Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

Dara e голяма сладурка в тази реклама.

 

А ето , че излезна и клип на английската версия на Can't Nobody.

 

Качеството е гадно , но клипа още не е излезнал в YouTube. Само в iTunes Japan.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21dara_1299804057_4012.jpg

 

Dara

고! 고어웨이~! 에에에에! 고어웨이~! 에에에에! go away ~! eh eh eh eh!!! 리허설 고고고~! 홧팅! ^.^

Go! Go Away~! Eh eh eh eh! Go Away~! Eh eh eh eh! go Away ~! eh eh eh eh!!! Rehearsal Go go go~! Fighting! ^.^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

~ Сладката,очарователна, гласовита & невероятно талантлива Park Bom има ден ден(по KST e вече 24 хихи) ..затова ще си позловя да споделя едно адски любимо нейно парче,с което да отбележа усмихнатия повод за празнуване ~

 

 

 

BOM BOM POW - Special B-day post for Bom !!! ~ 21BANGS са се постарали да спретна едно адски приятно постче,посветено на дивата послучай рд-то..

 

 

 

AКо искате лично да драснете някой друг ред на сладураната,можете да го направите на личния и twitter акаунт @harooluvstar image_bigger.jpgwub.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса този клип, макар че много-много не разбирам какво пеят. Уникални са!

Но последните буквално звездни роклички не са за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YG Life, след съобщението за завръщането на мацките си официално миналата седмица, днес засилва интереса..

2ne1 се връщат съвсем скоро, но Боми излиза със соло трак, първа. “Please Don’t Cry“ като дигитален сингъл и клип, сниман тайно през март, очакваме да видим и чуем на 21 април. В музикалното видео ще участва младата тв звезда и модел Kim Young Kwang (лично на мен познат от "Worlds Within” и "Take Care of the Young Lady”). Песента е дело на Теди, в танцувален R&B стил, и се залага на леко загатен хаус, с пиано превкус.

Сладуранките от 2ne1 ще заложат на нова концепция, и за разлика от трите бушуващи сцени на 3-те title песни от миналогодишното мини, ще излизат с нова песен от новото мини, на всяка трета седмица. Намерението да използват всяка от 6-те песни от новия мини албум за тази промоция, е похвално и дори за някои малко самонадеяно, но времето ще покаже какво са сътворили, след бомбастичния “TO ANYONE”. Навярно в началото на юни, ще стартира и 3-ят сезон на ‘2NE1 TV’ с PD Choi, а в края на август обмислят дата за първият си концерт. За септември е отложен дебюта за Япония.

Поздрав със зрелищното им участие на невероятния Hallyu Dream Concert през септември, дето с лайф отнесоха тревата, една камара женски групи и половината мъжки... :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очарователната Боми и тoзи път не изневери на стила си с повече от пленителната ''Don't cry''...Bom-1.gif

 

 

Приказното клипче на мен ми изглежда като естествено продължение на сюжетната линия от

..wub.gif

 

Ето и страхотната песновка за сваляне ~> Park Bom - Don't Cry .mp3 {download} & лириките на {eng} & {bg}

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента за мен става, но далеч не е страхотна. След "You and I" ми се щеше да пусне някое по-различно парче. Просто тази мадама има толкова глас, че ми се ще да експериментира с този дар, който има. Тази песен е просто по-слабият вариант на "You and I".

 

Колкото до видеото - сладко е, ама ако трябва да си кажа правичката, трудно я разпознавам. Заради странния ъгъл на камерата ли, заради операциите ли, нямам идея, ама не ми прилича на себе си. Което не ми пречи прекалено, де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо за песента, но не и този клип. Можеше да се постараят повече..дразнят ме.

Мелодията става, има едно познато звучене от You & I, но пък хаусния бийт ми допада, и пианото, също :P . Но този вид Боми, аууу гърл, вия направо - мяза на слабоумна пластмасова кукличка първо, и второ фотошопа е играл видимо с крайниците й. Тоалетите й са убийсвено избрани, обаче, евала на стилистите.

Но пороя от глас, дето тази мацка притежава, съвсем друга креативност и музика заслужава.

Хайде да видим албума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато другите се чудят какво е ”YG ON AIR”, то си дойде време да го и видим. Тъй като YG знаем, че не обичат да гледат километража, когато решат да са креативни и решителни, като тръгнат да правят нещо първо по рода си, другите поне гледат и се учат. Сега с помоща на Naver(корейския гугъл), нещата се осъществяват за да зарадват всички меломани.

Заповядайте, за жалост превод още няма, но то хубавото си личи и се разбира от километри:

 

Детайлите за камбек-а на 2ne1 ще разберем с преводa, но тук има бонус акустичната версия на "You & I". "Don’t Cry’ беше супер!

Oчакваме песента "Lonely", няма как...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обратното броене започна и за 2ne1,които преди секунди загатнаха с видео тиизърче какво да очакваме от пилотното ''Lonely'' ~

 

 

 

11-те секунди звучат убийствено нежно&пленително ...wub.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...