Jump to content

Какво мислите за Eastern Spirit?

Ragnos
 Share

Recommended Posts

Хората от екипа с които съм имала честта да комуникирам са отзивчиви и приятелски настроени. Вярвам, че и всички останали са така. :)

Освен това тук има много неща свързани с азиатското кино, бита и културата им. Има и много зони за забавление, където можеш да

разпуснеш и да намериш нови приятели.

Така, че от мен 100 точки за екипа и форума. :essubs:  

• Upvote 3

Екипът е страхотен! Много съм благодарна, че Ви има и сте събрали толкова много различни култури заедно. Бих казала, че има за всеки по нещо и тук всеки любител на определен жанр и култура може да намери всичко. Благодаря!

• Upvote 3

Не знам дали тук е правилното място да го напиша, но от доста време забелязвам как тематично променяте логото и много ми харесват всичките, които сте слагали до момента. И днеска това със снега много добре се получило.  

• Upvote 5

Мисля, че това беше първият източник, от който разбрах, че и на тази земя, майка България  :D има група от хора споделяща същите интереси като моите. Много съм доволна от форума, модераторите както си личи са отговорни и се грижат сайта да изглежда добре и да е достъпен. Благодаря Ви, че сте създали място където можем да изказваме мнението си и да питаме въпроси, които ни вълнуват. :wub:

• Like 1
  • Upvote 6

Група хорица си дават труда да осведомят незнаещите що се случва на изток - похвално. Учевидно в България всичко се случва с доброволчески труд. Радвам се да видя, че това е нашият начин да покажем, че ни интересува случващото се там.

• Upvote 2

Място уютно и приятно, понякога връхлита сприхав вятър - идва и заминава:D Да влизам Тук се превърна за мен в необходимост. "Мека" дрога?

• Like 2
  • Upvote 2

Мястото, което не пропускам от година(/две+ :rolleyes:) насам да посетя всеки ден..., с изключение на едни две седмици, в които съм на италианска вълна :D

**много ме радват навременните промени във вида на форума, ей НА, сега сакурата отгоре ми топли душата и ми става по-пролетно, като добавим и днешните ВЕЧЕ 17 градуса във Варна усещането е съвсем пролетно:wub:

Off Topic

мъжа ми вика, че ще ми се срастнат ушите от гледане на корейски сериали.., на мен много ми прави впечатление, че болшинството от актьорите са с такива ушиЧКИ :D

• Upvote 5

Сайт, без който не мога. Правя кавото правя и хоп в него. Вече доста години. Благодаря на модераторите и им пожелавам много успехи  в тяхната дейност. Благодаря за удоволствието от този сайт.

• Like 5