Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

 

M Countdown имаха специален епизод излъчваха  изпълнения от предишни години.

2ne1 бяха едни от специалните изпълнители.

Представянето е старо ~

[2NE1 - COME BACK HOME] Family Month' Special | M COUNTDOWN 200507 EP.664

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CL сподели вълнуващо видео на 2NE1 членове, които отбелязват своята 11-та годишнина с виртуално събиране!

Off Topic

 

На 16 май CL се включи в Instagram, за да публикува очарователен клип на членовете, които се събират отново чрез видео чат, като в надпис пише „ЧЕСТИТ 11-ти 2NE1 X BLACKJACK DAY. Нашите членове Бом, Дара и Минзи; нашите фенове BLACKJACK; и всички, които обичат 2NE1, благодаря винаги. “

В клипа CL обявява, че вече е 11-ата им годишнина, преди да обясни защо видеоклипът не съвпада с аудиото. Певецът разкрива през смях: „Не разбрах, че не записвам това видео.“ След това тя подтиква останалите членове да се редуват, казвайки нещо на феновете си.

Парк Бом започва с коментар: „Не мога да повярвам, че вече са минали 11 години. Чувствам се малко емоционална и бих искала всъщност да се съберем на реално. " След малко хаос на обажданията от групата  тя продължава: „Надявам се всички останали членове да работят усилено [на соловите си дейности] и ще ви чакам. Обичам ви всички."

Сандара също така изразява любовта си към своите колеги 2NE1 членове, заявявайки страстно: „Всички сте толкова ценни за мен, толкова ценни. Обичам ви толкова много!" CL отговаря: „Не плачи! Не плачеш, нали? “ След като се увери, че Сандара Парк не плаче, тя продължава: „Нека всички се срещнем скоро, преди да завърши мюзикъла ти. И Минзи също има нов сингъл, който скоро излиза, така че нека да се срещнем и тогава. "

Минзи отбелязва: „Леле, вече е нашата 11-та годишнина. Сега съм в късните си двадесет години “, подтиквайки CL да възкликне:„ О, Боже мой “. Минзи продължава: „Не знаех, че 11 години ще минат бързо, но се радвам, че можем да бъдем заедно. 2NE1 завинаги! Обичам те!"

Накрая, CL казва: „Бих искал, ако можехме да се събираме поне веднъж годишно, използвайки годишнината си като извинение, така че съм малко тъжна, че не можахме да се срещнем днес. Нека определено се съберем, преди да завърши този месец мюзикълът на Сандара, и нека се срещнем, за да поздравим Minzy, когато излиза нейният сингъл. И независимо от всичко, тъй като започнахме всичко заедно - въпреки че сме на разстояние, нашите фенове наистина ни поздравиха много за годишнината ни. Въпреки че мина доста време, откакто ние [промотирахме] заедно. "

CL продължава да се чува емоционално, докато продължава: „Ние винаги сме толкова благодарни, разбира се. Всички ние. И така, как да приключим това? Честит юбилей както на 2NE1, така и на нашите BLACKJACKs. "

По предложение на Sandara Park, четиримата членове 2NE1 след това приключват разговора с подписа на групата: „2NE1, NOLZA [нека играем]!“
 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sandara Park и Ahn Hyun Mo ще участват в 'Follow Me_Review ON' с премиера 19 юни...

Това е някакво предаване за красота, до колкото разбрах.

Off Topic

 

 

 

На мен обаче ей това ми хареса.

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост я няма нито на THE SHOW / M COUNTDOWN /MUSIC BANK засега от седмичните предавания~

Тази сцена от днес ми хареса много ~

Беше на Simple K-pop по Ариранг

[Simply K-Pop] MINZY(공민지) - LOVELY _ Ep.416

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението на Park Bom на 56th Grand Bell Awards днес...

제 56회 대종상 영화제 - 축하공연 박봄 '봄'

 

И още...

Off Topic

 

 

 

MINZY (공민지) LOVELY M/V Behind The Scenes

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CL написа писмо, в което призовава за по-голяма осведоменост за това как всички аспекти на K-pop индустрията са вдъхновени от черната култура и тя насърчи всички да се грижат и подкрепят движението Black Lives Matter.

Малко след като възмущение предизвика смъртта на Джордж Флойд, CL за пръв път оказа подкрепата си за движението на 31 май, когато тя сподели петиция в своя Instagram, призоваваща към справедливост.

На 4 юни тя продължи да споделя мислите си в мощно писмо, написано и на английски и на корейски. Прочетете го по-долу:

„The Miseducation of Lauryn Hill“ беше първият албум, който баща ми ми купи.

“DANGEROUSLY IN LOVE” на Бионсе беше първият компактдиск, който купих за себе си.

Джанет Джаксън ме научи на силата на движение на танца и изражението.

Миси Елиът е причината да съм толкова обсебена от своите видеовизуали.

Lil Kim беше един от пионерите на Fashion, който ме научи как да съм безстрашна в това как разказвам истории чрез дрехи ...

Aaliyah е причината все още да нося торбести панталони и бойни ботуши на сцената.

По време на редките моменти, когато бях на караоке, приятелите ми ме видяха да пея (но всъщност крещя) nonononoWAY от Уитни Хюстън.

Завършва с no mo drama от MJB.

Едни от най-големите вдъхновения за 2NE1 бяха  DESTINY’s CHILD и TLC.

Това са само някои от примерите на основните жени, които ме вдъхновяват през годините.

Художници, режисьори, писатели, танцьори, дизайнери, продуценти, стилисти в индустрията на K-pop са вдъхновени от черната култура независимо дали признават или не.

Бих искал да насърча всички фенове на K-pop да се върнат и да покажат своята любов и подкрепа за всичко, което получихме от изпълнителите на Black.

Искам да обясня на всички фенове на K-pop, колегите от азиатците и неамериканците, които се чувстват като че имат малка или никаква връзка с това, което се случва, че всички сме свързани в края на деня.

И ние, азиатците, живеещи в чужбина, също не сме изправени пред достатъчно расизъм до момента, в който сме изтръпнали и болни от това?

Трябва да се изправим заедно като човек, който им помага да се борят за справедливост.

Никога не е твърде късно. Нека им изпратим любов и подкрепа, като се грижим, издигаме черни гласове, обучаваме се и осведомяваме хората около себе си.
#blacklivesmatter [in Korean]
#blacklivesmatter
#solidarity

 

 

Off Topic

 

 

 

Допълвам...

Park Bom се подготвя за завръщане!

Източник от D-Nation заяви в разговор със Star News, че Park Bom се готви за завръщане за тази есен. Те казаха: „В момента тя работи върху музиката.“

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минзи в радио предаване ~

 

Цялото и гостуване:

[FULL]LOVELY M.I.N.Z.Y 사랑스러운 공민지 와 함께하는 시간 MINZY RADIO LIVE / 정선희 문천식의 지금은 라디오 시대

Off Topic

 

 

 

Изпълнението и на LONELY в предаването ~~

[LIVE] 공민지 (MINZY) - LOVELY / 정선희 문천식의 지금은 라디오 시대

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...