Jump to content

Cunning Single Lady (2014)


Recommended Posts

spacer.png

 

Cunning Single Lady (2014)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Angkeumhan Dolsingnyeo

Период на излъчване: 27 февруари 2014 - 24 април 2014

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 21:55

Жанр: Романс, Комедия

Канал: MBC

Епизоди: 16

Режисьор: Lee Ha Na

 

 Участват:

Joo Sang Wook - Cha Jung Woo

Lee Min Jung - Na Ae Ra

Wang Bit Na

Kwon Na Ra

Lee Jung Eun - гост

 

Резюме: Е Ра (И Мин Джонг) е обсебена от стремежа да има перфектен външния вид, тъй като тя вярва, че това е ключът към по-добър живот. Тя среща Джонг (Чу Санг Ук), който учи инжинерство. След време се женят, но в крайна сметка се разделят. След развода им, Е Ра минава през много трудности. За разлика от Е Ра, Джонг става успешен и много богат IT специалист. Разбирайки това Е Ра се опитва да съблазни Джонг и да се омъжи отново за него

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ + OST

 

Звучи интересно, но засега бих го гледала само заради Чу Санг Ук, много харесвам този актьор след TEN... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох да и аз се нареждам пред екрана заради него ... и определено звучи интересно , особено с частта как ще и го върне ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвам се веднагически! Много обичам подобни леки сюжети за през седмицата...Предполагам и тук всеки ще стане "жертва" на собствения си капан :)

Дано сценаристите се справят добре! Очаквам много смях и отлична игра и от двамата.

Файтинг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охооо, тъкмо си търсех нещо ново, че сериалите, които следя, са на приключване и тази главна двойка ми прикова вниманието.

И двамата са готини, а и сюжетът звучи доста палаво, чакам с нетърпение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно тази година на мода сред сценаристите са разведени двойки, които се събират или разведени жени, които намират нова любов.

Да не би тенденцията към разводи в Корея да се е засилила и да стимулират по някакъв начин обществен интерес към социален проблем от този сорт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, и аз така реагирах. Ура, пак разведена двойка, също като Emergency Man and Woman.

Добро начало, стана ми интересно и забавно. Жената на И Бьон Хон е голяма сладурана и си я харесвам от другите й роли, а и защото е жена на Бьон Хон  :28558: Определено ще се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се гледа и още как-  заплюла съм си го отдавна, абсолютно ва банк.Двамата главни са ми супер симпатични, такъв чар пръскат, харесвам ги, където съм ги гледала,  мисля, че изглеждат идеално, като екранна двойка, а химия има още на постера.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ще се гледа. Първите две серии бяха интересно начало.
Да видим какво ще стане занапред.

 

Много харесвам и двамата актьори, изпълняващи главните роли, въпреки че съм ги гледала в малко филми или сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм гледала нищо, но и аз се цопвам в темичката, Главният добре се справя с ролите на изоставен, умее убедително да обича до край. :bee:

Симпатяги. :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод и съм доволна. Сериалът е определено е от типа, романтично кафе, но с горчив вкус. Понякога съдбата си прави шеги и сценаристите акцентират върху това. Очаквам смел и забавен сценарий! А глевните герои ги обожавам! :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се радвам на първите две серии.

 

Обаче май имаше спонатанен аборт и той може да е натежал при решението за развода. А съпругът да не знае за това.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещаващ сериал е и се надявам на щастлив край. Погледа на развода, през призмата на засегнатите страни ми допада. Явно е било трудно и на двамата, а предосещам, че ще им се предостави и втори шанс. :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Обаче май имаше спонатанен аборт и той може да е натежал при решението за развода. А съпругът да не знае за това.

 

 

 

И аз мисля, че е така. Но не можах да разбера какво стана със съпруга на тази, която работи с него. Явно е починал (загинал?).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И аз мисля, че е така. Но не можах да разбера какво стана със съпруга на тази, която работи с него. Явно е починал (загинал?).

 

И според мен е така. Явно по-нататък ще има повече подробности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не ми изглеждаше като да не знае момъкът, че имат бебе, но знам ли. Нали стоя там около нея, докато беше на легло, след като пометна, все ще да е знаел. Определено абортът натежа в развода, според мен.

 

 

 Не разбирам защо е "cunning" засега, явно ще почва с номерата по-късно. Засега ми е по-скоро прецакана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олее ново сериалче с тази актриса. Много я харесвам, една от малкото, която има положително влияние в/у мен, много е миличка. И аз забелязах, че корейците напоследък са променили сюжета от богат мъж и бедно девойче, към разведени двойки и двойки пред развод. Не съм гледала новите сериали от този тип, но мисля, че с този ще се захвана. А още по-прекрасно ще бъде ако има и нагърбили се с преводчето на сериала :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...