Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

Триумфално завръщане на една от кралиците! Класациите са нейни! Браво!

Жалко ,че няма да видим Дара в живите участия,  YG вече го обяви официално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парк Бом ще се завърне на 2-ри май с рипакидж албума 'BLUE ROSE'. Той  ще включва пет песни,две от които са нови версии на "Spring", в едната е включена и сестра й. 
Ето и песните...
-4:44 (feat Mamamoo Wheein)
-Spring (Reggae Ver.) (feat. Sandara Park)
-My Lover
-Shameful
-Spring (Ballad Ver.) (feat Park Go Eun)

57599654-2202293493194425-10801164574103

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събрали са се отново! Макар и само за да отбележат 10-ата годишнина от дебюта на 2ne1. Хубаво е да ги видим и четирите заедно.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросния лайв на момичетата не съм го гледала,но него ден,тоест миналия петък влизам в туитър,където ми излизат предимно неща за любимата ми група и някое друго за другите,които съм последвала,от които 2ne1 не са и за пръв път ми се случва нещо такова,сигурно около 50 туита един след друг само за тях,свързани с повода за събирането на момичетата за отпразнуването на годишнината...Може да не съм им най-големия фен,но чак аз им се зарадвах.Не за друго,но в една група тези момчета или момичета прекарват заедно сумати години и стават като семейство.Дори и групата да се разпадне,важното е те да си останат близки по някакъв начин.А за феновете тези събирания са най-хубавото нещо...А и в случая четирите наведнъж правят лайв едновременно,еха...

D6xb-Z1o-Uw-AA-onp.jpg

 

Стига с моите изказвания,да кача нещо от CL,от март месец е,но аз тия дни го видях...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Off Topic

 

 

 

 

 

Редактирано от skofiild
Когато има повече клипове, моля, слагайте в спойлер...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффтопик, но съм администратор на 2ne1 bulgaria във фейсбук и ако някой се интересува да пуска или ъпдейтва информация за групата успоредно с мен, пишете ми ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CL напусна YG Entertainment.

 

 

Сега като прочетох, че от две години не е пускала нищо ново се замислих. Добре де, вярно компанията си има проблеми сега, ама това е сега. Защо като цяло техните изпълнители/групи  имат рядко завръщания. Понякога имам чувството че е по едно, най-много две на година /ако се случи някакво чудо/...По принцип ли така си действат. А в последно време някои даже от сумати време нямат нищо ново. Ето както в нейния случай. Нищо чудно, че ги напускат. Аз вече се чудя как YG Entertainment е стигнала до там да бъде на върха с това странно управление...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше тя проблеми последните две години явно с агенцията, по повод изявите. Очаквано напускане.

Аре, остана само Дара да напусне и ще могат да се съберат.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...