Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

Малка, но светлина в тунела има. Има! От YG изкараха и "новина". Kога ще имаме албум е още загадка и типично по тролски, но постера и името на албума ме радват, дори ми харесва. Запазвам си правото да започвам да се радвам на "труда" на артистите на YG за 2014г. Време е ..мисля  :896767: .

r8IDS4U.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите имидж тийзъри от турнето (или албума?) на 2ne1 “AON” (All Or Nothing) излязоха. Напълно вероятно е момичетата да се завърнат с албум (през март)...ха дано не е мини, въпреки предчувствията ми..
Дара и Минджи са страхотни на първите фотки. Това е добре и ми дава някаква надежда и за повече нови песни..Силно се надявам, че от YG E утре ще пуснат и следващите тиизъри, на CL и Bom, не да забавят и отлагат всичко във времето..

tumblr_mzj2rvjuBs1rjw2xzo1_500.jpg

tumblr_mzj2unWsuz1rm1404o1_500.jpg

 

Вчера, 16.01,  момичетата уважиха с присъствие и с лайв изпълнение Golden Disk Awards в Сеул, и закономерно спечелиха Digital Bonsang Award за “Do You Love Me”? Изпълнението беше пълна каша, обаче, по много причини.

Успокояващо за очите ми бяха визиите и поведението им, защото честно, на червения килим бяха от единиците добре облечени и изглеждащи заедно като група.  Колкова отчайващо натруфени айдоли от момичешки кей поп групи не бях виждала, отдавна. И то от титулувани и пеещи групи..и после защо "момченцата" се отличават толкова... :28558:Дори фолкпевиците в България се старят, вече......

idol-nu-chon-mau-den-chu-dao-tren-tham-d

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките на Сиел и Бомми ..

 

CL1.jpg

 

BOM1.jpg

 

Аз защо пък си мисля, че албума ще е пълен и скоро ще излезе .. Тъй  като на 1-ви март им е първия концерт.... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер як тийзър и концепция. Космос, жени войни и харизматична секси лидерка. Личи си, дори клипУ, че е "дело" от YG :28558: ...ха, дано всичко по-натам, с песни, хорео, албум, концерти и изненади, да е толкова добро колкото ни се иска...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би чух лайв най-доброто изпълнение на Missing You, най-накрая, днес на третите GAON награди, от момичетата.

И четирите изглеждат превъзходно, дано и така се чувстват - точно на мястото си, уверени, идея класни и различни.

Да не забравяме, че са първата кей поп гърл група със свое световно турне...само си оставям вратичка да ме изненадат от Фемилито колко световно ще е това.. :28558: Връщам се на това с което започнах, 2ne1 ме зарадваха с вида си - приветствам Боми с черната коса, а Дара в ролята на лейдито с червеното червило обра точките. Да, мацките получиха и награда (ще допълвам поста :896767: ) ‘World Hallyu Star Award’ на GaOn KPOP Chart Awards. Ще броя на края ..колко ще вземат от YGE за статистиката..

tumblr_n0vsz84f8H1qzjb8ko5_500.png

2014021221004621161_1.jpg

2NE1 - Missing You @The 3rd GAON Chart Kpop Awards (ще сложа официалното видео после)

 

Както знаете момичетата се подготвят за своя "ALL OR NOTHING" тур из света.

2NE11.jpg

Ние си чакаме албума и всяка изненада подготвенa от тях. Една от тях е вече съобщена, за откриването на турнето в Сеул, на 1-2 март в  SK Olympic Handball Stadium, гост изпълнители ще са Winner. След старта на турнето, 2ne1 са организирали 19+ афтър парти - марти. :896767:

2NE1-AFTER-PARTY2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак аз...но с последните новини около групата. Янг Хьон Сок "разкрива" плановете за новия албума и новите неща около мацките в дълъг пост

в yg-life. Основните точки са: албум с 10 нови, забележете, песни, освен една представена японска, наречен "Crush", който онлайн излиза на 24 февруари. Три от включените песни в него са собствено написани и композирани от CL. Клипът към "Crush" ще видим в пълния си блясък на 28-ми, преди това тийзъра е предвиден за 24-ти. MV-то е най-скъпото бюджетно правено досега за 2ne1, защото имало много ефекти. Новите песни ще бъдат първо представени на

Сеулските концерти на 1 и 2 март.

