Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts



Тийзър не клип нццц, но а върлтите фенове на Дара и Дракончето има изненадааа
Иначе часта с колата ми прилича на Alone - Sistar




песента :click:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музиката нещо ми се струва поамериканчена, но като запя CL ми допадна. Чак вече нямам търпение да гледам целия клип! А то май до тогава не остана много. Незнам в колко часа корейско време ще пуснат целия клип, но в момента е минало 00:00 и при тях вече е 5ти Юли. Иначе песента май вече може да се чуе и купи от iTunes. Ей сега ще я проверя там :)

 

Е докато пишех bubble я шерна :) Айде да ги видим сега.

 

Мноого шум за нищо в крайна сметка. Освен по-бавната част, която е направена интересно, другото си е супер обикновено и стандартно. Прогресивни синтезаторчета, които могат да се чуят във всяка 2ра песен. Аз съм пас. И това си е мое мнение, така че дано не ме заплюете сега. Просто не ме хваща така, както очаквах. То Flashback-a на After School е по-грабваща.

Редактирано от d3Mn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още нямам мнение...мм не че не я харесва ...но я харесвам средно..Другите им песни ми бяха от първото слушане грабващи а тази чак на 2- 3

 

Ето първите преводи на песничката

 

http://vbox7.com/play:e9d892ef6c

http://vbox7.com/play:e646c37a09

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ,пък,съм доволна. Много заразна песен, предполагам и клип. Чуйте я поне два пъти. Ако искате, повече.. :P

Уникални преходи, поне за мен..сякаш започва балада, поне в началото, но сякаш не е точно, да не говоря за края. Сякаш е със зверско темпо ала 2ne1, и сякаш не е.

Радвам се, че Теди е пробвал нещо различно от "catchy", и отново им ходи.

Има прогрес в мелодията, имат си техен стил в пеенето и звученето (все пак са деца на YG), и всяка от 4-те сладурани звучи страхотно. По-принцип, песните им имат

зарибяващ и най-бързо смилаем бийт, от всички кпоп групи. Мое мнение :P .И, тук е подобно, но малко е странно наслагването и дори електрото. Но ми харесва.

Искам и лайв, разбира се, да чуя вокалите и видя визията на моите момичета. CL, просто размазва с нейната част, тук. Всъщност всички ми харесват как звучат.

Т.е. чакам всичко ново от тях, освен, че ще е интересно толкова добри и наложени групи, една срещу друга на сцената.

 

Да не пропусна, че това е поредният им хит и all-kill, в момента. Номер 1 са на Bugs, Melon,Soribada, Daum, Mnet, Cyworld, Olleh, Naver, а дори няма клип. Браво!

 

Днес в тяхна чест : NOLZA!!! Бях като ходеща реклама, ще ми се разсърдят Бенгите :es::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMG, that was HOT HOT HOT!!!

Резултатът от клипа е..ултра жестоко интро, божествено-фешън визии и няколко престъпно-секси движения (на CL и Minzy). Искам лайв! Стилистите на YG са

се постарали, пак индивидуалното съчетание със скъпи дрехи и аксесоари е видимо. И пак, някои други гърлени формации ще копнат "стила" на кокитата за

следващото си клипче или завръщане! :lol:

 

Не е зле клипа, честно, очаквах нещо подобно, дори леко скучно.. за смисъл, и такъв не виждам :lol: , освен, че момичетата изглеждат "самотни", но толкова хубави в клипа, но феновете ги обичат...

 

Инкигайо-то е утре. Ще гледаме...

Дали ще има акустична версия се чудя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина песен, клипа едва ли ще го гледам пак. :lol:

Дара е супер красива, с розово-синята коса е супер яка. И цялата коса да си обръсне пак е ще е хубава. :D

Само на мен ли СЛ ми прилича на Пеги Бънди с едната прическа ? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е много силна, определено има потенциал да стане летен хит, но видеото е доста зле, егати кича.... Лично мен, много ме дразни това натрапване в стил 'уу, виж ми скъпите и екстравагантни аксесоари', във всичките им видео клипове. Да учиш тинейджърите, на това как ще бъдат готини само със скъпи парцалки и бижута, някак не ми се струва удачен пример за подражание. Тези огромни и богати компании, толкова ли не могат да намерят поне един режисьор, в чиято черепна кутия да протича поне минимална креативна мисъл? Супер рандъм и нелогични места за отделните сцени, е да, кому е нужно случващото се във видеото да е свързано с песента!? На децана от 8 до 13, може и да не им дреме и да си уаукат, колко са шарени и кичозни, но има и по зряла публика, за която е леко обидно, една от най-известните групи да бъде поднесена толкова елементарно. Забелязала съм, че видео клиповете, като цяло са проблемни в кпоп-а, live-вете в 90% от случаите, също са заснети супер неадекватно. Иначе, евала на композиторите, и на момичетата разбира се, за пореден път песен на високо ниво. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента ме радва - още от първо слушане. Клипът - никак. Даже малко ми поразвали първото усещане от песента.

 

Първо ще си кажа за песничката - бийтът много ми харесва, мелодията веднага се захапва - можеш да си я пееш след 2-3 слушания. Иначе за първи път не ми харесва рап в тяхна песен - края можеха да го спестят и песента щеше да е перфектна за мен. Кефи ме СЛ к'во гласище вади по едно време и как вдига височините и после песента прескача на началната тема сякаш се успокоява.

