Jump to content

Recommended Posts

Дами абсолютно ви вярвам, че сериала е страхотен. Затова моля, който си е запазил българските субтитри да ги сподели с мен или да даде линк към тях. В сайта линковете не работят, нито в тракерите. Видеото го намерих, но български субтитри не мога. В краен случай ще го гледам с други, но след като е преведен би било по-добре на български.

Знам, че доста съм закъснял, но сега ме посети музата на този лакорн. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за препоръката, това ми беше първият тайландски сериал, но със сигурност няма да е последният! :thanks:

Рейн и Каката много си ги обичкам и уважавам, но след като издухах тайландската версия за нула време и аз смятам, че тя е по-добрата. :wub: Притеснявах се, че езикът ще ме отблъсне, обаче нямаше нищо такова. Главните ме впечатлиха, химия имаше на поразия, някакси много невинно и плавно им се получаваха нещата, сюжетът е раздвижен и не доскучава и не на последно място - второстепенните герои са страхотни - всички до един. Хареса ми, че показаха различни, доста по-уравновесени отношения както между главните, така и между тях и родителите им и приятелите.

В началото все очаквах Майк да повиши тон и да се разбучи - както Рейн - но те им бяха придали техен си облик на героите. Героинята на Каката беше една такава глуповата и постоянното й Не беше супер дразнещо, докато в тайландската версия главната беше доста по-отракана и не се оставяше на Майк изобщо. Само като се сетя как се опитваше да я изкара от стаята... :lol2: Замислих се и ако в корейския я имаше сладоледената сцена как щеше да изглежда.

Spoiler

Нямаше и шамар за Майк, а един нормален разговор между баща и син.  Шамарът ми остави много гадно впечатление от корейската версия. Уж съм им свикнала да ги гледам как се удрят ама изтръпнах като му опъна плесницата. 

 

Интересно, че тайландската версия направи страхотна реклама на Корея и Сеул. Явно е било в договора за римейка.

Редактирано от bealonenomore
Преместих мнението тук, защото коментарът е за тази версия.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става в това изпълнение? Майк спира да пее в един момент. :D Тези сладури имали ли са нещо в реала или всичко е PR?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен си остава загадка. Доста сме обсъждали тези двамата, но така и не се потвърди дали са имали нещо. Знам само, че семействата им са близки и по едно време нямаше фен на тях двамата, който да не се чудеше дали са заедно, защото такава химия има между тях, че няма как да не се забележи. Всеки техен съвместен проект е хит. Но това беше преди доста време. Вече нямам актуална информация за тях двамата, но последно бях чула от Нети, че Ом си има приятел, а Майк се подвизава в Китай и се снима в сериали там. Лично на мен никой от тях не ми допадна. Изведнъж просто се отдалечиха един от друг. Трябваше да има и продължение на Целувката, но така и не се случи. :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една приятелка много иска да гледа сериала, но не го намира за сваляне. Може ли малко помощ?

 

Рали, изглежда, че е загадка наистина. В клипчето на първа, страница Майк заявява, че харесва дребосъчки като Ом, а като гледам какви погледи й хвърля, ми се струва, че не е само за пред камери. Но както казваш, тя си има приятел, а той е фокусиран върху работата. Като излезе филмът му в Щатите и го погнат американките... красив мъж с акцент е просто убийствена комбинация, кой знае какво ще стане тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление пътищата им се разделиха много отдавна и така и не разбрах причината. Вече не се споменава никъде, нито за тях, нито за близките отношения между семействата. Някои от фен- групите им се отказаха да поддържат страниците си.Неотдавна се спомена и за годеж между Ом и приятеля й, така че като двойка ги изгубихме безвъзвратно.:( Продължавам да си мисля, че наистина са били реална двойка, но някой от тях двамата тотално оплеска нещата и сега дори не искат да се поглеждат. Преди няма и година мисля, бяха поканени на сватба ли беше или не знам на какво и седяха на метри един от друг. Ако са били само приятели и колеги това държание нямаше да го има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira на мен лично тази бивша вече двойка ми беше сред фаворитите за невероятна химия и сред любимите двойки. За съжаление, както Нети писа явно някой е оплескал нещата и от много време вече нямат никакви съвместни проекти, а съм сигурна, че и те си знаят, че са многоооо печеливша комбинация. Феновете ги обожават и има защо. На външен вид си ходят, химия на макс, много добро екранно стиковане и куп други положителни неща. Проектите на Майк в Китай са ми пълен бъркоч! С малкото проекти на Ом с които съм запозната е същата работа, но разбира се това е лично мое мнение. Най-любимият ми техен проект е Печеливша комбинация. Дори тази версия от всичките най-ми харесва. Друга любима двойка са ми Weir  и Min . Любимият ми техен сериал, който си струва да изгледаш е Chasing love to the end of the world.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино,леко и забавно сериалче.Както всички други сериали,и този го изгледах на един дъх.Тези двамата са страхотни.