 

Саджанг-ним, браво..остава всичко да е така както го казваш.. :28558:

tumblr_n0x2futi331reel2jo1_250.gif

 

Последно, не по-малко кефско е, че две от най-обичаните и обсъждани корейски гърл групи ще се "изправят" една срещу група,  или до друга, с тези си завръщания. Феновете отдавна чакаха челен сблъсък или поне интересен живец из музикалните сцени. 2ne1 и SNSD, като се замисля от малко по-рано си правеха рекламите една за друга..група. Ей, стратегиите за привличане на интерес са навсякъде, дано и двете групи ме изненадат с хубава музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, интересно ще е. А го има и вариантът СНСД да излязат с версия на песента на Дивна "Ти не можеш да ме спреш", та ако е така, ще ми е интересно дали българската песен ще победи или 2не1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това като го прочетох и не смеех да се радвам. Викам си "Това УайДжи го казва - това значи, че нищо не е сигурно." Да видим как ще бъде. Японската песничка трябва да е Scream - само тя им е японска...

 

Сиера, какво имаш предвид ? о.о

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей това се води лийкнатият инструментал на песента на СНСД. Това си е песента на Дивна отвсякъде ;)http://www.youtube.com/watch?v=i_1Au-WQJaw

 

Сори, че тука спамвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато големите риби, в лицето на SM и YG, забавляват себе си в медийни игри или се опитват да озлобяват фенове с отлагането с ден/два предстоящите дигитални сингли на двете си, силни, момичешки групи, да сложа някоя фотка..защото 'кат нищо и март може да чуем новите песновки  :28558:  :896767: 

Рекламните кадри на CL са за "Maybelline New York". Лидерката на 2ne1 е ново лице, ако не знаете, за Корея.

15621-6l8h7hjav6.jpg

1898144_634639236583474_1837551186_n.jpg

 

 

cl_maybelline.png

1797527_634639256583472_33299861_n.jpg1798239_634639213250143_2013800525_n.jpg

 

 

Да сложа и тук, преведените части на 2нe1 гостуването в последния епизод на Winner TV.

cr: C7213subs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново 20-сет!  :28558:


Днес поизлязоха някои „извинения“ и „обяснения“ към блекджектс и всички нас, чакащи албума на 2ne1. От YG E в типично дълъг пост се обясняват защо е била отложена първоначалната дата, която последно е насрочена за 0 часа на 27 февруари. Албумът като носител си излиза по график на 7-ми март. Причината за спешната промяна на датата на албума е един по-специален ден, а именно - рождения ден на CL (26-ти февруари), а тя заслужавала, тъй като е написала 3 песни за втория албум на 2ne1. :lol:

Първата тайтъл песен от албума се казва “COME BACK HOME. И за успокоение няма да е ремикс, нито подобна на известния хит на Seotaeji and Boys през 1995 г., а ще е смес от R & B, реге и хип-хоп. ОМГ, това аз го казвам! :lol2: Новата изненада тук е, че ще има и unplugged версия на “Come Back Home”, с отделен клип, който пък ще излезе на 28.02.
“GOTTA BE YOU” е втората заглавна песен от албума “Crush”. А за да е пълно удоволствието от завръщането на 2ne1 ще имаме и цели 4-ри клипа към песни от албума. Спомената песен е дело на Теди и PK, а според „отчета“ Миджи и Бом показват силните си вокали именно тук. “HAPPY” се очертава другата песен с клип сниман в Америка, който ще видим след вече споменатите.


Малко по-късно днес ще излезе трак листата, която ще добавя.

