Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

Поредната доза мистерия около предстоящото завръщане на 2ne1 бе разкрита @ {Exclusive} 2NE1's "Lonely" Soompi Preview

 

6e20e0d5e5c0fbaefea1227a91e8fec7_large.jpg645df0b910716b390c25b0f7987cfbce_large.jpg

 

Подплатен със спиращи дъха фотки&новият имижд на мацките,анализа подсили още повече желанието &вълнението на Black-jack-четата ..при това,съвсем заслужено !!!

 

 

 

 

7eb09e9630d4cd06a3ef4f1a49700cac_large.jpgb4d1390164445f6e85ed76fe79b89280_large.jpg1c43bacbc62947c4c5b7896be573be07_large.jpge6e3996b518d47a79aad35fc450e6947_large.jpg

 

 

Ето и още един повод за радост : Боми беше най-желана тази седмица @ K-pop-Mondays ~

 

 

 

Намирисва ми на 2ne1 доминация през следващите месеци с всичките тези предстоящи завръщания,албуми&турнета ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, но мога да откъсна очи от това видео!!! Много ми е хармонично, спокойно .... Прекрасно е! Като го изгледах и остави в мен едно усещане много особено.... Не мога да намеря думата, но е много хубаво. :)

 

Момичетата изглеждат великолепно - много стилни, Бумито ми скри шапката в началото със зелената роклята с ?прозореца? отпред.... Всички са ми много, много красиви, а за песента няма какво да си говорим - номер едно си е и това си е! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключим доста бездраната, но пък адски сладка Дара, гласовете на всички лично на мен много ми допадат. Бом няма да я коментирам, но и CL и Минджи са ми много радост за окото. И цветовете ми харесаха на клипа, макар и да ми е бая монотонна песента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста атрактивен клип и песен, идеална комбинация бих казала - относто усещането и емоцията, която даряват мацките, въпреки тъжната нотка, аплодисменти!

Браво, мисля, че са новите законодатели...и в нашата класация, защото Биг Бенг вече овършаха нивите, дето някой още дълго време ще чакат да покълнал :lol: ...а, сега е ред на мадамите.

Уникални дрехи и аксесоари, уникална мелодия, която на фона на заливащата ни захаросаност от кей сцената, тези сладурки омагьосват и с гласове, и с визия. Няма нелепи дрехи и кълчения, няма идиотщина, дето да разсмива, а има удоволствие и смелост в простотата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Дара стайлингът със зелената блуза и дънките много ми харесва. Песента е приятна, баладна - лесно се запомня, но не е феноменална. Клипът ми харесва, макар че очаквах нещо даже по-минималистично от това. Добре продължават линията на Биг Бенг с индивидуалните кадри, пък са и по-лоунли така. Минзи изглежда по-женствена, СиЕл ми е като ледена принцеса особено в края на клипа. Въобще всички са готини. На мен и гласът (по-скоро гласовете :)) на Дара ми харесва, тъй като внася нотка на неидеалност в идеално изпята песен и я разчупва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Дара стайлингът със зелената блуза и дънките много ми харесва. ..

...Добре продължават линията на Биг Бенг с индивидуалните кадри, пък са и по-лоунли така. ...

...Въобще всички са готини. На мен и гласът (по-скоро гласовете :)) на Дара ми харесва, тъй като внася нотка на неидеалност в идеално изпята песен и я разчупва.

 

Те, хубави приказки и верни, на всичкото отгоре :P . Режисьорчето е едно и също, и си личи от 2000 километра. Тук, обаче е доста по-осезаемо посланието на лоунлито, докат на нашите, кода бе бая шифрован и мъжки сдържан, но идеята остава, колкото и малко да ме вбесява.

Дара почти е копнала един фит на ДжиДи, с зеленкото на точки, играта е ясна, а феновете си умират- къде от кеф, къде от ревност :lol2: . И колкото и да не ви се вярва, че нейните ниски, не са важни, тя има бая трудни части в някои песни, и си пее бая добре. На концерта на YG Family-то, доста ли пролича това, няма гласовете на останалите три, но е доста специфичен нейния и е важен за хармонията, и гласовото различие в групата. Така, че дамата има моите точки, макар и не пълен на брой за 6-ца.

