Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

Харесва ми това, което чувам. Отдавна, това което виждам.I MISS YOU, ще чуем на MAMA 2013!

Клиповете на YG E, се гледат заради изкуството и удоволствието от гледането, по принцип...а представленията на артистите на компанията на МАМА...всеки оценява и описва подобаващо убийствени! Имам очаквания, и за тази година, защото изпълнителите го позволяват! :28558:

Имаме тийзър, и да, и искам нова и хубава музика от 2NE1! Ако ви липсва 2ne1 TV, цялото включване е задължително, ако искате само тийзъра да чуете и видите превъртете на 7:29! Дабъл Пак, шматки и кокони!  :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

От всички най ми хареса CL, може би защото беше без музика и се чуваше само гласът й (не казвам, че музиката в другите не ми хареса). Както и да е, очаквам песента с нетърпение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного мелодично и някак зимно звучат тея тийзъри. Ще ги видим какво са забъркали :). Иначе са доста хубави (Минджи особено обира точките).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно оправдаха очакванията ми. Вълшебно начало..и край на песента...и тази рязка смяна на инструментали към акустика..
Много хубав клип, естетически, семпъл, в същото време и адски стилен. Гардеробът на момичетата, също..барабар с разголените кадри на CL.

Мацето е секси, и корейците да си седнат на д-то и просто..се наслаждават на кадрите..Имат класа, момичетата, това е видимо и без коментар, но тук ми допада тяхното чувство, докато пеят, емоцията в гласовете им.
За мен, и четирите са много красиви, CL, казах, че е секси, Минджи е супер равностоен вокал и е толкова жествена вече, радвам се, че Боми звучи адски добре, дори, дано и на лайв й се получава, а Дара, макар и с по-малко участие в песента, е стабилна и супер красива.

tumblr_mwkjdiOZX91qctk9uo1_250.giftumblr_mwkjdiOZX91qctk9uo4_250.gif

tumblr_mwkjdiOZX91qctk9uo3_250.giftumblr_mwkjdiOZX91qctk9uo2_250.gif

 

Момичетата дебютираха под N.1 на Melon ма и руфа натискат яката..Стискам палци да се задържат, и на МАМА 2013, утре, да са разкошни.

d7EWCy6.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това ще е песента им, която най ще ми хареса за тая година. На другите, които пуснаха, нещо им липсваше, но тази компенсира. Страхотни вокали, приятни хармонии. Клипът е трепач. Няма какво да искам повече.

 

 

http://vbox7.com/play:6a8de1ae6c

 

Ето мама изпълнението - озвучаването е толкова зле, но и на СиЕл милата по едно време и гракна гласецът. Иначе песничката си ме кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщане на 2ne1 на Inkigayo. Missing You, е страхотна и аз обичам тази песен толкова много...а сцената тук, те, визиите им..особено гласовете им..са красиви!

Заедно с Теянг, прекрасни!

 

tumblr_mwrcuoWXAh1r20fzqo5_r1_250.giftumblr_mwrcuoWXAh1r20fzqo6_r1_250.gif

 

П.п...Жалко, наистина, звука на МАМА беше потресаващ на моменти, а те..сякаш не бяха подготвени и притеснено звучащи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложа победата на 2не1 от M!Countdown, вчера. Mnet са излъчвали МАМА 2013 наградите, и броя на M!C е бил "спестен".

tumblr_mx05zcLtoa1qjbsl9o1_500.jpg

 

"Missing You" се представя доста добре по чартовете за седмица, след бума в началото и all-kil-a, малко отдаване на първото място, днес песента отново бушинира, с възвръщане на първата си позиция на Melon. Никак не е зле...този път.

http://ichart.instiz.net/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Победите на момичетата са си победи и трябва да ги имаме тук. Песента, 2 седмици след излизането е в топ 3-ката на Melon, и въпреки моментни състояния за часове (като излизане на нови песни), се завръща отново в първите редици...
Missing You е наистина най-добрия им релийз за тази година, въпреки че аз харесвам и другите им две песни...и вече мисля за албума им. Но поред на изненадите..победата на Инкигайо, вчера, 08.12.