 

Амин за "разясненията" от yg-life! 

Да се оглеждам ли за подобни от SM..хаха, вече си мисля, че двете компании работят в тандем, само феновете страдат!

 

Все пак ако “Come Back Home” е нещо като "Bad Boy" на Бенгите ще е дообре, ако случайно ще е нещо по-старо 2ne1, звучащо пак ще е добре..запазвам си правото да съм недоволна..ако е пет стила в едно. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай боже да ни зарадват тоя път, че изключае последната им песен, нещо миналата година не им вървяха нещата. Надявам се да ни взривят с нещо ново, но нямам големи очаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, аз очаквания имам..над средните. Свикнала съм много шум..за нещо, от страна на YG.  :28558:

Но, честно, засилиха ми се след обявения трак лист на песните от албума, и всички участващи. Вижда ми се интересно, че не само Теди е работил тук по музиката - това означава по-различни стилове (дано само примеси на няколко в една песен не преобладават), ще видя CL какви ги е "наритмила", Драгон-а, не е изненада, че го виждам в текст на песен, също. 

1794779_620530644662800_743775461_n.jpg

1) CRUSH

2) COME BACK HOME

3) GOTTA BE YOU

4) HOPE TO LIVE

5) Nice Girl

6) Mental Breakdown (CL соло)

7) HAPPY

8) SCREAM (Корейска версия)

9) BABY I MISS YOU

10) COME BACK HOME (unplugged ver)

 

 

 

Малко прес снимки от днес и Private Listening Event-а

tumblr_n1acktsl1X1qeuv1ko2_r1_500.jpg

tumblr_n1aeke0xjr1shxteuo1_500.png

tumblr_n1aeockbif1qiepf9o1_500.jpg

Bg51z7cCYAAC4OU.jpg

Bg56C0PCAAALXNf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли кой да засилва интереса тук?

Въпреки, цялата бъркотия с това завръщане и мешаната скара с отлагания, от YG следват, все пак, някаква нишка.

И споделят първите тийзър фотки за албума Crush. Очаквам концепцията..и за другите две гърли.

2NE1-NEW-ALBUM-CRUSH-TEASER-PIC1.jpg

Ay7xhpR.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ся ко? Верно 2NE1 и GG заедно в мелето? :D Не вярвах, че ще доживея такова нещо в кпоп-а. И като нищо 2NE1 да ги смачкат, след излагацията на Girls' Generation и техния посредствен албум.

 

Като слушам описанието на едната от главните им песни, ми звучи като нов вариант на Fire. Ако наистина се окаже така, аз ще съм адски щастлив! Яд ме е само, че албума няма да съдържа трите дигитални сингли, които пуснаха през 2013-та. E, последната не ми харесa, но другите са добри.

 

Следващия месец ще е май най-интересния в света на кпоп-а. Двете най-известни женски група (не съм сигурен за 2NE1) една срещу друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2NE1 са най-известната група редом до GG. :)

И както викаш, ако новата песен е като нов вариант на Fire, то и аз ще съм много щастлива. 

Дара много ме радва в тийзър снимката. Напоследък като стайлинг точно тя най-много ми изпъква. Чак ми се иска да я нарисувам (не че съм адски добра.... :28558: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамини, сладинки...или другите две тийзър снимчоци.

2NE1-NEW-ALBUM-CRUSH-TEASER-PIC3.jpg

2NE1_GOTTA_-BE_YOU_TEASER_4.jpg

 

Чакам да ме изненадат, вече с музикален тийзър...Фотосите са добри, не са нещо невиждано (фейс, стайлинг и цветово усещане малко ала снимките на Биг Бенг за песните от Alive), но им ходят стилистичните решения и ако идеята е всяка песен да има различна концепция ми допада. Мацките са променени и приятни за окото...Най-вече искам хубава музика.

