Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

adidasjeremyscottsneake.jpg

Обувките на CL наистина са умопомрачителни, в лошия смисъл на думата :green:

В общи линии знаем много добре стила на момичетата и може и да не ни харесва какво носят, но начина по който го носят, а и на самите тях им отива страшно много!! Аз и затова толкова им се кефя!!!!!! :lol!:

За двойната брадичка на Бум съм съгласна...въпреки че в краката и корема не изглежда толкова дебела...

И аз забелязах колко се е сдушила CL с Jeremy ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, има двойна брадичка на една от снимките. Иначе на мен СиЕл ми харесва като коса. Кецките на Дара са ми поносими (пък и в черно не им личи, че са селяния). На Дара ме кефят и обеците.

 

Като цяло СиЕл много ме кефеше преди като стил - във файър ми е много секси, ама напоследък все повече не ме кефи като облекло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CL винаги изумява с визия! Прическата й наистина е много готина и с тези очилца!

Съжалявам, че качеството не е хич добро, но надали ще пуснат по-добро от това, но не ни пречи да се надяваме де

 

 

 

 

И заглавието на статията от която намерих клипчетата беше: "2NE1& Jeremy Scott groove it out in Seoul" ...На мен чак толкова, като размазващ купон не ми изглежда да е било..ама де да знаем каква е представата на корейците за купон..във всеки случай не е като нашата...

 

 

Момичетата са били едни от изпълнителите на Korean Grand Prix Opening Festival! Ето снимки:

 

20100331_2ne1_1.jpg

20100331_2ne1_2.jpg

20100331_2ne1_3.jpg

20100331_2ne1_8-365x600.jpg

20100331_2ne1_7-352x600.jpg

20100331_2ne1_6-385x600.jpg

20100331_2ne1_5-395x600.jpg

 

Ето и изпълнението:

 

 

 

Нещо костюмчетата им не ме кефят особено! Както забелязвате от една от снимките Дара има ново тату ..Ето го и него:

100331daratattoomain.jpg

И днес попаднах на една много интересна статия, която гласи: "2NE1 members fought each other for clothes?" :green:

Момичетата отричат да има такова нещо, защото според тях всяка една има различен вкус и стил на обличане..И Дара обяснява какъв е стила им на обличане:“Bom is always a onepiece. Hotpants also fits, which suit her feminine look. Baggy jeans and a beanie hat suits me, which is good because it’s getting cold these days (laughs). Minzy, even though shes young, likes to wear sexy clothes. She has a mature style, which is the opposite of my childish fashion.”

Какво да я правим Minzy харесва си по-сексапилни дрехи момичето и това е.. Пък да не говорим като си лепне и секси изражението, особено погледа ... :naughty:

Като фаворит на групата, тоест на коя от тях най-много харесват стила на обличане момичетата са посочили CL. Аз съм напълно съгласна, щото може и да се облича шантаво, но точно в това е готиното..Един вид тя е като емблема за 2NE1!

Ето и нови снимки от фотосесията за ARENA:

 

 

2010330_2ne1-400x600.jpg

20100330_2ne1_2.jpg

20100330_2ne1_3.jpg

20100330_2ne1_4.jpg

20100330_2ne1_8-400x600.jpg

20100330_2ne1_7-400x600.jpg

20100330_2ne1_6.jpg

20100330_2ne1_5.jpg

 

Minzy е със страхотна прическа!!!!!

:lol!: А Бум мяза на лелка

 

 

 

В Калифорния е отворен ресторант с името "2NE1" .. Ресторанта е корейски..Ето и снимка:

tumblrl0duhvhzif1qzjb8k.jpg

А сега нещо, за което аз говоря от много време.. :green: :green: Minzy е перверзна...Феновете са и лепнали прякор "Ero Minzy" ..Ero в превод значи перверзен..Ето и интервюто с нея:

 

- It seems like you wear denim a lot. What’s the brand you like?

