Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

Още само 1 ден .. След 2 часа в Корея ще е 12 часа полунощ .. Нали се говорише , че в полунощ ще пускат клиповете или аз нещо не съм разбрала ..

 

Това е обложката на албума :

 

4970239967_b11548939c.jpg

 

4970238469_fba15fe1d9.jpg

 

 

2NE1 говорят за To Anyone. Ако се заслушаш музикалния фон е пълната песен Can't Nobody. Доста яка ще е !

 

 

 

И ето още снимки :

 

4966910621_87f8370825.jpg

4954036242_0048e65c81.jpg

4953445829_c54400e468.jpg

4954037058_0e01e472df.jpg

4954038078_80659a0577.jpg

4954039264_f3ff3e043d.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До клипчетата има още да чакаме макар, че вече почват да пускат снимки от заснемането им...

Песните им определено са готини, но ми липсва предишния ритъм и динамика в песните им.. като цяло липсват ми старите 2NE1!

Ето и още две от песничките им:

 

 

И няколко готини снимки:

2lvh4t2.jpg

minzytoanyone04.jpg

 

minzytoanyone02.jpg

 

За Minzy мога да кажа само УАУ!

Ето и готината снимка, която ми седи на десктопчето:

2ne1toanyone02.jpg

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:e7b93747


Сладки са, добре направено, но много много не ми грабва вниманието!
С изключение на сцената с лилавия пясък, където е :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mен пък супер ме нарадва - клипът ми е точно като смесица от Follow me и Fire. Песента е яка, костюмите са яки (макар че ми липсва индивидуалния им поглед в/у нещата), харесва ми, че всяко едно от момичетата си има екранно време. Танцът е много подходящ. Абе като цяло са се справили блестящо. Това, което ми липсваше във Follow me, тука са си го върнали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охоооо ! Клипа на мен лично много си ми хареса !

Утре и вдруги ден ще има още клипеве .. Да видим другите как ще са !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албума.Не видях да е постван.Пък може и да е. ;)

Сега ще го преслушам и ще си кажа мнението.

За клипа съм с положителни оценки.Добър е.Цветист е.Става!Песента засега не ме грабна особено.Но пък нали ще излизат и други,та все нещо ще ми допадне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определно кефи на макс клипчето! ... Визийката им е невероятна, на моменти ми изглеждаха супер красиви, каквито по принцип са си де... Дара рапира супер яко.. Направо не го очаквах туй от нея. Само нещо Бум не ми влиза в цялостта на нещата, губи ми се или пък не е на място. Minzy както винаги е най- готината, или поне за мен щот съм и страшен фен. Определено с клипа песента си става страхотна. Сигурно скоро ще пуснат и другите клипове...

Alfons, ти добре се сети да пуснеш целият албум, мерси!...аз на отделни песни бях решила.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре излиза клипа на Go Away , а вдруги ден на Can't Nobody. Всичките клипове ще излезнат в 3 часа през ноща нашо време ( 10ч. сутринта корейско. )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооохх .. Супер як е клипа.

Много ми беше сладка Сиел в началото на клипа .. Гледаща така невинно ..

А накрая си викам , че се самоубила , но после се успокоих като ги видях 4 - те ..

Айде до утре да видим клипа на Can't Nobody ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дразни ме, че албума е 90% auto-tune :/

не е лош, но не е и толкова добър, колкото очаквах. Момичетата са страшни, спор няма, обаче ще се зарадвам най-мн като видя лайв изпълненията.

YGent мн големи надежди влагат в тях, но три песни comeback и всичката промоция..няма да им е лесно.

И все пак ми се струва малко прекалено

Новия им стайлинг обаче ме радва на макс, особено CL <333

 

п.п и клиповече на go away и clap your hands ми харесват доста ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и с бг субс

http://vbox7.com/play:ed56e738


Искам да кажа, че този ме радва най-много! Особено пред розовият микробус с надпис 2NE1! :):lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам и на мен сякаш най-много ми харесва, толкова са ми цветнички, напомня ми на try to follow me

Прослушах вчера албума за втори път и май вече им свиквам с прекаленото auto-tune, пожелавам мн успехи на момичетата и нямам търпение за лайв изпълненията ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как издържах тези дни без интернет, като толкова чаках 9 септември! И все пак снощи видях клиповете и останах изненадана. Лично на мен много ми допадат... като визия - няма спор. Песните - много приятни, а момичетата се справят чудесно... CL е просто великолепна косата много и отива... то няма какво друго да очаквам от нея... Minzy много и върви така - правия някак по - голяма. Dara е страхотна, а от Bom съм много приятно изненадана, тъй като не ми е особено любима, но след този албум, просто няма спор, че са най - добрата girl група в Корея. ( поне за мен ) :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...