 

SNSD са "женската" група на нацията. Разпознаваеми са, имат статус на "недосегаеми" заради бройката фен клуб, реклами, шоу участия и продадени албуми (закономерно като всички групи от SM). "Статус" създаден от самите корейци, подет от феновете и задържащ се, пак благодарение на тях. 2ne1 бяха/са със статута на '"дигитални кралици" - непредсказуеми и различни с музика и излъчване, но Sistar се намесиха и настаниха, от две години в първите позиции в дигиталните чартове. Последните, с риск да пускат еднотипни песни, "правят" музика да се харесва на масовата корейска публика. Miss A, малко губят по точки, заради по-слаби тайтъл песни, последните 2 завръщания. Съдбата на WG и Kara, знаете. BEG, редуват солота и "общи" проекти и въпреки, че са "стабилни" имат пропуски и те с песни и албуми. T-ara, пък, всичко случило се, навярно няма да ги вдигне...  Но, напоследък се виждат и други женски групи които се опитват и успяват да пробиват статуквото на "онези от големите".

 

П.п. Maboroshi, споделяй каквото нарисуваш, ще се радваме да видим..има си спойлери, ако се притесняваш. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнение на една,която е била на слушането на албума:

 

When THE LISTENING started, we listened to ALL of the songs ㅋㅋ The first one was "CRUSH" I don't know if this song is the no. 1 track because CL composed it but it's a song that shows 2NE1′s identity. Like saying, "2NE1 is back!!" (The expressionism is very different) This song has really cool lyrics and because 2NE1 sang it, it's even cooler. After it's out on music sources, from track no. 1, it's a song that's breath-taking. I had to keep myself from dancing ㅋㅋ The 2nd one was "COME BACK HOME" It's a song that's different and unique. It gives a fresh, fun, groovy, and hip-hop feel like "I LOVE YOU" and "I AM THE BEST." It made me feel that it's their title song Aigoo, maybe because humans tend to forget easily, I'm starting to forget things I think it's a song that when the public listens to it, it makes them think that, "Ah, 2NE1 came back with such unique songs!" Personally, I'm curious about the performance. The 3rd one was "너 아님 안돼 (GOTTA BE YOU)" An unforgettable song ㅋㅋ Just like what Yang-Sajangnim said "GOTTA BE YOU!" The melody is really good and regardless of age and sex, it's a song that anybody can jam to The 4th one was "살아 봤으면 해 (IF I WERE YOU)" I don't know if the lyrics is really good… because CL wrote it but, I can't spill the contents of the lyrics but the story is really nice and 2NE1′s voices were very mournful. It's a quiet (slow) song like "IT HURTS" and "MISSING YOU" but the song has a different color to it and the sound is magnificent, that it doesn't make it a completely plaintive song The 5th one was "착한 여자 (GOOD TO YOU)" This song was also definitely a slow song.. but it showcases 2NE1′s personality and personally, Dara's vocals really fit well with the song and the lyrics were unique so it the one that I remember the most We had a break-time up to her I was in dazed. All of the songs were great and gathering listeners really made me thought it was a daebak idea.. but having to write reviews was tiring…ㅋㅋ The 6th one was "멘붕 (MTBD)" It's CL's solo song so I was really looking forward to it and it was very unique Like if you have a mtbd and you listen to it, then you'll feel refreshedㅋㅋ Rapping is a critical point of the song and CL's rap was chewyㅋㅋ Personally, it's better than "THE BADDEST FEMALE" and not only 2NE1 fans will enjoy the song but so will the public. I have a feeling everyone will enjoy CL's rap and surely, the song is specialㅋㅋ The 7th one was "HAPPY" The most bright and fresh(?) song out of all the tracksㅋㅋ I'm excited how the MV will look like Personally, the feel it has reminded me of 2NE1′s "I DON'T CARE" I wanted to focus on the song but having to write a review felt like I was forced to do homeworkㅠ But the song was really good, if you feel sad or lonely, it's a song that'll make you happy happy The 8th one was "BABY I MISS YOU" I don't remember the lyrics but it has a very new feel The song itself is very new and the rhythm was really good It's a really groovy song and it's the first 2NE1 has a song that has this feel A song that people who like this genre will look for, but so does the public Some of you will probably not say it but you will become a slave to this song The 9th one was "COME BACK HOME UNPLUGGED" Actually, when the track list was released, I wasn't too excited about it But hearing it, the guitar accompaniment really matched the song so well, in the end, I was so into it That's how far I can go with my review, not like a critic but like a little kid "COME BACK HOME UNPLUGGED" was really nice so later, I'm hoping that they will sing it in a music show!! THE LISTENING ended here. I ate steak. It was so delicious. Thank you, YG. I also received a gift. Also, we had to write a song on the review that we liked the most. With just the fans, "COME BACK HOME UNPLUGGED" AND "BABY I MISS YOU" were the most liked ones. And, the album really is just new. Something that you'd never imagine before. But I think that's 2NE1′s biggest charm. Always going in a new direction and reaching universally Anyway, the album was really good. It's already starting to leave my memoryㅠㅠ I wish they'd release it earlier and I really want to see them sing those songs on stage! END.

