Jump to content

Recommended Posts

И отново е юли и отново Макс има рожден ден и е вече на 6 години. Тъй като татко Майк явно не може да бъде с него на рождения му ден, затова му е направил изненада. А днес постнал, че по  случай рождения ден се е занимавал с благотворителност. Може да видите Тук

Off Topic

 

 

Редактирано от helyg
покрит линк
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз стм от новите фенове на Майк. Съвсем скоро бях попаднала на негова българска фен страница, но не помня къде. Дали в Инстаграм, Туитър или Фейсбук - нямам идея. Бих се радвала ако ми пратите страниците, за които знаете. Предполагам, че не са много, тъй като забелязах, че българските му фенове не са много, а информацията на български за него - още по-малко. Бих споделила новата си рисунка (на Майк естествено) като файл тук, но се оказва, че размерът му е много голям. Вече е качена в единия ми фотографски профил в инстаграм @myphotosviki, но утре ще я кача в арт профила ми @artv1cky.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Itsvmp,

можеш да качиш снимка на рисунка, но трябва да ползваш имидж хостинг и тогава ще се получи или направо линк от инстаграма може. Иначе  аз не съм попадала на негови български фен страници или групи.

 

df7c651cb4289ac2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички линкове задължително трябва да се покриват. ;) Инстаграм постове, Туитър постове, линкове към страници и прочие. Единствено снимките може с директен линк, но ползвайте опцията за автоматично оразмеряване, правилото е максимум 700 пиксела ширина и 500 пиксела височина. Всичко над тези размери и непокритите линкове правят темата тромава и бавна за отваряне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че гадна новина прочетох сега...

Всъщност аз я видях в една група във фейсбук, но потърсих какво точно става и намерих следната статия:

В сълзи знаменития певец и актьор Pirat “Mike” Nitipaisakul говори пред пресата за това как трябва да прибягва до чакане на летища, в лобитата на апартаменти и пред училището на сина си - само за да види собственото си дете .

През изминалата седмица Майк се бори в съда за попечителството на 6-годишния си син Максуел, който в момента е изцяло под попечителството на майката, знаменитостта  Sarah Casinghini. Случаят попадна в общественото внимание и повдигна рядкото внимание върху бащинските права съгласно тайландските закони, които по подразбиране оценяват майката пред бащата.

„Обсъждах споделянето на разходите, но така и не получих отговор. И до днес все още не знам в какво училище ходи синът ми “, каза Майк в интервю за Канал 3 в четвъртък.

Off Topic

 

Майк каза, че изцяло финансира възпитанието на детето си, но Сара му пречи да поддържа пълноценни отношения със сина си. Сара, от друга страна, заяви, че смята, че Максуел ще има най-стабилното детство под нейна грижа.

Wirot Poonsuwan, практикуващ адвокат и сътрудник на Khaosod English, обясни защо в тайландските семейни дела по подразбиране майката често има пълно попечителство, както в случая на Майк и Сара.

Решаващият момент е, че Майк и Сара всъщност никога не са регистрирали брака си. Съгласно член 1546 от Гражданския и търговския кодекс, дете, родено от неомъжена жена, се счита за законно дете на жената.

Обикновено местните съдилища тълкуват този общ закон, като казват, че дете над 7 години може да даде съгласието си кой да бъде баща им. В момента Максуел е на 6 години.

В неговия случай Майк може да подаде молба за принудителни права за посещение, узаконяване на бащинството и съвместно попечителство над деца.

И не само това, член 25 от Закона за съда за непълнолетни и семейства гласи, че в семейни дела, включващи деца, един от четиримата съдии трябва да е жена на възраст над 35 години, която е или е била майка, или е работила в грижи за деца или дете благосъстояние за най-малко три години.

Майк каза, че плаща около 1,7 милиона бата годишно на Сара, за да отгледа Максуел, което включва международно учебно обучение, частен шофьор, бавачка на пълен работен ден, разходи за живот и апартамент в Банкок.

Адвокатът на Сара заяви в четвъртък, че Сара има шест искания за Майк, които включват финансиране на Максуел, докато той не завърши докторантурата си и не използва Максуел, за да печели пари.

Адвокатът на Майк казва, че случаите, когато бащата се бори за попечителство, са доста необичайни в Тайланд. В много случаи нежененият баща изоставя семейството или непълнолетната съпруга съди бащата, като изисква бащата да узакони бащинството над детето си.

Майк обаче заяви в интервю за Канал 3, че тази година е трябвало да предприеме големи финансови съкращения поради коронавируса.

Мениджърът на Майк публикува видеоклип, на който той прегръща брат си Голф, след като разкри за битките си за попечителство по Канал 3.

„Брат ми почти никога не плаче. Не съм го виждал такъв през целия си живот, особено сега, когато сме пораснали. Боли толкова много. Спрете да наранявате някой, който се опитва с всички сили за детето си “, туитва Голф в четвъртък.

Но ако Майк се надява да кооптира пресата, за да изгради съчувствие към неговия случай, той няма какво да постигне Член 153 от Закона за съда за непълнолетни и семейства забранява публикуването в медиите на семейни съдебни дела „за подпомагане на производството по семейни дела“.

 

 

Статията: :click:

 

 

Клипчето публикувано от брат му: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе ми една нова статия:

Битката между Майк Анджело и бившата приятелка Сара Касинхини отново се разгорещява, след като синът им Максуел бе видян да пита дали баща му наистина го обича, докато се появява в инстаграма на Сара.

Сега излъчванията на IG Live са доста интерактивни, позволявайки на последователите да се ангажират директно с акаунта със свои коментари или въпроси. В този случай Сара четеше коментарите на Netizen към Макс, казвайки му, че интернет приятелите казват, че татко много обича Максуел. Макс отговори, като попита „Наистина? Вярно ли е?" няколко пъти и също така питате „Лъжете ли? Тогава защо ме изгони от апартамента? ...Защо татко вече не ме оставя да живея там? " След това Сара може да се чуе на заден план, като му се скара, че казва тези неща и му казва да спре. По-рано беше съобщено, че сред нещата, които Майк Анджело предлага, е майка и син да се преместят в по-малък апартамент и да прехвърлят Максуел в друго училище.
Както мнозина от вас знаят, бившата двойка е в средата на битка за попечителство, след като Майк обвини бившата си, че умишлено държи сина си далеч. Всъщност актьорът се разплака, докато се появи в интервю, където разкри, че завежда дело срещу бившата си и търси съвместно попечителство над сина им. Освен това той споделя също, че след удара на COVID той на практика няма доходи, поради което използва спестяванията си, за да продължи да плаща месечните разходи на Сара и Макс (за издръжка на деца, обучение, бавачка и шофьор) в размер на 100 000 бата, докато живее пестеливо, че дори се колебае да хапне навън в ресторант.

 

Братът на Майк е качил частта в своя инстаграм: :click:

Статията: :click:

 

П.П: Тая май бая яко се опитва да се възползва от детето и да манипулира хората...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...