M: Yes I do wear it a lot. I don’t have a lot of confidence in my legs but I do wear shorts a lot and wear Bean Pole jeans.

 

- What’s your appearance when you go out?

M: I usually go out with a fresh face (no makeup). I also wear beanies a lot (- Don’t you still get recognised?) Haha I don’t get recognised.

 

- Where do you usually go for shopping?

M: Back then I usually went to Dongdaemun but nowadays I pick clothes in Apgujung. If there is a small vintage shop, I buy clothes from there and if there are pretty accessories I buy those too.

 

- Seeing as it’s all girls there must be selfishness within the group. Are there any fights over accessories?

M: We know what each other likes. CL and Dara unnie likes the street look, with a unique point. I like it too but I like more girly things too. A few days ago I saw a really pretty Alexander Wang onepiece dress. Nowadays onepiece dresses catches my eye.

 

- So that means we can see Gong Minji in a dress?

M: Maybe. Don’t know about on stage yet haha

 

- You like to wear skirts/dresses? Is it because there is a guy you like?

M: No way. It’s not like that. You know we have a 5 year ban on having boyfriends.

 

- What is the latest item you bought?

M: It’s not a dress but I bought a high waist skirt. It was feminine and had a volume feel. I think that’s why I’m ‘ero Minji’.

 

- Nickname ‘Ero Minji’. Do you like it?

M: It can be a bit dangerous but yes I like it. It has a mature and sexy feel. (- When do you feel sexy?) M: When I have a shower hahaha

 

- Out of the male idols who else can have the ‘ero’ nickname?

M: I’ve been watching different programs a lot because we have been on break but I think 2AM Jo Kwon has a feminine side, I think he is the sexiest. hahaha

 

В най-общи линии в интервюто се разказва за стила на Minzy..Типа дрехи, които предпочита, магазините в които пазарува. Много интересни са думите и, че момичетата от 2NE1 нямат право на обвързване пет години след, като са подписали договор с YG...

Ето и едно много интересно видео от участието на момичетата в предаването "Strong Heart" ...Аз лично се попиках от смях ..

 

 

 

Във видеото се споменава и за сексапила на Minzy..Самата тя изиграва танц накрая и се разбира защо прякора й е "ero Minzy"..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа супер е фотосесийката и трите са супер на Буум прическата нещо :x ..а колкото до татуто на Дара даам много ми харесва,въпреки ,че не ми допадат много татуировките на това място,Бум ,Минджи и Си Ел същото са си направили нови татуировчици ето какво споделя Дара:

Dara: Wassap!?^^ One more photo, go go go~! This one is Park Bom’s hands!You see, all four of us did it. Bom had it on her hands like pretty rings, Minji got it on her abs and CL on the neck. Everyone got it in their own desired spots! They were quite sexy! Yoohoo~! More charismatic~ We look like we have more fashion sense!^^;;; kyah kyah kyah! Come on~!

 

21dara127009711089149me.jpg

това са на Буум татуировките,айде чакаме да видим и на другите две

ето снимчица от Samsung Corby и от High Cut Magazine от статията за партито на Jeremy Scott

 

100325ejl36.jpg

12701852452010040214152.jpg12701852452010040214151.jpg

12701852452010040214152.jpg

12701692382010040209485.jpg

12701684852010040209401.jpg

12701692382010040209485.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма друга като Minzy..! :green:

Момичетата ще учатват в SBS’s “One Night TV Entertainment”! В предаването ще се показва живота на всяка от момичетата, както на сцената, така и в ежедневието. Аз лично нямам търпение! :lol!:

А сега и нещо любопитно:

20100406cl.jpg

Този костюм на CL струва USD$7475. Да наистина..

Горнището и долнището са от дизайнера Alexander McQueen и струват по $4775.00 и $635.00:

20100406cldress1.jpg

Обувките са Versus с камъни Swarovski по тях. Те струват USD$2065 :

20100406cldress2.jpg

Момичето има и харчи..защо да не?? А и ако CL не блесне със стил и класа няма кой друг! :P

btw:CL е с много готино тату!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ..лично мнение костюмът е отвратителен . Прилича на змийска кожа ...(puke) . Обувките по-стават , ама пак ни бих си ги купила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мир на праха му, ама туй костюмче е отврат, без значение повода, по който ше бъде носено.

