Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

Заснемането на видеотата към Clap Your Hands и Can`t nobody :)

 

 

 

На мен всички песни от албума ми харесват. Прекнасно са се справили, както винаги. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимките горе са много красиви. [ те когали не са хD ] Иначе новият им албум е супер - неспирам да слушам пените [ например Clap Your Hands ] ! :) 2NE1 Fighting! <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредно добро попадение от мацките и YG!!!

Новият клип на 2NE1 е "It Hurts":

 

Хармонията в клипа е навсякъде: чувствена класическа песен, тъмната нотка на Викториански и готик стил, стилни фризури, изразителни лица

и безупречен стайлинг по отношение на луксозните брандове. За тези момичета, криза в модата няма :lol: .

Приятно е да ме изненадват понякога от корейска сцена...така че с две ръце за новата песен в нашата седмична класация!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги се е получило страхотно. Песничката е много чувствена, а клипа е изпипан до последния детайл, всичко си е на мястото. Визията на момичетата е уникална! Най- много грабва CL, но пък откъм глас Bom се справя най- добре. Много добра работа на мацките, винаги са на ниво.

Ето и едно live-4e, което като е много добро, гласчетата им са уникални!

 

 

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък тез косматите извратещения не ги харесвам никак. Нито по мъже, нито по жени.

 

Клипът е много крсив иначе, макар да съм против Дара да е в центъра, всяка една от другите ми се струва по-подходяща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бом е страшна <3 ... обожавам я с тази синьо-зелена перука. Много и отива.

 

Това на дара изобщо не прилича на коса, но това е друг въпрос. Клипа е интересен и ми харесва, но не мога да кажа същото за песента...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и на мен Бом много ми харесва със синьо-зелената коса. Въобще клипът е много много хубав, макар че песента не ми е от любимите. И на мен не ми харесва, че толкова се фокусира около Дара, но тя дори и с тая валма по косата пак ми харесва, тъй като гримът й е много добър. И момъкът, който са избрали в клипа ми е странен, но дрехите му са страхотни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е една от най-най-най-добрите корейски групи, които съм слушал! Както ги наричам пред един приятел "Две не Едно" :D са уникални! MV-то на "Kiss" със Sandara Park е просто невероятно, (и песента естествено!) а и тя е мега сладураната :P

Послед следва Park Bom :P в " You and I" просто ми се иска да съм мъжа и ей така, но да не съм болен и инвалид като този в клипа естествено. Голяма сладурана е и тя :inlove: и изобщо двеНЕедно (to anyone) рулират. СЛУШАЙТЕ ГИ и, ако дойдат в БГ на турне ще е супер доволно :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май им е най-доброто видео за мен до тоя момент. Особено играта със светлините много ме радва. Песента също хваща ухото. Браво на кака сладките! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Припевчето е заразно...цветовете също. Иначе не бягат от образите си и това ме кефи, претрупанки и в този диско стил, получват аплодисменти.

 

П.П.Само аз ли намирам Дара за най-хубавата тук а и движенията й?Отдавна не ми е правила толкова впечатление? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни и на SBS Gayo

 

 

2NE1 & Kim GunMo - Can't Help Falling In Love

2NE1 & Kim GunMo - Ping Ge ( Excuse )

 

rsz21293689748201012301.jpg

 

47231704.jpg

34580063.jpg

 

 

не мога да повярвам че съм по-голяма фенгърла от момчетата във форума :P Забравих да кажа CL не ви ли изглежда сякаш се е облякла с голяма версия на ушанката на GD :lol:

хахаха Sierra как 4 повече са май :unsure::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koрекция "от 4-те момчета във форума" laugh.gif

 

Добре пяха, само Go Away малко я изфалшивиха ли отначалото, микрофоните им ли бяха шит? Хареса ми и чичо-дядото - има специфичен тембър biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много се насладих на момичетата ! Липсваха ми ..

 

Страхотни бяха ! И толкова се раздаваха на сцената и такова весело чувство внесоха в залата .. Всички танцуваха ^^

 

А само на мен ли ми се стори , че Дара се е постригала или .. ?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Call her M - I - N - Z - Y !!

minzy1.jpg

Вчера нашата Минзи стана на 18 !! [ наши 17 ]

Да е жива и здрава и да продължава да е толкова готина колкото е !

Още много късмет и успехи за нея както и за 2NE1 !!!

На рождения си ден е получила много подаръци от сумати blackjacks !

 

 

 

 

 

Друго интересно е , че 2NE1 ще промотират в Япония и то скоро ще почнат ..

 

Can't Nobody Chaku-MV Clips излизат днес !

 

a3gtis.jpg

 

 

 

 

 

Avex, 2NE1's Japanese label, has posted an announcement providing additional details related to the release of Can't Nobody (ENG). Avex will be releasing downloadable ringtones, ringback tones, and audio-visual clips of Can't Nobody on January 19, 2011.

 

QUOTE

CAN'T NOBODY (ENG VER) が、レコチョクにて独占先行配信を開始!

CAN'T NOBODY (ENG VER) HAS NOW BEEN RELEASED IN REKCHOKU!

 

着うた® / 着ムービー

Chaku-Uta (Ringtone) / Chaku-MV

 

CAN'T NOBODY (ENG VER) - CL VER

CAN'T NOBODY (ENG VER) - MINZY VER

CAN'T NOBODY (ENG VER) - BOM VER

CAN'T NOBODY (ENG VER) - DARA VER

CAN'T NOBODY (ENG VER) - サビ VER Chorus VER

 

RBT

Ring back tone

CAN'T NOBODY (ENG VER) - サビ VER Chorus VER

 

The exclusive site for this content is http://recochoku.jp/, currently this site does not handle overseas sales. We will work diligently to provide or locate sources for you to get this content. Hopefully, YGE uploads at least the video clips to 2NE1's youtube channel.

 

Usually in the Japanese mobile market, audio ringtones are referred to as 'Chaku-Uta' (Chaku-Song) and audio & visual ringtones/displays are referred to as 'Chaku-Motion', but these are usually short clips. The announcement refers to "Chaku-MV" which we believe indicates a longer version of video content then just a few clips.

 

The Can't Nobody (Eng Ver.) already plays in Shibuya, so it's possible that this release will contain either the full music video for download or audio and visual clips related to the music video.

 

Disclaimer: Avex does literally say that the English version MV will be released, it is possible that only clips or portions of the MV will be released in conjunction with the audio clips.

 

Source: 2NE1 Avex Page

Translated by aleena @ygladies.com

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...