 

В началото си казах да неочаквам много, после да не съм разочарована,но сега имам големи надежди за песента Crush.  :up: 

За SISTAR съм чувала, че нямат достатъчно голяма фен база. 2NE1, мисля че още са с този статут. :) 

П.П. Може и да покажа, стига да имам време да я нарисувам.  :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CL русичка? Няма лошо. Предпочитам я с по-светъл свят на косата, щото като я видя с черна коса и ми става лошо :D

 

А нали две тайтъл песни ще има? Това означава ли, че ще има и два видеоклипа?

 

 

 

Maboroshi, мисълта ми беше именно за Sistar. Глупаво е да мерим фен бази, защото тези маси са се натрупали преди години, а сега ситуацията е друга. Много по-голям доминант в чартовете са Sistar, от колкото 2NE1. А това мисля, че е най-показателното коя песен се е харесала повече в Южна Корея. А Sistar каквото и да извадят, то се превръща в номер 1 веднага и статуса се задържа за много дълго време. Както се видя напоследък и соло колаборациите на Со Ю са с голям успех. И соло албума на Хьо Рин също имаше голям успех. Sistar19 също смачкаха всичко по пътя си. А за 2NE1 може ли да се каже същото? Тези резултати не зависят само от фен базите, защото не само те слушат тази музика. Едно и един пример: Girl's Day доминираха класациите цял месец, че дори и повече, въпреки, че не печелеха постояно, но ако погледнеш дори днес къде се намира песента им в дигиталните чартове, ще видиш, че продължават да са в топ10, дори след като почти два месеца минаха от излизането на песента им. А разбира се те нямат фен базата на нито една от споменатите групи.

 

blacky80 спомена miss A, а тях не мисля, че може да ги броим за чак топ група. Ако не е Сузинцето при тях, те сигурно щяха и да са още по-назад. Те просто нямат хитове или по-точно са им много малко.

 

KARA отдавна не е това, което беше и последните събития не са в техен плюс. WG са същата работа, може дори и да не ги видим вече. И BEG не са никакви доминантки.

 

T-ara ако погледнем само статистиката ще видим, че всъщност най-много хитове, след GG имат именно те. И ако не беше онова нещо, което стана 2012-та, съм сигурен, че сега щяхме да обсъждаме GG vs T-ara. Те бяха набрали страшна скорост и не се знаеше какво щеше да се случи до сега.

 

А GG си лежат на стари ларви и все някога ще се подхлъзнат. Дори вече го правят, като гледам дигиталните чартове в момента, вече не са и на първо място. I Got A Boy не мога да кажа, че беше разочарование, а напротив, имаше все още от тяхното излъчване. Но пък албума им беше много слаб. Този е същия. С по-слаба главна песен и почти трагични други. Те си заслжават да се слушат май на японски :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...