В заключение, всички, вярно са много готини и са от малкото групи, дето с ръка на сърцето мога да кажа, че са си свършили работата, както трябва за цялостното обание на песента и клипа. Истинско завръщане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиииииии, истинско, истинско....

Не ги обичам тия балади, не ги. Не че песента е лоша, даже не звучи зле, ама просто не може да ми влезе под кожата.

Но пък клипа бих пуснала отново, добър е. И ми харесва някак повече, отколкото на ББ :)

Ама поличката на ДжиДи-то никой не я е краднал :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента постоянно си я тананикам !

 

Клипа е толкова красив !

 

А сега YG изненада всички блекджакчета с това .. Някои казват , че е непряк аудишън .. :lol:

 

itunes2.png

 

Някой навитак от Пловдив да направим кавър ? :P

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, ама много ме радваше днешният епизод на YG on Air. Обичам, когато хората се забавляват с това, което правят и да личи..Браво!

 

Остави дивчовците от Биг Бенг, (дето размазваха.. и тортата по лицето на Те), мацките от 2ne1 съвсем ме спечелиха с реге версия на "Lonely" (от 1:57).

Много красота и финес и във визията им, и в гласовете им. Миндзи-то ми е адски готина с тази прическа, харесвам гласа й, а фалцета на CL си е бонус. Дара, също ми допада, а Боми, когато е в кондиция, прави чудеса с гласа си... :P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагам победата от Инкигайо-то и поздравям всички. Всички варианти на тази песен са прекрасни!

 

 

 

 

И Боми с ревлив и нервен глас, малко ме озадачи. Болна ли е, лоунли ли е на сцената, има някаква причина.... :huh:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо чупят! Макар че я знам наизуст тая песен, не мога да кажа, че ми е любима и пак живото изпълнение й придава невероятен живот. Боми горката почна много плашливо, но нататъка е добре. Ако не беше и акустичната версия, съвсем щях да се зарадвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YG Life ъпдейтна блога с новата, надявам се и на звучене,не само видео визия на мацките от 2ne1.

2ne1r.jpg

До 24 юни, всеки ден, ще имаме късмета да чуваме по 10 секунди от песента "I'm the Very Best”.

Заучена програма с на ден по хапка, но успешна..знаете..Анимираните, цветни сладурки на първи поглед много радват, и докато всички останали женски групи се избиват да фокусират на образа чисти и невинни душици, тези 4-те, стилистката им за видеото и екипа, отново бягат от стандарта. Да видим патлаците и новото замислено как ще ни залее за жегите, защото тийзъра ми е изключително малък да си вадя представа за песента...

(CL 10s)

 

p.s.Хубаво е да имаш подкрепата на Джи джи, по време на сет от клипа на .. ;)

NuywU.jpg

GD's sign: "I'm...The Worst"

Dara's sign:"I'm The Very Best"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам търпение до 24ти ! Концепцията и всичко изглежда доста обещаващо ! :rolleyes:

 

Исках и да ви споделя

моето клипче за Cover Contest-a . Исках да поработя още над него , но нали крайния срок е днес , трябваше да го завърша вече .

Много ще съм ви благодарна ако му хвърлите един поглед и ако добавите някои коментар .

 

Също така ако можете да ми помогнете да го промотирам малко ще съм ви още по-благодарна ! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам търпение до 24ти ! Концепцията и всичко изглежда доста обещаващо ! :rolleyes:

 

Исках и да ви споделя

моето клипче за Cover Contest-a . Исках да поработя още над него , но нали крайния срок е днес , трябваше да го завърша вече .

Много ще съм ви благодарна ако му хвърлите един поглед и ако добавите някои коментар .

 

Също така ако можете да ми помогнете да го промотирам малко ще съм ви още по-благодарна ! :wub:

 

 

 

Най-сетне нещо интересно. Въпреки че и аз (както много от участниците) участвах с пеене...липсваше нещо като това. Супер!!!!! Много добра работа!!!!! <3 (няма да се сдържа пък, ще напиша коментар и в YT).. Не знам как да го опиша и как да се изразя...!!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...