 

Колкото до Ero Minzy...Мммм съжалявам, ама на мен не ми харесва. Девойката е непълнолетна по всички години, корейски, европейски, американски... Тя е дете ве, ше прави 17 години, някак не го намирам за много готино да я приемат за сексимвол. женствеността и еротиката са две различни неща. Нека си мине 19-те годинки, нека я пускат по пратита, пък тогава да ми го раздава секси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоп Exclamation и аз да кажа малко за костюмчето на Маккуин

Като цяло, като комплектче е пре-трупано, пре-принтово, пре-дизайнерско, но си е в духа на

гениалното творче и си е в ТОП тренда за сезона...може би, ако CL го беше съчетала с черен leggins,

щеще да е бомба и да се откроява повече...НО изборът си е нейн, да си "чука" главата и краката с 15 см-те токове Very Happy

Да не се повтарям, ама понякога чаровниците от 2ne1 правят дизайнерските дрехи по тях да изглеждат скучни,

докато оппа-та им (Big Bang) някак успяват да "правят" някои дрешки да изглеждат точно за самите тях

(Те правят дрехата специлна Wink ) и тук поне за мен е разликата в модната интерпретация....

 

А за Minzy-то, що иска още от сега това дете да бъде Ero?...сигурно и "то" не знае!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мир на праха му на Маккуин, ама си беше невероятен дизайнер..А ние много добре знаем за страстта на CL към откачените дрехи на известни с ненормалния си стил дизайнери!! Като цяло костюма не е толкова готин, но роклята от същия тип е уникална!!

anna-paquin-in-alexander-mcqueen-at-the-sag-awards-20101.jpg

А за Minzy какво да кажа, тя си ми е любимка и много и се кефа, че на сцената е като машина!!! Нямаше да я харесвам толкова, ако беше, като онези другите лигави гърл групи..Да си го раздава, като мацка така е по-готино!! :lol!:

Излезли са още снимки за 11st:

 

20100408_2ne1photoshoot11st_story2-399x600.jpg

20100408_2ne1photoshoot11st_story3-399x600.jpg

20100408_2ne1photoshoot11st_story4-399x600.jpg

20100408_2ne1photoshoot11st_story5-399x600.jpg

20100408_2ne1photoshoot11st_story1.jpg

 

Minzy кърти с визия!!!

 

 

 

Видеото за 11st CF:

 

 

 

Според мен се е получило много готино! ХАресва ми музиката, която са избрали за фон! :D

И сега за сравнение...Ero Minzy:

 

4ddfdfss.jpg

ggff.jpg

 

И "16 годишнатa" Minzy :

 

92724862.jpg

10123145350546815837109.jpg

 

Коя ви харесва повече?? Знаем, че момичето е още непълнолетно и т.н. .. но това не важи в музикалната индустрия( а и не само там).. Ако беше някое срамежливо и сладникаво момиченце нямаше да се харесва чак толкова на хората..поне на хората извън Корея,..И тъй като аз не разсъждавам, като корейците, които правят проблем и от най-малкото нещо..(пример G-D), затова аз харесвам Minzy именно защото не се стреми да подражава на изградения стереотип на "миловидно момиченце"...А и като гледам на другите фенове също им харесва това!! Така че Minzy Fighting!!!

А сега да видим какво прави Бум:

21dara1270790652397me2p.jpg

Дали не й харесва храната?? Или съзнава, че не трябва да яде щото е понапълняла..??!! :green:

Каквото и да ..Бум въпреки че не ми е много симпатична немога да отрека, че на моменти е супер готина..Като например в клипа на Try To Follow Me:

21dara126839281247874me.jpg

 

Ето и едно видео, което показва зад кулисите на 11st CF!

