Jump to content

Recommended Posts

Сериал който трудно се оценява. Уж беше интересен, държеше в напрежение, но имаше толкова много тъпотии.

Off Topic

Най ми беше смешен севернокорейският агент дето постоянно търчеше из болницата с пистолет под мантата и с очи пълни с кръв гонещ главният да го убие.  Как никой не се сети да го пита кой е и какво търси там??  И гонката в Будапеща беше доста смешна.  Двете главни актриси красяха достойно сериала. Както повечето и аз исках  Park Hoon да остане с др.О.  Имаше доста майтапи от рода, убиеца стреля по премиера от 1 метър и не можа да го убие???  За изстрел в главата не е ли чувал?  А после главните се чудят да го спасяват или не??  Отговорът беше ясен, не трябва да го спасяват след това което им беше направил. И накрая геният сам оперира премиера, явно щото всичките лекари си бяха отишли в къщи?? И болницата беше празна.   Доктор Хан пак се уреди, за него остана наследницата и хубавият живот.  А за севернокорейците остана миризливата провинция.  И накрая защо Park Hoon беше разделен с майка си??  Не знам защо Park Hoon го водеха севернокореец и бежанец, след като той беше роден в Южна Корея??  И беше отвлечен на север.  Това той защо не го изясни??  Самият план за убийството на президента беше толкова смешен.  Странно беше че др. Мун накрая го направиха президент на болницата??  И той беше един образ и не много добър хирург както се оказа.  

Смесицата от шпионски, медицински , политически сериал, беше странна.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, gig911 написа:

Сериал който трудно се оценява. Уж беше интересен, държеше в напрежение, но имаше толкова много тъпотии.

Подкрепям.

Наложи ми се, поради пътуване, да спра да гледам за няколко дни някъде по средата на сериите и тотално забравих за него. Явно не е оставил и капка интерес в мен. След това се чудех откъде ми е познато това заглавие :dunno:. Когато се сетих какъв е случая, реших че не си заслужава да отделя време да го догледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много завладяващ сценарий. Интересно беше да видя начина на живот, в Северна Корея. А и в него участва един от любимците ми- Park Hae Jin. Нямаше как да го пропусна. 

Редактирано от martisun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...