допаднаха като характери и се забавляваха Определено бяха най-интересната и забавна двойка!!!

И до сега когато ми е скучно си ги пускам и се пръскам от смях! Двамата са толкова забавни!!! А истеричния смях на Hwangbo съпроводен от силно блъскане по маса или търкаляне по пода направо ме побърква....просто като я гледаш колкото и малоумна да е била шегата не може да се стърпиш да не се разсмееш и ти :D :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ми помогне ли. :( когато изчакам брояча на MEGAUPLOAD да свърши ме праща на друга страница на която немога да тегля :((((оф то на каръка когали му върви....нямали друг линк от който да си дръпна сериите с Kim Hyun Joong ot 11-39 моля някой да ми помогне.

Предварително благодаря на човекът отсреща отзовал се .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не.. :( :( Аз почнах да го гледам онлайн с английски субтитри, защото много ми харесва идеята на шоуто и просто ми е мерак да го гледам.. Усещам, че ще се спуквам от смях.. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите двойки на предаването:

 

We Got Married Season 4

 

Julien Kang & Yoon Se-ah (актьори)

Yoon-Se-Ah-and-Julien-Kang-We-Got-Married.png

 

KwangHee (ZE:A) & Sunhwa (SECRET)

aHR0cCUzQSUyRiUyRjQuYnAuYmxvZ3Nwb3QuY29tJTJGLV83WVpFMmJONTgwJTJGVUZSc2JvVHFReEklMkZBQUFBQUFBQTRiOCUyRndtYTF0VnBRdzdvJTJGczQwMCUyRndlJTJCZ290.jpg

 

Lee Joon (MBLAQ) & Oh Yeon-seo (актриса)

LeeJoonandOhYeonSeo01.jpg

 

Много са ми забавни KwangHee и Sunhwa :lol: И двамата се един дол дренки и просто си умирам от смях с тях. :lol: :lol:

 

Няма да казвам колко чаках това да се случи

 

nl43TZ65.jpg

 

И ми беше тъжно че трябваше да си ходят...Еххх ако не беше тази казарма....

 

KSNsubs превеждат и трите двойки ако някой се чуди от къде да гледа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже аз заради това предаване седнах да гледам корейския BOF и по-конкретно заради двойката JoongBo - започвам проект по превод само на тяхното участие тук. Тъй като преводът е доста шарен, не давам конкретни срокове кога ще е следващата част, но можете да теглите "суровите" файлове при липса на търпение. За да си оправите екрана да не ви е прекалено разтеглен - в Медиа Плеър има опция с натискане на цифрата 9 да се свива видеото до желания формат.

 

Ето и първият им сегмент. ;)

 

- Свали оттук -

Свали оттук

 

http://store.picbg.net/pubpic/45/D9/ca527b1fccb945d9.jpg

 

 

 

Съжалявам че ви притеснявам но .. Видях че има един линк на темата за We got married със бълг. субтитри и ако може да ми кажете от къде да намеря и другите епизоди със Kim Hyun Joong ?

Не можах да ги намеря а повечето линкове не работят, знам че е минало много времо но ще съм много благодарна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непрестанно следя епизодите с Oh Yeon Seo и Lee Joon

:wub: много им се радвам на тях двамата , все още нямат толкова близки отношения ,,но кой знае - може след още 3-4 епизода да се хванат за ръце ,като истинска двойка...на друго действие между тях двамата няма да се надявам :D :D

noticia.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...