 

 

 

Дано по- нататък да пуснат и по-дълго!

Аз намерих песента, която е на фон! Ако някой се интересува тя се казва Fat Joe-My Lifestyle! Лично на мен ми харесва изключително много!

В предаването на SBS TV - “One Night TV Entertainment”, в което момичетата ще участват, ще играят ролята на модели за козметика:

 

358ceiv.jpg

 

На снимката изглеждат супер готино!!

Те ще се изправят едни( CL и Minzy, защото са по-младичките) срещу други ( Boom и Dara- по-старичките ). Ще играят играта X-O, която доколкото разбрах се отнася за това какво отношение имат те към начина си на живот, към типа "идеален мъж" и какво мислят една за друга! С нетърпение очаквам да гледам участието им, което ще бъде на 15 Април, тоест утре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mомичетата са се снимали за списание "Cosmopolitan" за месец Май.

За сега са пуснати само тези двете снимки:

20100416141543216111.jpg

20100416141128954721.jpg

Много са сладки, особено Дара с тази усмивка! :D

Очакваме снимките и на CL и Boom.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уаа видеото е станало супер и да музиката,която са избрали за фон ме накара да настръхна ...а относно въпроса за Ero Minzy нз аз не съм против това,все пак точно това я прави различна от другите корейки,които са прекалено сладки и колкото и да се опитват да изглеждат секси не могат да го постигнат,но така е човек иска това,което няма Very Happy ...Minzy е от малкото хора,които притежават сладкия ,глуповат детски чар ,но когато дойде време да се изправи пред публика тя става друга ...става хмм Ero Minzy,на сцената тя е секси ,което наистина е в нейн плюс ,защото каквото и да си говорим скандалната и секси визия винаги е била на мода и възрастта не е от значение ,защото колкото и приемерни да са корейците(аз поне ги мислех за такива) всеки малко или много се стреми да бъде скандален все пак това е пътя към успеха и не само в Корея,а изобщо в музикалната индустрия по цял свят ...а относно Boom йейй милата осъзнала е най-сетне,че килцата са и в повече горката много отчаяна изглежда Very Happy ,но така е мила ,както се казва ,,Трай,бабо за хубост"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето,че вече излезе и клипът с новата фотосесия на момичетата (за съжаление все още няма субтитри към клипа)

 

 

 

 

 

А ето и снимки от нея..според мен е станала много хубава фотосесия ,Дара отново е с интересна прическа и най-накрая излезе наяве и татуировката на Minzy ей откога чакам да я видя ,а Boom уж толкова диети пази и нз пак си ми изглежда дебела в краката толкова не си личи,но в бузките...имам чувството,че още по-бузеста е станала

 

 

http://img696.imageshack.us/img696/2065/12713505652010041601562.jpg

 

http://img684.imageshack.us/img684/8163/jiefk.jpg

 

http://img709.imageshack.us/img709/3799/98d0mq.jpg

 

http://img94.imageshack.us/img94/7696/12713519462010041602215.jpg

 

1271346072_201004160042471719221401_0.jp

 

http://img687.imageshack.us/img687/9184/100416ed959cebb0a4tp201.jpg

 

http://img202.imageshack.us/img202/7696/12713519462010041602215.jpg

 

http://img688.imageshack.us/img688/598/12713511612010041602084.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и снимки от последните фотосесии на момичетата:

 

 

20100420_2NE1ceci_1.jpg

20100420_2NE1ceci_2.jpg

20100420_2NE1ceci_3.jpg

20100420_2NE1ceci_4.jpg

20100420_2NE1nylon_2-488x600.jpg

20100420_2NE1nylon_1-468x600.jpg

20100420_2NE1ceci_6.jpg

 

 

 

И още:

 

20100420_2NE1ceci_5.jpg

20100420_2NE1nylon_6.jpg

20100420_2NE1nylon_5.jpg

20100420_2NE1nylon_4-497x600.jpg

20100420_2NE1nylon_3.jpg

20100420_2NE1arena_1a.jpg

20100420_2NE1arena_2a-384x600.jpg

20100420_2NE1arena_3a-336x600.jpg

20100420_2NE1arena_4a-308x600.jpg

 

Снимките са от фотосесиите за списанията: "Nylon", "Arena", "CeCi ".

