Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

CL ще има завръщане на 4 декември!

„In The Name Of Love“ е албум с шест песни. От 4 декември всяка седмица ще бъдат издавани две песни в продължение на три седмици.

Заедно с новата музика, ще бъдат представени и различни версии на обложката на албума и стоки.

 

Наскоро тя стартира и свой собствен ютуб канал и на 29 ноември качи първия тийзър към “In The Name Of Love.”

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Park Bom и Sandara Park обединяват сили за нова песен!

Дуетната песен„ First Snow “ ще излезе на 10 декември.

 

[TEASER] 박봄(PARK BOM) - 첫눈 (with 산다라박)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде протяжен ми идва дуетът, много кахърна тази песен... А и нещо не ме кефи контрастът между възможностите на гласа на Пак Бом и този на Дара, който е на другия полюс.

 

За сметка на това съм доволна от чутото от CL. Има ли информация дали ще представя песните в музикални предавания?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста колоритни клипове вкара на песните си от този албум...

CL - +THNX190519+ (Official Video)

 

CL - +ONE AND ONLY180228+ (Official Video)

 

Предните песни от тоя албум не съм ги слушала, но тия двете сега-да. Ами добри са...Даже много ми харесаха.

Наблюдавам как когато останат сами певци, които са били в групи, колко по-различни неща започват да правят, сякаш показват вече истинската страна от таланта си, докато когато са в група, всичко е повече комерсиално сякаш... Това ми напомня и за Zico, който какви песни прави сега, докато в Block B яко рапираше/ не, че се оплаквам от рапирането му, или от групите въобще, напротив, те са ми страст. Просто констатирам видяното/...Та като заговорих за Zico, на скоро той даде интервю за Ilgan Sports, където е споменал, че би искал да работи със CL. Ами и аз искам. Резултата ще е повече от добър, бих казала...Че и двамата и да попяват могат, ама и рапирането им кърти...;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дара е направила дебюта си в мюзикал.  Тя взима  участие в 'Another Miss Oh'.

Направила е фотосесия за майския брой на Allure Korea

EWV3yYNWsAA9Zkn?format=jpg&name=orig

 

Интервю:

Off Topic

EWIh9r4UwAEnk7s?format=jpg&name=origEWIh_LFUMAE3Kju?format=jpg&name=origEWIiApgU0AE0YY4?format=jpg&name=origEWIiDR8UwAAJuLT?format=jpg&name=orig

 

 

Фотосесия:

Off Topic

EWV3x9nWsAAVAcr?format=jpg&name=origEWV3xn4WAAAiPFt?format=jpg&name=orig

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sandara Park performing 'Like a Dream' at Starry Night radio

 

Мисля че това е песен, която пее в мюзикъла...

Ето тук и цялото участие в радио предването, ама то като няма субт...

Off Topic

 

 

 

Част от хората, които са посетили мюзикъла...

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се състоял  Първият лайф чата на Минзи в youtube.. Говори на английски от време на време. ~

Опитваше да превежда най - основните неща които казва.

Била е нервна преди започването на този stream. Сподели, че и тя си стои у дома си и гледала Netflix и си готвила  и помоли  да се пазим.

Била е на сватбата на сестра си където е пяла поздравителна песен . Сподели за това как е отишла на мюзикала на Дара и колко е била развълнувана, че ще я види и че е подобрила пеенето си.

Каза, че ако може да издаде песен ще е рап песен. Била е много развълнувана и щастлива от днешния ден и това, че ще види феновете си.

Най - важното, че ще пусне песен през Май..Песента била специално за феновете.

 

 

~

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.04.2020 г. at 8:08, skofiild написа:

Sandara Park performing 'Like a Dream' at Starry Night radio

 

Мисля че това е песен, която пее в мюзикъла...

 

 

Много се извинявам, че се намесвам в тема, където обикновенно не участвам, но по случайност /или не/ пуснах да чуя песничката заради ключовата думичка "мюзикъл" под нея и ми прозвуча безкрайно познато. Е, сетих се. Това е парче от ОСТ-то на сериала" Другата О Хе Йонг"

Eто и оригиналното изпълнение на живо:  

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами той и самият мююзикъл се казва така.

Може би е правен по този сериал...

Off Topic

 

Долният туит...

 

 

Колко е сладка иначе...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...