Jump to content

Be Crazy About Me (2012)


Recommended Posts

Обичай ме!

spacer.png

 

Заглавие: Be crazy about me! /Ai wo Utau Yori Ore ni Oborero!愛を歌うより俺に溺れろ!

Алтернативни заглавия: Ai ore! Love me!
Режисьор: Сакурако Фукуяма
Жанр: Романтична комедия, тийнейджърски, базирано на манга

Година: 2012
Държава: Япония
Език: Японски
Времетраене: 91 минути
Субтитри: Български / в линк 1 /

 

Актьорски състав:

Ito Ono като Mizuki Sakurazaka

Karam като Akira Shiraishi 

Terada Takuya като Rui Kiryuuin

Shishido Kavka като Megumi Yuasa

Disacode Akira като Naruse Kaoru


Резюме:

Ученичката Mizuki Sakurazaka (Ito Ono) изглежда като момче и е обожавана като принц в женската гимназия Seinoibara. Също така тя е китарист и текстописец на момичешката рок банда Burauerozen /Синя роза/. Групата редовно изнася концерти в зала, където се допускат само жени. Akira Shiraishi (Karam) е ученик в изцяло мъжката гимназия Kaizan. С него се държат като с принцеса заради миловидното му момичешко лице. Akira се промъква да гледа концерт на групата Burauerozen и публично се обяснява в любов на Mizuki ...
 

Допълнителна информация:
Филмът е адаптация по едноименната манга  "Ai Ore!" от Mayu Shinjo, първи том е публикуван на 06.06.2006 г. 

 

СВАЛИ ФИЛМА

 

СВАЛИ ФИЛМА
 

 

 

За който се чуди - да, това е кореец. :28558:  :28558:  :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно мангата е много завладяваща, но за филмът съм в колебание и доста дълго се чудех дали да го догледам. <_<

Не ме грабнаха младежите, имаше лек полъх от Hanazakari no Kimitachi e, ама много лек, не бяха достатъчно щури и колоритни героите и нещо не им достигна. Тя и историята не беше кой знае колко вълнуваща, за да се развихрят.

Единствено Акира бих отличила, добре се справи, става за принц/принцеса на мъжка гимназия и с тая звездичка на ухото шест точки и двете му приятелчета от гимназията и те бяха  забавни. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно, мъжката гимназия имаше някакъв заряд, но женската - неземно куха... девойката пък беше и рядко неприятна в ролята си на дърво.

Филмчето беше скучно, мина границата ми на поносимост, и ме беше отказало от подобни ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаках филма доста време, започнах мангата, но за разлика от това, което очаквах, хич не беше нещо, което да ме грабне. Макар че идеята ужасно много ми хареса. Във филма Акира трябваше да е доста по-дяволит някак, а госпожицата не я възприемах като дърво в мангата, във филма са се престарали в този аспект. 
Хареса ми появата на Акира от Дисакоуд в ролята на Каору, на нея хич не ѝ се наложи да играе нещо различно от вече изградения си образ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле! Това вярно е Акира! Гледах я в сценичната версия на Hanasakeru Seishonen и там се справи доста убедително. 

Не знам защо, но на Ито Оно изобщо не й се получават подобни роли. Въпреки това съм я виждала в няколко други, различни превъплъщения, където изглежда по съвсем различен начин и показва най-доброто от актьорските си способности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...