Определено са се получили страхотни снимки. Момичетата са супер готини!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

харесвам девойките, Дара ми е много сладка, CL ми е безкрайно симпатична, Бом ми е женствения елемент, Минджи и тя ме радва, НО...

 

Не мога да ги възприема като женските ББ що се отнася до стил, защото те просто нямат. Те съчетават множество разкошни, скъпи и ефектни дрехи, но не им вдъхват душа. Докато грозните дънки, безумните шлифери и странни прически сякаш са част от Драгона, тези момичета са просто облечени. тези екстравагантности не им пасват. или по-скоро се опитват да бъдат по-различни отколкото им е по-силата. Това трябва да ти идва отвътре, а на тях им е наложено по-скоро.Да си сложиш всяка приумица Джереми Скот не е стил, да си купиш най-шантавия модел на Александър Маккуин не е стил, да износиш целия адидас не е стил. Разликата между CLи Драгона е, че докато едната носи всички грозни дънки, Драгона избира най-грозните, ама ги носи с такава увереност, че може да повярваш, че стават за нещо. Топ даже няма да го коментирам, човека е на толкова светлини години и в отличия, и в издънки от тях, че няма накъде. Не струва стилиста им, не струват и те като стилисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има новини около момичетата! :cheers:

2NE1 са забелязани в L.A. :

 

20100423_2ne1la_04.jpg

20100423_2ne1la_03.jpg

20100423_2ne1la_01.jpg

 

И разбира се са облечени екстравагантно, както винаги. Чудно ми е какво ли правят в Лос Анджелис ??! :Scratch:

Ето снимки и видео от концерта на Samsung Corby F. Освен 2NE1 са участвали и 2PM,Kim Tae Woo и Son Dambi.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, и мен мии е интересно какво ли правят в ЛА?? Може би за някоя фотосесия ...а относно концерта на Samsung Corby F. търсих ама никъде не намерих,някой може ли да ми каже откъде да намеря чисто качество,че все на фен камери попадам..,сиг и този концерт не е заснет ,жалко. Дара е много сладка ,това анцугче взе любимо да ми става вече,на чий ли не гръб го видях,явно е много популярно сега в корейския шоубизнес . CL взе ,че ме изненада очаквах и този път нещо по-шантаво ,по -нетрадиционно,но уви наистина много се учудих като я видях с тези дънки и тази сладка блузка ,няма как да не обърна внимание на обиците и ,ах страхотни саа, още от Try to Copy Me си ги харесах ,за Minzy какво да кажа сладурана голяма и този път не е изневерила на стила си ,а Boom ........ами определно е отслабнала сравнение с миналите няколко лайв-чета ,на които изглеждаше два пъти по-едра ,роклята и обаче много не ми допада малко като назаем взета и е ,но стига с коментарите..ето видео от фотосесията и снимки на самата козметика на ETUDE HOUSE ,чиито рекламни лица са самите 2ne1

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз току що разбрах, че сладураните от 2ne1 имат рожден ден.Да им е честита първата годишнина на сцената, много успехи и да правят още много хитове както само те си знаят :beer: :beer: :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина вчера беше първата годишнина на момичетата като група!! С малко закъснение и аз им честитя и дано да продължават още дълго като 2NE1!!

 

 

Любимият ми израз: "Was up?! We`re 2NE1!" :P

Момичетата наистина са едни от най- добрите и точно заради това са ми любимки!

2ne1-1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да има повече подобни лайфове, че да оправят лошото ми настроение.

Блестящо изпълнение на мацките, но Драгона кърти за пореден път с визията си :rofl:

http://www.youtube.com/watch?v=EwusAp6lnes&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...