Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

да ви се похваля, оная вечер съвсем случайно гледах тия сладурани по музикалната телевизия Music box (мисля, че е словенска, но я има по кабелните). Песничката им беше много сладка, но и ме наведе на мисли от рода - кога ли ще пускат и в България такава музика? Името на песента беше нещо от рода на try to following me или нещо подобно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви се похваля, оная вечер съвсем случайно гледах тия сладурани по музикалната телевизия Music box (мисля, че е словенска, но я има по кабелните). Песничката им беше много сладка, но и ме наведе на мисли от рода - кога ли ще пускат и в България такава музика? Името на песента беше нещо от рода на try to following me или нещо подобно

 

Който е на Булсат им се радва по ПОП КОР ТВ или както аз му казвам вече... КПОП КОР ТВ :) Честичко ги пускат, заедно с Фикшън :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И само да вметна каква е тази ""МИШКА"" дет я пиши на дрехите им :unsure:

 

Ако не се бъркам 'мишка' на руски означава 'мечка', но защо я изписват по дрехи - това вече не знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2NE1´s Goodbye stage и първо Mutizen-че !!

 

 

Откога чаках те да победят ... Заслужават го !

На 21 юли ще излезне песента им Hate you , а на 28 юли - UGLY. ( На 20 пък излиза японската версия на I´m the Best )

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И само да вметна каква е тази ""МИШКА"" дет я пиши на дрехите им :unsure:

 

Ако не се бъркам 'мишка' на руски означава 'мечка', но защо я изписват по дрехи - това вече не знам

 

 

Казвам, ако толкова искате да знаете..Мишка аka Mishka NYC е свежа и луда нюйоркска, предимно стрийтстайл марка, правеща колекции от ...бол неща :) .

Като почнеш от шапки и щури аксесоари, стигаш до откачени, и смели на цветове, графики, комикси и ако щеш на надписи тениски, връхни дрехи, дънки и панталони. Много разнообразни колекции, доста продиктувани от любовта към сцената и музиката на Ню Йорк. А градът си е страст и си има милиони почитатели по света. Марката има непрестанни колаборации с други марки, за да не спира да изненадва. Като освен магазини и лудост по тях в Америка, Мишка имат луди фенове в Азия, най-много в Япония, разбира се..

Изписват Мишка, защото един от съсобствениците е украинец. Роден само в Украйна, на една година, семейството му се премества да живее в Бруклин, но младежа не спира да показва руско очарование и малко влияние от голямата страна...

 

Иначе, още през 2009г. Теянг(БигБенг)се показа с една brand new era шапка на бранда от серията 'Hallelujah!” за едни фотки за “Gara Gara Go!” :) . След това доста кпоп айдоли съм забелязвала с разни аксесоарчета, тениски и прочие нещица на марката, дето е известна с логото на bear mop и разни мечкови разновидности, куку надписи и идиотски шарки.

 

Очаквам Hate You, но не знам защо не исках анимация за клип, при положение, че са толкова яки на вид мацки ...Нищо, беше ясно след концепционалните първи фотоси, че може да заложат на клип анимация...

 

Браво за победата!!! Наистина я заслужаваха! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2NE1 били много яки анимирани мацки :rofl:

Песничката ми като всички останали- много добра и адски зарибяваща.

Клипът ме кефи ма макс, от колко отдавана ги чакам да ги видя анимета :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа е толкова сладурски !! И песента е толкова готина.

Бум си яде царевичка , снима се и си изпуска пистолета .. Сиел и Дара се бият с лошия .. А пък Минзи показва много добри шофьорски умения.

 

За японската весия .. Колкото повече я слушам , толкова повече ми допада ..

И концепт фотки за клипа им UGLY

 

2NE1_01__.jpg

 

2NE1_02__.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както очаквах - супер песен и сладко-смешен клип, браво на Mari Kim, голям артист е...Боми, най ми лежи тук, като анименце..диваненце. Иначе и това им Eh Eh Eh Eh, е яко :lol2: ! Народа къде видя, къде не и ТОП..в него, та съвсем се довърших..от смех.

Направо запазена марка са кокитата и музиката им. Трябва да кажа, че тези сладурки не губят концентрация в това, което са планували и имат инстинкт за бум и all-kill. В добавка приковават внимание с визия, разнообразни клипове, с тяхната си музика, и супер зрелищни лайф изпълнения. Т.е ,след любимците ми, се редят първо те по всички критерии..хехехе.

 

Залагам много на "Ugly"-то и аз.. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hate You - от първо слушане не ми допадна много,но с всяко следващо заопочнах вс еповече и повече да и се наслаждавам. Харесва ми и клипа,а анимирани мацките са си все толкова сладки :) А и да вметна допада ми идеята за сивата земя и сгради,и същевременно толкова наситенното,оцветено в лилаво небе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Билетна война за NOLZA, първият соло концерт на 2NE1. Билети няма дори за хората от YG!

 

Билетите за концерта NOLZA са разпродадени в момента, в който са пуснати на пазара... два пъти.

 

Първоначалният план е бил NOLZA да бъде двудневен концерт на 27 и 28 август, но поради изключително бързата разпродажба на билетите и за да успокоят недоволните фенове (че не са се сдобили с "ценната хартийка")... е добавен още един ден - 26 август.

 

2NE1 е ПЪРВАТА и ЕДИНСТВЕНА (логично, все пак са първата :D) група, която е на върха в корейските чартове за 5 седмици с 5 различни песни - “Don’t Cry”, “Lonely”, “I’m the Best”, “Hate You” и “Ugly”. Тъй като и 5-те песни постигнаха "all-kill", не само феновете са любопитни как ще се справят с първия си соло албум. Цялата музикална индустрия е насочила поглед към представянето им. Всички тръпнат в очакване и се надяват на невиждано досега изпълнение.

 

Представител на YG Entertainment казва: "Дори нашият изпълнителен директор, Янг Хьон Сок, няма достатъчно билети, които да раздаде на приятелите си. Толкова е трудно да се сдобиеш с билет, че дори на служителите ще им бъде почти невъзможно да присъстват."

 

Освен за NOLZA в Корея, 2NE1 се готвят и за концерта си в Япония. Там очакването също е огромно. Въпреки че те все още нямат официален дебют в Япония, над 100 000 билета са продадени само за 2 дни. Първоначалните планове включваха 5 концерта - Yokohama Arena (19 септември), Kobe World Memorial Hall Хол (24 и 25 септември), Makuhari Messe (1 и 2 октомври). Поради огромният интерес е добавена още една дата - 20 септември.

 

Източник: фейсбук профил на Дара

 

П.П. КЪСМЕТЛИИ!!! Не можаха да го направят между 4 и 18 септември... ;(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Жестоки са! И хореографията много радва. Абе, CL- чето нещо е качила килца, ма на кой му пука!

А сега де.. :D
Концерта им ще е точно на рождения ми ден! :huh: Това за all-kill и аз го четох( много се гордея с тях), и вече според критиците мацките са били готови да покоряват Америка. По мое мнение нека си седят у Корея!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...