Jump to content

Recommended Posts

%25E5%25BE%25AE%25E6%2599%2582%25E4%25BB

 

Име: 微时代之恋/ The Micro Era Of Love/ V Love

Страна: Китай

Епизоди: 40

Времетраене: 45 м.

Телевизия: BTV

Перид на излъчване: 21 Юли 2014 -

Жанр: Драма, Романс

Субтитри: Английски

 

Участват:

Kim Bum

Yang Mi

Yue Shawn

 

Резюме: Драмата е наречена китайската версия на Клюкарката и разказва най-вече за героите от SNS поколението живеещо в луксозните градове на Китай.

 

Свали Raw  :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:

 

Снимки от официалната фейсбук страница на Ким Бум :click:

 

Лично мнение: Ей тез корейци на всяко гърне мерудия. :lol2: Клюкарката съм гледала само няколко епизода и не ми хареса, но на тази може да и фърля едно очо :28558: Ким Бум няма как да бъде пропуснат :i love this:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайци, не корейци :D

Това нещо се убих да го търся с английски субтитри, не тръгва и не тръгва, само с виетнамски ми излезе късмета, ама кел файда :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, ей тука е въпросният триъгълник. Гледал ли си го? Аз го намирам само във Viki, но не всички епизоди са преведени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм. Струва ли си гледането? Харесвам Янг Ми, но не съм голям фен на Ким Бум.

На какъв език го търсиш? Английски, руски, друг?

Има 6 серии на руски и 8 на английски. Във Вики също не 

са преведени сериите 100%. Ако имаше субтитри във Вики, щеше да 

има навсякъде. Ако чакаме достатъчно дълго, ще се появят субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На английски го търся. То е старо, не вярвам да се сетят да го допреведат. 

Ще поровя още малко, иначе не е лошо, съвременна работа, ама Венго пак не се огледа у коя требе :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнявам се да го превеждат тепърва. Не е нов сериал, едва ли ще го довършат, щом досега не са.

Мен вики-то не ме пуска, а не го откривам с английски на друго място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от чакащите превод за този сериал - заради господина най- горе в дясно на постера - Шон Юе :D Проверявам от време на време, но се съмнявам да го видим преведен. Все удрям на камък с преводи на сериалите на Шон  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шемусенезнае, мислех си, че и с испански съм го засичала, ама май не е бил тоя, не мога да го открия. Ако на някой биха му вършили работа испански, де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana, тоя не си ли го засичала? Много хубаво ги обличат, въпреки че Дилраба зализана не я харесвам.

Тука беше прословутата им целувка :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро не съм проверявала статуса на субсите, но мисля, че с руски ще имаш по-голям късмет. Аз пак трябва да се поровя за английски, ако не бързаш, ще гледам с тебе.

Венго, Дилраба, Мима, Бин Бин, Сиера и още някои познайници. Не е лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок.Тъкмо гледам сега Дилраба с Бин Бин в "Жената на краля"

Много е красиват тук и големият й нас остана на заден план, и най-важното... не се лигави много.

Тя и още една актриса от Императрица Дугу-голямата сестра не знам името на актрисата, проста играят лигаво, не могат по друг начин...

Но тук Дилраба се е постарала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън ще си го догледаш и после, покрай китайската цензура ще гледаме дърти съвременни, вместо исторически и фантасмагорични :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.01.2019 г. at 0:48, seal_reinforce написа:

Скоро не съм проверявала статуса на субсите, но мисля, че с руски ще имаш по-голям късмет. Аз пак трябва да се поровя за английски, ако не бързаш, ще гледам с тебе.

Венго, Дилраба, Мима, Бин Бин, Сиера и още някои познайници. Не е лошо.

40--те ли изгледа на тоя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм. Нямаше субтитри за всички епизоди и не съм го почвала както си трябва, но важните моменти съм ги изгледала :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...