Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

Тъй като явно много хора се вълнуват за предстоящото завръщане на Лидерката, тя е отговорила на коментар в туитър.

 

Фен: Ще ни кажеш ли дата на пускане?

CL: Нека се наслждаваме на момента!

 

eecda4493bf88ca0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CL с още един пост към предстоящото завръщане...

Ehr7-QYSUYAAI7-X9.jpg

 

Допълвам...

Качи още една снимка днес.

unnamed.jpg

 

Ето и какво е казала:

„Здравейте GZBz и всички, които ме подкрепят и чакат.

Измина известно време, откакто показах лицето си, така че лично това е много нервен и благодарен момент, който подготвих.

Има толкова много неща, които бих искала да кажа, и много се замислих как да общувам с всички вас. "
Но както винаги, си мислех, че ще е най-добре да се изразя честно с танц и песен! + POST UP + е кратко видео, което пуснах преди пускането на албума си, за моите верни и търпеливи фенове GZB! "

 "Исках да общувам с всички вас възможно най-скоро, така че това е всичко, което имам засега. Но това е специален подарък, който съм подготвила! Надявам се, че сърцето ми може да предаде посланието ми.

В началото на октомври се надявам да пусна още сингли и пълнометражен албум, така че нека се насладим от сърце на POST UP и да го погълнем, пригответе се! Наистина съм развълнувана, че ще правя повече спомени с моите GZB. Бъдете здрави! Благодаря ви, винаги. "

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премиера на песента утре в седем...

 

+ официален последен постер

Клик

 

Допълвам...

Малко преди излизането на клипа, тя ще има лайв в ютуб...

CL +POST UP+ LIVESTREAM

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сандара Парк е дарила 30 хил. маски на Корейската асоциация за деца с трудни за лекуване болести - "WE START" и Корейската фондация за деца болни от рак.

120997584-3367550110002085-6025315338268

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...