Jump to content

2ne1

toxic
 Share

Recommended Posts

Много се радвам, че са заедно най-накрая! Надявам се да пуснат някоя нова песен. Ако намериш по-добро видео, пускай, че тука са като супер Марио. :)

Само на тяхното изпълнение микрофоните бяха прецакани! И въпреки това, дори и със стари песни, откраднаха шоуто на останалите женски групи и ги направига просто зрители-да гледат и да се учат! Жалко, че не показаха лицата на "конкуренцията"! Но няма и нужда да се казва кои са най-добрите!

Каките бяха велики вчера и взривиха сцената.Дидо е прав- другите бяха бледи копия(гледах цялата церемония).Що сексапил и сценично присъствие показаха.Е как, след тях да харесам  подскачащи в синхрон скелети!

При мъжките групи беше същото,  но... това е" друга бира".

Кой си може, го може!

Сутринта четох, че корейските нетизени много ги били нахранили. На мен пък ми харесаха. Само тази Парк Бом ми е много неприятна и не ме израдва, сякаш аз съм и правила носа с пластелин.

Лоши новини, Blackjacks! Макнето ни напуска 2ne1. Но да не съжаляваме, защото най-после ще има възможност за солова кариера! Единствено се притеснявам за 2ne1, но знам че те са силни и ще се справят и без нея, колкото и трудно да им е. Успех, Минзи! Хуайтинг!!

http://karin258.wix.com/bgkpopfans#!★-НОВО-Minzy-потвърждава-че-ще-напусне-2NE1/c1kod/5703649a0cf2efb3747c2316 title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Заформя се май скандал.След съобщенията за напускане, от компанията, в които е упоменато, че никой не е бил предупреден, бащата на Минзи  предупреждава, че ще разкрие неща от "кухнята".

Може би тя се оказа най-ощетена- в последните две години  -нищо не направи.

Жалко все пак, че напуска- това беше различната  женска група от корейската масовка.Не, че тройката няма да се справи, но едва ли ще е същото.

Жалко, мен мацката ме кефеше. Особено добре се справяше с танците и бутането на хора в басейн в една от сериите на Running men, та от там я харесах. 2ne1 правят по-различна музика от другите неадекватни женски к-поп групички и за това ми бяха слушаеми. Дано да продължат.