Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

Отново в радио предаване този път за Arirang ~

[Music Access] MINZY (공민지)'s Singin' Live 'LOVELY'

 

~~~~~~~~~~~

[Music Access] MINZY (공민지)'s Interview(Full Episode) on Arirang Radio!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пост в туитър от един от пишещите в билборд.

Rewinding the #KPop Charts.

На този ден през 2013 г., CL направи @Billboard самостоятелен дебют на класацията с "The Baddest Female".

Песента попадна в топ 5 на класацията за продажби на цифрови песни в света. 

Eai-W-8-XWs-AAs-Bsm.jpg Eai-W-v-YWAAAALQz.jpg

 

Към постта: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За BNT KOREA

 

В интервюто си за списанието споделя, колко е различна от това, което е била в 2не1 дните:

“Когато бях в  2NE1, нашата музика беше мощна. Днес съм с напълно различна концепция. Радвам се, че открих нова страна от себе си. Усещам как преминавам от силната си страна, в тази в която съм сега. Работя упорито за решителноста на новата ми личност (артиста в мен) . IИ ще се опитам да направя най - доброто за в бъдеще.”

~~~~~~~~~

Minzy сподели " Напоследък феновете ми казват, че биха искали да ме видят как танцувам на мощна музика, затова искам следващия път да им покажа много от тях.

 “Бих искала да танцвам латино танци. Никога не съм се учила да танцувам танго, салса или спортни танци.”

~~~~~~~~~~~~~~~~

Minzy избра по - млади артисти, които ги е забелязала:  

Наблюдавам  Chungha и BTS‘s Jimin. Jimin е много добър в танцуването.Има красиви танцови движения и страхотни умения на които няма как да не ги пропуснете..

Chungha също е привлекателн, защото танцува много добре. Правенето на соло изпълнения е трудно, но тя е добра и нейните изражение са много добри. Гледам я с интерес.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 Minzy избра  Gong Yoo нейната любима знаменитост.: “Виждах го често преди защото посещавахме един и същи фитнес. , “Бих искала да съм като него, когато го виждам колко добре се грижи за себе си..”

~~~~~~~~~~~

Minzy спомена още  известни личности, които би посочила като  Eric Nam, Ailee и  f(x)‘s Luna .

Обясни , “Когато CNN’s Anderson Cooper дойде в Корея имаше едно парти. Срещнах Ерик Нам там. Имаме общ приятел, затова ние се поздравихме и станахме близки след това..Eric Nam се грижи за хората около него. Има си причина да се смята, че е добър като личност.” Minzy сподели, че подържа отношения с  Ailee и Luna още от дните и в 2NE1. Добави:  “Ние винаги се насърчаваме една друга.”

~~~~~~~~~~~~~~~

По време на темата за 2не1  Minzy избра “I AM THE BEST”  за нейна любима 2NE1 песен.. “Много се забавлявахме на тази песен и даже много повече се трудихме на сцената.  От нашите  b-sides харесва ми  ‘IF I WERE YOU’  най - много . CL написа песента и ми даде части подходящи за моя глас да изпъкне.  Много съм и благодарна.

Определено има възможност за събиране на 2ne1. След като аз и другите се срещаме по - често, обсъждаме за завръщане. Мисля си, че има голямо вероятно да се случи.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Последно  Minzy изпрати съобщение на феновете си.. “ Благодаря, че ме чакахте толкова дълъг период от време. Бих искала да продължавам да промотирам   в бъдеще, като подържам връзка с феновете си. Смятам да правя концепции, които моите феновете биха искали да видят. Искам да създавам забавни неща занапред. 

 

Image

Off Topic

Image

ImageImage

 

 

Още снимки от Nylon Korea

Image

 

Off Topic

Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми излязоха 5000 туита от това им участие...

 

Минзи емоционално признава чувствата си към напускането на 2NE1 и признава, че не е могла да понесе коментарите, че е предател, карайки Дара да плаче. :click:

 

The heartbreaking confession of Minzy after leaving 2NE1 (Video Star)

 

И още няколко туита...

Влизането на Минзи:       Минзи танцува:            Дара и Минзи танцуват:

:click:                :click:          :click:

 

Импровизираното изпълнение на Minzy и Ahn Yeeun за колаж на Video Star: :click:

 

Минзи: „2NE1 е като олимпиада. Бяхме като група от момичета, която излиза на всеки 4 години .. ” :click:

 

Въведението на Дара за Minzy:

 ДАРА: Ъ-ъ ъ ъ ъ ъ ъ, 2NE1! Позволете на макнето на 2NE1 да го направи. Вярвам... Нашита Minzy ... успешно дебютира като солов изпълнител през  2017 г., като оглави няколко международни класации на iTunes и класацията на Worldboard Албуми на Billboard. 

 Прекрасната машина за танци, Gong Minzy.  :click:

Ec-Uq-DTz-XYAUf5-Co.jpg

 

Eb0twm-MVc-AEGD6d.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Части от шоута в което е участвала Минзи с водеща Дара - Video Star :panda-145:

Taнцува  докато известният Yang Joon-il  пее хита си Dance with Me

두 춤꾼 양준일X공민지의 'Dance With Me 아가씨'♪ l #비디오스타 l EP.204

Off Topic

 

 

1:41 - Започва нейният танц

진짜가 나타났다! 갓민지의 트월킹☆ l #비디오스타 l EP.204

 

 

Пее Lovely после показва танцови заложби :D

예쁘고 멋진 거 다 해버린 민지의 무대☆ l #비디오스타 l EP.204

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CL чрез свое инстаграм стори съобщи, че подготвя нещо ново.

 „Моите фенове! Беше разочароващо да чакате, нали! Искам да дойда при вас с музика и изпълнения, а не с думи, така че напредвам с очи, насочени към целта!

Почти стигнах! Много ми липсвате и ви благодаря винаги! ”

cl.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...