Jump to content

Bride of the Century (2014)


Recommended Posts

Е, актьорството иска жертви, не е като айдълството, ще изтърпи една коламаска от лепенките по ръцете   :896767: Още не съм го докарала до пуловерите, но щом са съблекли палтата, пак е нещо- има шанс пъпкуването.Това винаги ми е било най-големият абсурд в корейските сериали, маняци по облизването на пода, събуването на обувки и т.н.  и  изведнъж хоп  в  креватите с дрехите, дето са миткали цял ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 серия в оригинал

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете! Изисква регистрация.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С всяка нова серия стрелката на тъпомера все повече приближава червения сектор. Не останаха някакви надежди за нещо по-добро. Уви, поредният сериал започнал добре и ......нищо. Отново стремежът да се вкара колкото се може повече "драма" за печелене на рейтинг (това е стар номер, отбелязан от всички анализатори на корейски сериали) взима връх над здравия разум и съсипва всичко.

Невероятно, но режисьор на тази боза е Yun Sang-Ho, човекът заснел "Четирите бога"! Но това е в далечната 2007 г. След това са само посредствени сериали  като този. Сценаристката е писала само един сценарий (на семейна сапунка през 2007-2008 г.) и то в съавторство с още двама души. Без коментар.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като прочета коментар на Дидо и почва голямото чудене да се занимавам ли изобщо да го тегля  :dunno:  а вчера в парка една мама обясняваше как ти трябвало пътеводител да разбереш кой за какво се бори и каква му е драмата :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като прочета коментар на Дидо и почва голямото чудене да се занимавам ли изобщо да го тегля  :dunno:  а вчера в парка една мама обясняваше как ти трябвало пътеводител да разбереш кой за какво се бори и каква му е драмата :rofl:

Спокойно можеш да си го гледаш. Моето мнение си е мое и не задължава никого. Важното е твоето възприятие. Приятно гледане!

P.S. Кой парк и коя мама? :rofl:

P.P.S. Обаче съм те предупредил. :bee:

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще ходим до Чосон да разгадаваме тайната -цък на бозата :896767:  , или е по-съвременна дрехата?

Ханбок. Нали младоженците след сватбата се разкарват в старовремешни дрешки, особено снахата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш ,след пуловерите в кревата- ханбок, но тоя не ми прилича на съвременен ,като на богата снаха, дори само панделката да вземем, пък и прическата различна.Залагам на  пътуваме във времето,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами актрисата в коментар към снимката е споменала, че в един ден е изиграла 4 роли. :up:

 

В случая е баба си на млади години, ама не е изключено и баба й да е била двойничка :swoon:  :swoon:

 

 

 

 

От друга страна аз залагам на котето каквото е сладичко, да докара алергия на "лошата" и да отвори очите на нашия човек.

 

  • tumblr_n2vt3xhS501r3jctgo4_r1_500.gif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 серия на руски

 

Още не съм я гледала, само видях превюто за следващия епизод, че младежът най-после се сети, че мадамата е друга.

 

 

На всичко отгоре май Ре Ми го наведе на тази мисъл с въпроса на чий пръст е сложил пръстен.

 

Ама може и да е котето, де :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dido100

 

Ти се радвай, че няма железвн "девствен пояс" с катинар! Ти знаеш ли, че в Корея няма секс? Те се пъпкуват, ако се вярва на сериалите им.

:na2: Ами да вземем да го патентоваме и да им го предложим за широка употреба..наистина  не мога да ги разбера тия корейци,кой е наложил тая абсурдна цензура  и в кой век живеят в някой отношения?!

Всеизвестен факт е каква сила имат медиите,нета и филмите  като средство за обществена манипулация!

Корейските кинотворци не ми е ясно кой им спуска  да градят подобни идиотски образи на покорни , често необразовани,смотани девойки  и във всички случаи обаче девственици  до преклонна възраст!Мъжките образи не изостават

по това което виждаме като реакции-със сигурност импотентни,  след като си заспиват редом до девойката /обичан и често срещан похват на сценаристи /,а децата незнайно откъде все пак се пръкват?!То според корейската киноиндустрия в Корея

има хранителни,музикални  и все тоя род оргазми,нооо инакви нема категорично!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...