Jump to content

Recommended Posts

Сериал който трудно се оценява. Уж беше интересен, държеше в напрежение, но имаше толкова много тъпотии.

Off Topic

Най ми беше смешен севернокорейският агент дето постоянно търчеше из болницата с пистолет под мантата и с очи пълни с кръв гонещ главният да го убие.  Как никой не се сети да го пита кой е и какво търси там??  И гонката в Будапеща беше доста смешна.  Двете главни актриси красяха достойно сериала. Както повечето и аз исках  Park Hoon да остане с др.О.  Имаше доста майтапи от рода, убиеца стреля по премиера от 1 метър и не можа да го убие???  За изстрел в главата не е ли чувал?  А после главните се чудят да го спасяват или не??  Отговорът беше ясен, не трябва да го спасяват след това което им беше направил. И накрая геният сам оперира премиера, явно щото всичките лекари си бяха отишли в къщи?? И болницата беше празна.   Доктор Хан пак се уреди, за него остана наследницата и хубавият живот.  А за севернокорейците остана миризливата провинция.  И накрая защо Park Hoon беше разделен с майка си??  Не знам защо Park Hoon го водеха севернокореец и бежанец, след като той беше роден в Южна Корея??  И беше отвлечен на север.  Това той защо не го изясни??  Самият план за убийството на президента беше толкова смешен.  Странно беше че др. Мун накрая го направиха президент на болницата??  И той беше един образ и не много добър хирург както се оказа.  

Смесицата от шпионски, медицински , политически сериал, беше странна.  

• Like 1

Преди 17 часа, gig911 написа:

Сериал който трудно се оценява. Уж беше интересен, държеше в напрежение, но имаше толкова много тъпотии.

Подкрепям.

Наложи ми се, поради пътуване, да спра да гледам за няколко дни някъде по средата на сериите и тотално забравих за него. Явно не е оставил и капка интерес в мен. След това се чудех откъде ми е познато това заглавие :dunno:. Когато се сетих какъв е случая, реших че не си заслужава да отделя време да го догледам.

• Upvote 1