Jump to content

Какво мислите за Eastern Spirit?


Recommended Posts

Мирена, благодаря за милите думи :kissx: !

Ако по същия начин, както при теб, сме докоснали хората, не знам какво повече можем да искаме. Освен може би да се получи нещо като вълната "Предай нататък"...

 

Постоянството в природата, особено на хората, не е постоянна величина ;), променят се всички.

Но с две ръце подкрепям последните ти думи и ще направя каквото мога, за да "променя" обратно нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"EASTERN SPIRIT"ли?-необятен океан!....И моята малка лодка с котва дълбоко в дълбините на този океан!Вълните от емоции,чувства,образи,герой,любови...ме връхлитат една след друга!Още не е отминала едната и ...пляс!...друга те връхлети с нови герои, нови емоции.Опитвам се да издърпавам леко котвата,мислейки,че ще се спася...отново я отпускам!...Усещам,че...НЕ ИСКАМ ДЕ СЕ СПАСЯ!

Е,това е за мен "Eastern spirit"!И това е възможно благодарение на вас-невероятния екип !

Запълнихте страхотна празнота в моята душа!Осъзнах го след като ви "срещнах"!Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен саит.Много харесва азиятските серияли и филми,също така и култура и традиций.Преди се чудех от къде даги свалям е сега вече знам :) .Продължаваите все така дани радвате със стахотните субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не просто като в къщи, а като в комунизма - даваш колкото можеш и получаваш колкото имаш нужда. Че даже и по-добре - повече, от колкото имаш нужда...

Безкрайно БЛАГОДАРЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра група, всички са много добри. Много ни радвате с проектите ви сега, продължавайте така и за вбъдеще. Напомняте ми на моита група, която превежда анимета. Наистина много ви благодаря за многото ви преводи. Продължавайте да се развивате все така :]]]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм писала тук....много жалко..наистина огромен пропуск...

Просто искам да кажа,че се възхищавам невероятно много на всеки един,който е помогнал и допринесъл,това страхотно общество да се превърне във факт!...

работата,която правите....проектите,сайта,форума и цялата енергия и желание,които влагате са просто невероятни...и аз съм изключително горда,че съм една от вас....

(не превеждам....но в бъдеще нещата могат да се променят..знае ли човек...^ ^ )

 

във този форум са събрани страхотни хора....имах възможността да си общувам и да се запозная с доста хора от тук..а с някой в последствие си станах и доста близка,за което искам да ви благодаря адски много...цялостната идея е невероятна...всичко е толкова спокойно и прилично....но същевременно поддържано със страхотен ред...

Искам да кажа,че съм разглеждала разни подобни български форумчета с азиатска фенска тематика....няма да кажа кои но то се подразбира предполагам....и останах с невероятно кофти впечатление ... лиготии,простотии,неадекватни изказвания и невероятно тъпи теми .... както и да е де ...

 

Това е света на всеки един от нас....най-съкровенните ни желания,мечти и интереси....и самия факт,че тук тези светове се превръщат в едно цяло е невероятен...затова отново наистина искам да кажа,че обожавам форума...

 

Тук има невероятни хора,които са ми оставили страхотно впечатление със своите изказвания и писания,които обожавам да чета...

 

 

 

Zenith - love uuu <3 ...my soulmate xD

Kiara_Yuichi .... с която се знаех много преди ES <3

Parab - много обичам да виждам как раздаваш правосъдие ;Д ...страшна си <33 и разбира се..огромно благодаря за всичко което правиш..

blacky80 ...задълбочените анализи на тази девойка са страхотни...хаха обичам мн да чета мненията ти...<3

A Love To Kill ...Mrs Rain ... <3

и сичките сладурковци от Пловдив,с които се запознах,благодарение на форума ...

sa6eto_ и danny които ми направиха един от най-милите подаръци,които съм получавала за рожденният ми ден...love ya

Dani,Kiki_Riki90 .... <3

hisi-chan,.Румен,.....

абе всички сте страхотни ;ДД .....

дано да се видим пак скоро...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eastern Spirit е невероятно място! Благодаря на хората, които са го създали и продължават да го градят и допълват! Благодаря ви! Страхотни сте! :thanks:

....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин влизам в основния сайт и изненада ! Новият му облик е страхотен ! От година вече съм ваш фен и светът около мен е променен . Голямо благодаря за вашият труд и за удоволствието да гледам тези невероятни сериали и филми с български субтитри . Поклон !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да изпиша цял роман, но ще кажа само най-важното! Откакто започнах да гледам Азиацко кино и открих Eastern Spirit дори и да искам да се отлепя от компа и да спра да гледам филми или сериали просто немога,екипа е страхотен , преводите,редакциите абе абсолютно всички Вие сте страхотни (номер 1) просто. Едно мгого голямо БЛАГОДАРЯ за висчко което правите. И да продължавате в същият дух и даже да ставате все по-добри и по-добри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че екипа е готин в истинскя смисъл мисля че сте хора ,които си вършат работата с удоволствие сайта на мен ми харесва много ама не ми харесва, че има малко емотинки поне на мен ми излизат 14 на кръст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Вие Eastern Spirit  сте като една необятна вселена,в която чувството на безметежно щастие няма край..

