Jump to content

Her Lovely Heels (2014)


Recommended Posts

spacer.png

 

Her Lovely Heels (2014)

Страна: Южна Корея

По уебкомикса на Park Yoon Young "Her Lovely Heels"

Година на излъчване: 24 февруари 2014 - 25 март 2014

Време на излъчване: Вторник 15:30

Жанр: Романс

Канал: SBS Plus

Епизоди: 10

Режисьор: SBS Plus

 

 Участват:

Han Seung Yeon (KARA) - Shin Ji Hoo

Hong Jong Hyeon - Oh Tae Soo

 

Резюме: В драмата се разказва за Джи Ху (Han Seung Yeon), носеща болезнени спомени от първата си любов. Но срещайки колегата си Те Су (Hong Jong Hyeon), тя ненадейно се влюбва...

 

Онлайн с български субтитри

С английски субтитри

С руски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълно с клишета, но пък ми стана едно романтично  :cry: Сладко, арлекинско сериалче.

 

Гледане онлайн :

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладурско сериалче. Едно такова,розовко,сладичко,вкусничко.Перфектно бих казал. Какъв би бил живота ако я нямаше романтиката? Човек има нужда от любов,понякога розова и сладка,понякога с черен кожен камшик и груба.Според наcтроението :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова сладък, лек и необременителен, точно като за студен съботен ден пред камината… Обича ме, не ме обича, колко и кой повече, ще ми каже ли думите, това ли искам, това ли е човека… Прекрасните първи трепети на любовта!

Главния ми е бил винаги малко странен с тази /леко/ безизразна физиономия, но има си роли, които му пасват. Тази е такава, мисля. Момичето не го помня макар да се оказва, че съм го гледала в няколко филма, но тука определено ми направи много добро впечатление. Беше съвсем естествено и правдоподобно изиграно всичко, може би и ролята й беше такава, но е факт, че силно ме впечатли и сигурно вече ще помня актрисата. Да отбележа и прекрасната музика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много леко и приятно сериалче , ... харесвам такива който те оставят с приятно усещане и топлота се разлива по тялото ти .. е това е такова.. ..

 

и двамата главни си подхождат ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да обясня, как го изгледах цялото...страшно слабо, обаче 10 мин на серия се изтрайват, понякога дори превъртах. Падам си романтичка, но това би всичките ми представи... Може би понеже успоредно гледам "Великата сватба" и тая прекалена захаросаност в момента хич не ми хвана декиш...

Защо обаче го изгледах?! :dunno::slap::28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитах се да го гледам, но беше толкова ужасяващо зле, че и половин епизод не издържах.

И аз.Превъртях остатъка . Много слаб и актьорите нищо особено, не знам къде я видяхте романтиката- типичната корейска пепеляшка, но в случая мухла- преследваща мъже, абсолютно неинтересуващи се от нея.Поне да я бяха обули с чепици по мярка, като иде реч за токчета  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...