 

За клипа - акесоарите не са ми притеснението - липсата на идея обаче в клиповете на 2не1 почва да ме дразни. Имат само 1 такъв клип, което е тъжно. Да бяха хвърлили малко пари върху сторибординг, вместо върху стайлинг. Макар че Дара с розово-лилавата коса много ми харесва, както и Бом на моменти - прилича ми на аниме героиня, което хем ме кефи, хем малко ме стресира :). Иначе трябва да кажа, че за пръв път нокти ми правят впечатление в клип - на Минзи много ми харесва на едно от местата маникюрът.

 

Интересна ми е символиката с лотуса - нямам идея защо са го шитнали там. Не е като да излизат от калта... :) Но все пак не знам много какво влагат азиатците в това цвете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2NE1 Comeback stage at SBS Inkigayo

[/url]

 

УНИКАЛНИ !! Адски много ми харесва интрото. Толкова много ми липсваше рапът на CL. На I Love you хореографията, не можах много много да я видя, но доколкото я гледах е много интересна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето официалното завръщане на Inkigayo, вчера, от канала на 2ne1, защото виждам, че споделеният линк не работи, вече.

 

2NE1 - Interview + Minzy dancing to 'I Love You' [inkigayo Comeback Stage]

 

Концепцията за първото завръщане не ми е връх, обаче.Типично зрелищна и различна сцена на Инки, от деца на YG, но..малко ми дойде претрупано с всички

наситени цветове, принтове и животни на фона на убийствените тоалети. Все пак, интересна хореография с мъжки бек танцьори :lol: . Аз лично имах чувството,

че съм на мини модно шоу, което не бе толкова зле..малко котешка пътечка, малко джунгла, малко секси муувс, свеж бийт и приятни танцьори.. Едно безкрайно

добро начало от CL. Интрото е яко, почти съм сигурна, че не е просто интро, а се надявам да е следващия трак "Are U Ready", защото е заразно добро и защото

си мисля, че ще следват концепцията на Биг Бенг с интро и песен. Шалът, вързан на ръцете им, също ми напомня нашия заразен и фешън лидер, и още по-мило

ми стана, и с тази препратка.... :P . Няма да казвам, Дара колко е хубава и момичетата колко са секси... няма нужда, нали?

 

Последно, Yg-life ъпдейтна..

tumblr_m6vqxnUg0y1qejkzao1_500.jpg

А, частите на интервюто на момичетата за 10.asiae - Part 1 и Part 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главното танцьорче е много секшихан, а пък Дара с лилавата коса мнооооооооооооого ме кефи и е много стайлиш.

Съгласна съм, Don изглежда много добре.

Големи любимци са ми заедно с брат му Deuk.(стои пред Dara в началото) Kwon twins :wub:

Спирам за тях, защото все пак, темата е на 2ne1.

 

 

Излезе една снимка на момичетата заедно с Jung Sungha .

Очаквам с нетърпение да чуя какво са ни подготвили.

 

00fe002fcb8b7d7e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2NE1 участват в 10 епизодната поредица на Nikon- I Take The Best Pictures

tumblr_m6p0jrsEmo1qeddwho3_250.giftumblr_m6p0jrsEmo1qeddwho4_250.giftumblr_m6p0jrsEmo1qeddwho5_250.giftumblr_m6p0jrsEmo1qeddwho6_250.gif

Ep1 Ep2 Ep3

 

Четвърти епизод също излезе, но не е преведен все още.

 

Making-ът на I Love You MV

tumblr_m71ounu1oa1qcpuv3o3_r1_250.giftumblr_m71l0rnL4h1qmnvito2_250.giftumblr_m71jdpIVtv1qmnvito6_250.giftumblr_m71gfdkHWt1qmnvito2_r3_250.gif

:click:

 

Credits: Royalaces(YGLadies), hereforkpop@tumbrl

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Обнових горните снимки

I Love You@ M!Countdown

http://www.youtube.com/watch?v=PLF7p0zhvpA&hd=1

whJ1g.jpg

 

ykZOP.jpgmtsW1.jpg

tumblr_m7enj8r0Pv1qc7c2ko2_500.jpgtumblr_m7enj8r0Pv1qc7c2ko1_500.jpgtumblr_m7eof2sZpi1qc7c2ko1_500.jpgtumblr_m7eof2sZpi1qc7c2ko2_500.jpg

 

 

Снимки от репетицията за турнето

 

WjNcN.jpgMBvsT.jpg

UfX2w.jpgYcepP.jpg

cW8jI.jpgVmb6u.jpg

T48HW.jpgVPTkI.jpg

 

Редактирано от blackangel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм аз :D

2NE1 on CNN

Global Tour 2012

Нямам търпение да видя концерта, имайки предвид, че момичетата работят с такива професионалисти. Travis Payne е бил хореограф на Michael Jackson, Madonna, Jennifer Lopez, Britney Spears, Lady Gaga и много други, Michael Cotten е работил с Katy Perry, Michael Jackson, Carrie Underwood и т.н. а Divinity Roxx е била музикален директор в турнетата на Beyonce.

 

За край- Боми :P

 

TyDyC.jpg

yCmFw.jpg

XUhq9.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...