 

                                                    един безбрежен океан,в който мислите,емоциите  и усещанията се преливат в пъстроцветна дъга отвъд хоризонта..

 

                                          най-сладкото изкушение и най-прекрасното бягство от реалността..

 

Благодарение на вас  преоткрих себе си&света в който живея..

 

                                                         се  докоснах  до едни от най-красивите истории,заснемани някога..

 

                                                         се обогатих  емоционално с  едни от най-нежните лирични песни,изпълнявани някога...

 

                                                         се запознах и сприятелих е най-прекрасните хора,съществували  някога...

 

Нека прелива сърцето ви от обич,щастие и пъстроцветни емоции с дъх на пролет,слънчеви мисли и усмихнати поводи за споделяне на източният фронт !!!

                                                                   Запечатано с усмивка :) :) :)

 

 

 

 

                                                               

 

                                                               

 

                                                                  

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Eastern Spirit какво мога да кажа само хубави неща ... :) :) :) И аз може да се повторя но благодаря на тези които са го създали ..:thanks: :thanks: :thanks: ....!!!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар, че мнението ми за Източен дух не се различава от предходните, реших с оглед на "дългият" ми престой тук,

да споделя какво мисля за форума, с оглед на всички неща, който ми се случиха за цялото време, което прекарвам тук.

 

На първо място искам да споделя, че се запознах с едни от най-стойностните хора и имам прекрасната чест да познавам.

Поименно няма да споменавам, но на всички им благодаря, че са тъй готини и ме "търпят". :28558:

По-нататък искам да благодаря на всички трудещи се над преводите на сериалите.

По-специално на хората, с които съм работила, работя и ще продължавам да работя (поне се надявам на това) за в бъдеще!!!

Модераторския екип също има моите адмирации, защото благодарение на тяхната "строга", но справедлива намеса

всичко тук си е наред и мога да чета толкова информация за Азия като цяло, където не е възможно да се прочете никъде другаде.

Постоянно държа форума отворен и с интерес чета всички нови мнения на потребителите. Винаги научавам по нещо ново

и за това благодаря на всички, които споделят тук - не само знанията и уменията си, но и емоциите си.

 

Източен дух е най-хубавото нещо, което ми се е случвало. Пожелавам на форума бурно и успешно развитие

(а на себе си - едно приключение в Корея) и в един прекрасен ден да се окаже, че е покорил закостенелия български манталитет и е наложил азиатската "мания" в телевизионният ефир.

 

И понеже май прекалих с благодарностите и пожеланията е време да приключвам поста си.

С оглед на наближаващите празници ще го направя с музикален поздрав:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Eastern spirit само хубаво или нищо, прекрасно място, първият ми и единствен форум, в който членувам. Благодарение на него научих много неща, запознах се с най-различни и готини хора, за което много се радвам. Благодаря на модераторите, редакторите, преводачите и изобщо на всички отговорни за този кеф :) Пожелавам на форума само готини неща да му се случват, както и на всички в него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Сега се регистрирах и съм страшно щастлива,че намерих този сайт. Харесвам Корейските филми и досега ги търсих по-най различни сайтове и идея си нямах,че съществува сайт като вашия. Благодаря ви че ви има. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като всички останали започвам с хвалбите :) Страхотни сте и едно голямо БЛАГОДАРЯ, за това което правите. Всеки път като посещавам форума се чувствам като дете в сладкарница :lol: просто незнам от къде да започна и времето все не ми стига да се насладя на Изтока :D Като се замисля... стигам до извода, че съм пристрастена към форума :lol: не мога да си спомня и ден без да съм влязла и набурзо да съм разгледала поне 1 тема... :P Още веднъж - Благодаря :thanks: :thanks: :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да изпадам в някакви лирични отклонения,а и по принцип рядко ми се случва да пиша дълги коментари,затова ще го кажа съвсем кратко. Радвам се,че ви има и продължавайте все така и занапред а обикновен потребител на този форум,като мен ще се старая да обогатявам информацията за филми,сериали,актьори,било то с коментари или с допълнителна информация. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още съм нова...,но мога да кажа,че сте страхотен екип.Наскоро открих форума и много се радвам :panda-145: ..,че ще мога да споделям какво мисля за Азия.Много харесвам киното,музиката им ..,хранта им :i love this:

Мисля,че този форум ще ми е много полезен.Напоследък съм постоянно онлайн..има доста интересни теми,както и мнения.Eastern Spirit ..това е наистина единственото късче от изтока, до което мога да се докосна :asian::es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...