Благодаря ви за труда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/2/2019 at 6:21 PM, NETI88 said:

За съжаление пътищата им се разделиха много отдавна и така и не разбрах причината. Вече не се споменава никъде, нито за тях, нито за близките отношения между семействата. Някои от фен- групите им се отказаха да поддържат страниците си.Неотдавна се спомена и за годеж между Ом и приятеля й, така че като двойка ги изгубихме безвъзвратно.:( Продължавам да си мисля, че наистина са били реална двойка, но някой от тях двамата тотално оплеска нещата и сега дори не искат да се поглеждат. Преди няма и година мисля, бяха поканени на сватба ли беше или не знам на какво и седяха на метри един от друг. Ако са били само приятели и колеги това държание нямаше да го има.

Леле, 7 годинки се изтърколиха от както луднах по този сериал и по тези двамата. Още помня колко безсънни нощи съм откарвала да гледам клипчета в тубата и да разследвам ама те в действителност двойка ли са или не са. Не знаете за какви дреболии съм се хващала, за да убедя себе си, че са двойка и после на пух и прах всичко, защото не откривам потвърждение из мрежата.

Няма други азиатски звезди за които да съм чела и ровила толкова. И всичко тръгна от "Печелившата комбинация". Нищо и никаква романтика, ще каже някой, ще се съглася, обаче повече от половин година им правих разследване.

И сега ги следвам в инстаграма, само и само, за да мога да разбера след големия разрив помежду им, дали все още нещо между тях. И да ви кажа има!

Доста често Майк харесва постове и снимки на Ом. Много рядко Ом харесва негови, но все пак се случва. Дали от учтивост. Дали от непрежалимост... само той си знае.

Моята теория. Майк имаше огромна амбиция, след Пълна къща беше на върха на популярността си, цялата история с детето му, подкрепата на Ом, дали истинска или PR не разбрах, но ми се ще да вярвам, че беше истинска. И той, свръх амбиция има в това момче, като за всяко нещо, с което се захване, се втурна да прави кариера на големия китайски пазар. Огромна грешка според мен. Да, пазарът е огромен, но не е лесно да бъдеш номер едно в милиарден Китай. Не е лесно и да правиш големи пари там. Ом, остана на местния пазар. Той като да се опита да я дръпне към Китай. По едно време тя беше тръгнала да учи китайски, пробва с някакви дреболии в Китай. Но не й се получи, защото вярвам, няма неговата амбиция. Няма и неговият хъс да се докаже. Не в едно интервю Майк говори, че трябва да изкарва много пари, много. За да има какво да остави на сина си. Смятам, че това дете преобърна живота му. 

И така той в Китай, успоредно направи някаква козметична марка, която според мен глътна огромен ресурс и не постигна нищо особено. Тя в Тайланд. Напълно разбирам момичето. Няма да седи и да го чака. Завъртя се около нея някакво гадже, с много пари, бизнес и т.н. и тя лапна въдицата.

А Майк бе луд по нея! Твърдо го вярвам. За нея не съм убедена колко влюбена е била. От както се разделиха той е друг човек. Не зная къде и как се загуби това момче. Все още е активен в инстаграм, но постовете му са тъжни, отнесени, а като че ли и дълго време сякаш предъвкваше и страдаше.

Скоро видях, че Ом и мацката от "Yes or no" правиха голяма фен среща послучай 10 годишнина от излизането на филма. 

Сега тръпна, чакам ди 10 годишнина от "Full house" . Вярвате ли, че ще има?!? 

 

Тъжно ми е за тях двамата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не мога да повярвам, че са минали 8 години откакто съм го изгледала. Толкова добър тайландски сериал не съм гледала досега. (тук изключвам Boys Love сериалите :lol:) Бих се радвала ако направят 2-ри сезон, но надали...

След като почнах сериала го препоръчах на сестра си и разбира се влюбихме се в Майк, слушахме всичките му песни, все още имам 2, които ми харесват.

Помня, че любимите ми сцени бяха където бяха в Корея и когато снимаха реклама за сладолед. :wub: (мисля) Супер много си подхождаха и аз мислех, че са двойка по онова време, но уви...

Иии детето на Майк е много сладък, копие на баща си. <33

Да не говорим колко беше готин в The Misfits :inlove: И мнооого луд :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...