Jump to content

Choi Woo Shik (Че У Шик)


Recommended Posts

Choi Woo Shik е избран за модел за "City Campaign" на Coca-Cola.

Неговият приятелски имидж и оживен чар са в унисон с посланието на марката за новогодишната кампания.

Eq37-Kh4-XAAAKer2.jpg

 

Разкрит е сновният плакат за „Youn’s Stay“!

Off Topic

 

Излизането на "Youn's Kitchen", предстоящата риалити програма се развива в ханок (традиционен корейски дом) в провинция Южна Чеола и в него участват Youn Yuh Jung с Choi Woo Shik, Jung Yu Mi, Lee Seo Jin и Park Seo Joon .

В шоуто ще участват актьори, които посрещат гости, които са в Корея по работа или за обучение, но не са успели да изпитат храната и културата много поради ограниченията на COVID-19.

 

 

youns-stay.jpg

 

 

Направо тук добавям, нов тийзър..

 

Soompi

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипче от канала на VOGUE:panda-145:

Има анг. суб. на интервюто му.

Давам директен линк, защото не иска да се пуска. ~

첫 소개팅에 진심으로 당황한 최우식(CHOIWOOSHIK)! 근데 이것마저 귀엽다고..?ㅣHELLOVOGUE

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Woo Shik празнува 10 години от  започването на кариерата си  :panda-145:

Фенско кратко клипче на откъси от различните персонажи, които е изиграл цъък

Image Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е постигнал за 2020 и какво си пожелава за 2021.

Снимано е през декември 2020:panda-145:

(ENG) '최우식'은 2020 To Do List를 얼마나 지켰을까?How many 2020 ‘To-Do List’ has choiwooshik achieved?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според медията Newsen, актьорът Choi Woo Sik  и актрисата Kim Da Mi са потвърдени да участват в предстоящия драматичен сериал „'That year, we'“  Предстоящият драматичен сериал е първият оригинален rom-com на дъщерното дружество на Naver StudioN. Двамата ще започнат снимките някъде през втората половина на тази година.

Междувременно 'That year, we' ще приеме безпрецедентен формат за едновременно излизане на уебтаун и телевизионен сериал. Уебтауна ще изобрази спомени от гимназията на главните герои, докато телевизионният сериал ще разкаже текущата възрастна версия на героите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Choi Woo Shik предаде освежаващо настроение за новия брой на Cosmopolitan!

Актьорът си сътрудничи със списанието, за да отпразнува нов плодов аромат. С целия комплект, покрит с грейпфрути, Choi Woo Shik коментира, че особено се е радвал на снимките.

В интервюто, което последва, той разказа за натиска, който получава, поемайки ролите си след успеха на „Паразит“. Той обясни, „Би било лъжа да се каже, че не се чувствам притиснат. Това беше толкова добро изживяване и няма ли актьорите и служителите да се надяват да намерят проект, който да надхвърли това? " Той добави, че е успял да преодолее натиска, като „се наслаждава на процеса и работи с радост“.

По силата си на актьор, Choi Woo Shik избра да може да изобразява герои по ярък и игрив начин. Той обясни: „Не бях актьор, който да се конкурира в областта на външния вид. Но бях в състояние да действам като оживен по най-естествения начин. Аз съм типът, който се оттегля от моя жизнен опит, когато действам. И така, преди извличах щастието в себе си, за да поемам тези щастливи роли. В наши дни мисля, че се позовавам и на други аспекти. Всеки си има двойни страни. В наши дни се чувствам комфортно да съм някъде, което не е съвсем светло. "

Всъщност се съобщава, че Choi Woo Shik се е борил с безсъние в миналото поради огромните си притеснения. Той описа, че това е резултат от светли хора, които имат и толкова тъмна страна към себе си. Обяснявайки, че това е начинът, по който повечето хора са в реалния живот, той също заяви, че изразяването на тези различни страни добавя дълбочина към неговите герои.

Поглеждайки назад към кариерата си, Choi Woo Shik трябваше да спомене специалните хора, които срещна по пътя. Той каза: „Тъй като шансовете за среща с нови хора са малки, когато си актьор, обикновено създаваш лични отношения на снимачната площадка. Процесът на работа с тези велики хора винаги е вълнуващ. Филмът „Train to Busan“ е особено запечатан в съзнанието ми като добър спомен. Преди това за мен винаги беше въпрос как да общувам с хората на снимачната площадка, без да се чувствам уплашен. Когато снимах този филм, говорих за нашата кариера с Jung Yu Mi, Gong Yoo, Ahn So Hee и Ma Dong Seok. Дори говорихме за най-случайните неща. Когато има възрастни хора, които работят, за да създадат такава среда за новобраци като мен, само тяхното присъствие означава много. И ще дойде момент, когато и аз ще играя тази роля. "

Choi Woo Shik сподели прозрения и за по-новите си произведения “The Policeman’s Lineage” и “Wonderland”, като каза, „В „The Policeman’s Lineage” успях да изживея по-силни характери, които преди не бях в състояние да изразя. В “Wonderland” направих много хубави спомени, като отново работя с актьори, които наистина харесвам. Освен резултатите, мога да кажа с увереност, че като актьор искрено се радвах на процеса на участие в тези два проекта. Така че, моля, очаквайте ги с нетърпение. " 

Приключвайки интервюто, Приключвайки интервюто, Choi Woo Shik препоръча песента „Baby Powder“ на Jenevieve, за да насърчи онези, които се чувстват зле поради COVID-19. Той обясни: „Това е песен, която ви кара да се чувствате така, сякаш пътувате. Слушам я, докато шофирам. ”

choi-woo-shik3.jpg choi-woo-shik4.jpg

 

Off Topic

 

choi-woo-shik.jpg choi-woo-shik1.jpg

 

choi-woo-shik2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Choi Woo Sik пусна музикален видеоклип за "With You", да отбележи своята десета годишнина от дебюта.

В MV Choi Woo Sik и най-добрият му приятел Peakboy изпълняват трогателната балада за това, че са един до друг. "With You" е написана и композирана отчасти от Peakboy заедно с Choi Woo Sik, който посвещава песента на своите фенове.

 

[MV] CHOIWOOSHIK(최우식) _ Poom(품)(Feat. Peakboy(픽보이))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...