Jump to content

Cunning Single Lady (2014)


Recommended Posts

Тоя сценарист...никаква логическа последователност

 

Разделили са се,тя направила аборт ,че в прибавка и дълговете му изплащала,него пък тя го гони,карали са се и доста нелицеприятни неща му наговори
и...видите ли те пак се ОБИЧАТ?!е как става,само у корейската широка душа толкоз чуства могат да оцелеят,та и за толкоз много време да се кътат!

 

Добре се налагат християнските принципи  ..подай и другата буза и прости на ближния :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът за мен приключи. Целунах тъ, Радке, целунахтъ... :emote_kiss3:

Жалко че корейците удължават сериалите излишно, само дразнят зрителя и му губят времето... :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай ся пък вие, щом я докарахме  до "цълунах тъ Радке", ще я добутаме и до  "зех тъ Радке"  :28558: ..Пък и младото ,както е натиснало газта , има още да поизпоти  хьонга  и да го кара, да презарежда батериите.Вярвам ,че има мегдан за още хилеж (не съм гледала  още 12-та .)Тук поне, кастът е балсам за окото, за разлика от спешното недоразумение. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:na2: " зех тъ Радке"  ще го играе  със сигурност хьонга,младежа кат не е цилувал  до тук нема да го огрее  ясно е.

А за каста спор няма :up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне ще озорят семейно с желязната лейди хьонга, ако не го и  фалират даже.Има още мегдан за комични ситуации..Да попитам, само на мен ли директорчето на хотела ми прилича на Вон Бин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то хьонга каквато параноя на ревноста го тресе и то..за бившата,та смех ще пада ясно :28558:

А нуната май загуби шансове,тук противно на всичкио клишета happy in last min,ще се попроточи и мисля няма 

да го фалират ,че поглеж нашта златотърсачка пак го зареже..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът задържа вниманието ми, а е на път да свърши.

Много добър.

Истината е, че за мен си остава пълна мистерия защо е типосан в жанр "комедия".

Ако е заради някой и друг сладък лаф или епизодично хилене - напразно.

А заглавието ме учудва още повече.

Последните  два - три епизода са толкова тежки, че посегнах към любимото си пешкирче.

14 епизод днес беше страхотен. Май събирането на двамата главни герои няма да е лесно, ако изобщо е предвидено.

Стискам палци да стане защото

семейството изобщо вече не мога да го понасям: истеричната кака, сладурът, който си показа рогцата и стана като баща си, и абсолютната откачалка баща им.

Главният издържа на напъните им, но се вижда как бившата му рухва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С четири изгледани дотук епизода и с твърдото намерение да продължа с англ. субтитри се записвам и аз като върла фенка на сериала.

Понеже " Emergency couple" ми беше много любим, си пожелах нещо подобно свежо и забавно и ей го , на - почти същото , даже по- добро- главните определено са ми в пъти по- симпатични / актьорът в главната роля не съм гледала до сега , въпреки че е доста известен- убийствен мъж е , а мацката е бижу /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6ти епизод съм и мога да заявя, че всички герои страшно много ми харесват, има си и смях и драма! Е Ра е точно любимия ми тип корейска героиня, леко умопобъркана на моменти, забавна, пряма и със сиво вещество в главата :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- после достигнах до великото прозрение на кого ми прилича Ча Чон У , понеже това ми е първата среща с него.

N на брой пъти мислено го съпоставях с всичките корейски хубавци, дето са ми известни, в определени моменти в усмивката и погледа страшно ми заприличваше на някого и все не успявах да се сетя. Много мразя нещо да ми е така забулено.

Вече съм убедена, че има доста общо с Чанг Хьок, е , една идея по - висок и красив е :), но пък по отношение на актьорски данни леко отстъпва, та са квит двамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно.

Това " дежа ву" е само в определени мимики, даже сама не мога да разбера дали е повече в определен поглед или в усмивка, или в ъгълчетата на устните, начина, по който се насълзяват очите му, но не спря да ме преследва и човърка ,докато гледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...