Jump to content

Recommended Posts

Има си причина за обрата

Така де, как иначе щяха да прекратят любовните им нощи, ако не сложеха преграда между тях. Тримата в леглото ми идва множко :cry: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре тръгна в началото и после по средата взеха да се излагат. Към 20 и някоя серия се поактивизира, но имаше 10-тина епизода, в които тъпкаха на едно място. Ако беше по-малко серии, щеше да е по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към средата на 9 епизод, там където портиера отива при уличните художници, сред картините, които са наредени до оградата е тази от "Необвързана и хитра", хихихи, Така като правят вметки за други сериали, и аз като успея да ги разпозная много ми е готино  :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако бяха сбили епизодите нямаше да се получи такава боза накрая..  гледах го до  29 ( този епизод го изгледах  до половината)..отказах се и на 30 и 31 приключих сериала като изгледах 32 еп.

не трябваше да го разтягат чак толкова

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля директно с епизод 32. Още обаче не мога да се накарам, 'щото накрая беше толкова бозав, че се чудя дали си струва да си губя времето с хепи-евър-афтър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sierra, за мен, не си струва- мъка, по-мъка, най-мъка.И аз ги прецапах, надве-натри, с помощта на мишката.Краят, си беше ясен още от началото.Какво ли не си изсмукаха  от пръстите, само и само да разтягат локума.Супер слаб последен епизод, то не беше иди си, ела си, не беше чудо, барабар с всички клишета, като за последен.Спокойно можеше в 20, по-смислени епизода да разкажат историята, да не кажа и в 16.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата много ми хареса. Интриги, задкулисни игри, дълго таена омраза, любов... Много добра актьорска игра, интересен сюжет...

Но това е до към 25 - 26 серия, когато сценаристите решиха тотално да съсипят всичко. Ако не бяха последните епизоди, сериала щеше да е наистина мнооого добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 4 месеца гледане тип " доза по лъжичка", наскоро го приключих.

Не е лош, доста интригуваща история на любов и омраза, но ненужно разтеглен , последните серии едва ги изгледах .

Щеше да е перфектен, ако го бяха побрали в наполовина по- малко серии.

Много симпатичен ми стана актьорът, играещ ролята на Роман Ли- голям симпатяга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случи се така,че преди това гледах La Dolce Vita с Lee Dong Wook и все още подвластна от него започнах този сериал. И тук много го харесах като характер,визия всичко. След прочетените коментари тук за  Lee Da Hae се загледах в носа й. Наистина доста го е променила,но пак е красива. Според мен добре се справи и с ролята си.

Малко го поразтегнаха накрая,но иначе сравнително добър сериал.

Благодаря на преводачите за труда им.

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Не знам по каква причина режисьорите виждат един сериозен,  амбициозен, но наранен мъж като дърво!? Толкова дърводелски образ беше, че се чудя кой повече не ми хареса – героят на Донг Ук или героинята на Да Хе? Тя милата толкова се стараеше, че чак преиграваше. Никаква химия между двамата. С ресторантьорката повече си ходеха като двойка и въобще като привличане. Да, много са хубави и двамата, и толкова студено ми седяха целият сериал. Явно са се надявали да им се повтори „My girl“, нооо нищо такова не се случи. Просто хубавци. Твърде много залагаха на външността си, и двамата. ( В „Гоблин“, не знам по каква причина, Донг Ук го играе абсолютно същото дърво. Там го отдадох на същността на героя;  представане на сериозен мъж= пън?! ) 

32 епизода за тая дъвка ми дойдоха много. От 26 скочих на 32 и го приключих. Този камерен състав за пресъздаваната обстановка и история ( хотели, персонал, гости и т.н.) е смехотворно. Вместо да стои зад камера, екипът, да застават пред , че поне калабалък да има. 

My girl“ си е техният филм,  въобще не е трябвало да се пробват в този ( не и заедно ).

Сега мисля да хвърля поглед на „Scent of a Woman“, Донг Ук все пак е красиво дърво. Тая надежда там да е по-разчупен.   

 

 

п.п. Ааауууууу, какъв клип само ми попадна за "Scent of a woman"  

  

Направо съм без звук останала........... :))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигнах до 3 серия и го оставих. Голямо лензене на тая мома, хотелиерската щерка. Не можах да я изтрая. Донг Ук ми хареса, но само заради него не искам да си губя времето. МОже би по-нататък, ако хич няма друго за гледане ще го довърша. Сега само ме изнервя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...