Jump to content

Какво мислите за Eastern Spirit?


Recommended Posts

Наложи ми се да отсъствам за седмица по здравословни причини от дома. Липсваше ми ужасно много семейството, приятелите и... Eastern Spirit. Така осъзнах, колко сериозни са отношенията ни. Обичам го! Да!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eastern Spirit това е най доброто място в което може да споделям всичко което ме вълнува относно Корея без да ме гледат все едно съм от друга планета.Много съм благодарна че направихте този форум 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пиша много коментари защото често се припокриват с мнението на другите , трябва да съм страшно впечатлена за да добавя нещичко и аз, но в тази тема искам да благодаря на всички които са създали и поддържат този невероятен сайт, едва от две три години съм почитателка на всичко азиатско и от този сайт научих толкова много неща че набързо наваксах "изтърваните" години. Благодаря ви от сърце и знайте че в мое лице имате верен фен и подръжник. :yes::bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:28558:  и сте тръгнали да питате :)

 

Ами с две думи: Няма алтернатива!

 

Дори и на другия край на света, се чувствам свързана с всички вас, и дори открих много нови и стари приятели, когато посетих Корея, само защото споделяме същия форум! Така, че където и да отида, спирита е винаги с мене.

 

За тези, които лично опознах, най-сърдечни поздрави, а за тези с коите се засичаме по тукашните вълни - да знаете имаме повече общо отколкото със съседите на улицата и сте ми в списъка с близки приятели!

 

Кам сам хам ни да :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е изключително полезен форум. Някак ми се приисика да го споделя този факт и да благодаря на всички които го поддържат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен сте моето спасение!!!

Вие сте хапчето ми за тонус!!! 

Благодаря Ви за труда и желанието да споделяте с нас!!!

НЕВЕРОЯТНИ СТЕ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарна съм, че полагате много труд и всичко се изпипва перфектно!!!

Но, не ми харесва отношението между хората! Трудно допущате нови хора сред Вас, а макар и да могат и да искат да Ви бъдат полезни! / Нямам предвид натрапници/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво те кара да смяташ, че трудно се допускат нови хора? Би било да дадеш конкретни примери, които те карат да останеш с такова впечатление :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен всичко ми харесва ( да подчертая, че и аз съм от новите във форума), от известно време чакам да ми се скарат за нещо ( на няколко пъти аз бих си размахала строго пръст :D ) , но екипа проявява железни нерви и разбиране и винаги се намира някой, който да удовлетвори мое питане и молба, толерантност към прословутата ми логорея и честно казано не се чувствам нова и на гости, а като част от :essubs: .

 

Искам да се възползвам и да благодаря на анонимния човек поправил линковете в темата, която пуснах. Много, много благодаря, многократно се опитвах , но както обикновено теорията се размина с практиката и създадох толкова работа. Благодаря за положения труд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го приемай като критика. Но ако смяташ, че нещо не е както трябва и е редно да се промени, не е лошо да кажеш какво е то. Изборът е изцяло твой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maria_debit разбира се че всеки има право на мнение ,  не искам да натрапвам моето мнение само искам да кажа че вече присъствах на две три форумни срещи в София , и май тук е момента да Благодаря за топлото приемане .Притеснена бях  от една страна от годините , от друга че не познавам лично никой но...всички който срещнах на тези срещи бяха толкова внимателни , любезни , общителни - с една дума страхотни  че на мига изчезнаха всички притеснения, и  завързах нови запознанства което е по ценно в случая .Няма да изброявам поименно че може да пропусна някой те си знаят :) , но Благодаря на всички... почуствах се добре . Благодаря на всички от форума и им пожелавам Весели празници .

 

 
,
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! :)

Благодаря за приятелството и за целия този труд.Много ми харесва сайта.Благодарности на целия екип който за го направили за културата и традицията на далечния Изток.Eastern Spirit е страхотен сайт,много ми харесва.

Успешна седмица и Приятен уикенд на всички!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eastern Spirit е едно чудесно място за развлечения и събиране за информация за Изтока, чудесно е, че са създали такъв сайт.

Много благодаря на екипа за субтитри, общо взето всичко в този сайт е прекрасно, не мисля, че имам забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пиша често коментари, но тук бих казала, че за мен Eastern Spirit e място което ми доставя огромно удоволствие, успокоение и приятни "мигове". Затова сърдечно Благодаря,че Ви има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...