Статуетка и M!C, преди това на 5-ти декември, а закачките им с У Бин обраха доста положителни точки и завист, също...

 

Изненадата за днес е желанието на KBS да привлече артистите на YG E за KBS Gayo Festival-а накрая на годината, но докато се чака отговора, вече е сигурно, че CL заедно с Lee Hyori ще имат спешъл сцена заедно на SBS Gayo Daejun, който по традиция е на 29 декември. 

cr:Naver

2013120915130259039_2_59_20131209153604.

P.s..леле- мале..колко "лоши" могат да бъдат тези момичета, навярно ще ни покажат или размажат..?! :896767: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо ще видим нещо интересно май..... Предполагам че това са Боми и Ха И . Боми е 100% тия нокти само тя ги има хаххахах


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина става интересно...момичета от YG E в юнит си е направо коледен подарък ....ма то по Коледа стават чудеса! :28558:

Ако са Боми+ Хаи, както всички предполагаме защото да са от новите гърли ще е тъпня и не в стила на YG, ще е доста различно и силно звучене и визия...нищо, че сърцето ми се обръща, че няма новини ни за албума на 2ne1, ни на Теянг...но поне стабилно тупти. :896767: 

От Фемилито явно тихо са подготвяли "бомбичката"....сега палят фитила. Харесва ми идеята на по-криипи концепцията (в чувала само да не е някоя позната Пап(ск)а глава :lol2: )..уж за Коледа..а ще излезе за Нова Година?! Както и факта, че ако днес (вече в Корея) е 13.12..а проекта ще види бял свят на 31.12, също има "съдбовност". Да се чудиш и маеш на идеите на YG E, как умеят да развинтват въображението на феновете?! :lol2: :lol2: :lol2:

 

П.п...."all i want for Christmas is you"..първо видях B.I.като лого и аха да се катурна от смех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бом е сигурна..пу пу...имаме дори дата за Project #1 на суб юнита, каквото и да значи...и колко още суб юнита ни чакат..

 

BbX8DaOCAAA3T1G.jpg

Искам да чуя вече какво са подготвили....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е Коледа, ако не излезе някой и друг вариант на тази песен. Честно казано мислех, че ще е нещо по-добро. Момичетата си пеят хубаво, но с тази песен е толкова вече злоупотребявано хахахаах че никакъв аранжимент не може да прогони досадата ми към нея....


 


https://www.youtube.com/watch?v=5D0057Uwukc


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че Марая Кери само с парите за правата от тая песен може да изживее 10 човешки живота без проблем. Не е лош аранжиментът, ама толкова пък да не могат да си напишат някоя тъпа коледна песничка, начи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласовете им са добре заедно, И Хаи звучи убийствено добре и чисто на английски, Боми малко ми издиша в началото, но към края ме радва, аранжимента да си кажем е скучен, не лош, но бля бля ако..бяха пробвали да разчупят стила, можеше да е по-яко щом са решили да използват тази 'класическа" песен. Моето жалко, обаче е, че няма нищо криипи и изненадващо...все пак чакам MV-то.

http://www.youtube.com/watch?v=apAVB1waZeE

 

И Хаи става все по-хубава, а до кукличката Бом очите ми се напълват от радост..

tumblr_mxxn57Shix1s21ia4o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най-добри колаборация за вечерта на SBS Gayo Daejun 2013 - лошите момичета..поне призналите си за тази година. :28558:

Хьори, като една кей поп кралица показа как се прави, а CL има сила и харизма да размазва. Много секси мацки, красиви, но не вулгарно нито лигаво бед..кеф направиха на себе си и на публиката! И на зрителите!

 

 

Момичетата се представиха с две песни добре, но оператора отново се дъни жестоко. Нагледах се повече на декора, добре, че знам как изглеждат..между другото

тоалетите цветово хармонирани бяха доста зле. И тези кожи..защо? :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...