Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

Преди 14 часа, dido100 написа:

Да де, плъховете първи бягат от потъващия кораб. Можеше да си тръгне по много начини, но тя избра най-подлия и страхлив. Групата не се разпадна само заради нея, но тя беше една от основните причини.

Дидо, разбирам те защо си толкова емоционален. Очевидно харесваш групата, но мисля, че си малко краен в мнението си за Мизи. Не че съм експерт, но ако гледаме реално на нещата момичето с право си тръгна. Ако искаха да ги задържат като група щяха да и предложат да си прави соло нещата под шапката на YG и тогава тя нямаше да напусне по този начин. Не искам да я защитавам, но ако започнем да гледаме кой и предател и кой не е, не мислиш ли, че трябва да си зададем въпроса защо лидера не прави абсолютно нищо за групата, а си гледа само собствената кариера.

Тъй като не съм експерт искам да те попитам, най-вероятно ти знаеш, колко време продължи периода им на "почивка" преди да се разпаднат? Питам от чисто лично любопитство, за да се опитам да разбера по добре ситуацията.

Много е тъжно,  пак казвам, че това е най - добрата женска корейска група......Останалите са просто покъртително зле скалъпени женски хорчета със съмнителни вокални възможности и малоумни танци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Yoyo_ko написа:

Дидо, разбирам те защо си толкова емоционален. Очевидно харесваш групата, но мисля, че си малко краен в мнението си за Мизи. Не че съм експерт, но ако гледаме реално на нещата момичето с право си тръгна. Ако искаха да ги задържат като група щяха да и предложат да си прави соло нещата под шапката на YG и тогава тя нямаше да напусне по този начин. Не искам да я защитавам, но ако започнем да гледаме кой и предател и кой не е, не мислиш ли, че трябва да си зададем въпроса защо лидера не прави абсолютно нищо за групата, а си гледа само собствената кариера.

Тъй като не съм експерт искам да те попитам, най-вероятно ти знаеш, колко време продължи периода им на "почивка" преди да се разпаднат? Питам от чисто лично любопитство, за да се опитам да разбера по добре ситуацията.

Много е тъжно,  пак казвам, че това е най - добрата женска корейска група......Останалите са просто покъртително зле скалъпени женски хорчета със съмнителни вокални възможности и малоумни танци.

Защо всички четат само последните два реда? Прочетете и останалото! В основата на ликвидирането на 2NE1 е желанието на YG да следват модата на евтините чалга-лолитки и да пуснат своя група в този сегмент-в случая слабата имитация Blackpink. Но двете групи (Blacpink и 2NE1) не могат да съществуват едновременно. Затова компанията съзнателно избра бавният начин за убиване на 2NE1, иначе феновете щяха да ги разкъсат. Свеждане до минимум на дейността на групата, използване и подклаждане на недоволството на Миндзи, почти никаквата защита на Пак Бом срещу малоумните корейски "фенове" и пускането в оборот на Blackpink, които въпреки всички фанфари тръгнаха слабо. Всичко това подписа смъртната присъда на 2NE1. Колкото до соловата кариера  на отделните членове-не случайно дадох примера с Биг Банг. Там също членовете се изявяват и соло, но това не пречи на групата непрекъснато да записва албуми и да изнася концерти. Тези две неща бяха отрязани за 2NE1. Вместо тях почнаха да се опитват да пробутат имитацията им, но и тук положението не е розово-Blackpink са хем далече от качеството и възможностите на оригинала, хем не са достатъчно чалгаджийки като TWICE, за да се наложат.

Колкото до Миндзи-тя има право да недоволства и да напусне. Но го направи подло и страхливо, без да каже за решението си на своите колеги от групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това  не го помня. Сигурна съм, че в YG са говорили неведнъж  за това накъде вървят 2не1. Въобще не мога да  виня Миндзи - независимо дали е напуснала с предизвестие или без. Индикациите, както и ти сам беше написал, си бяха там и според мен никой от групата не се е учудил, че напуска. Може  да са се почудили на това колко е смела само.

 

Затова и й желая много успехи и, надявам се, по-хубави албуми от първия й. Тя определено има какво да покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6/1/2017 at 23:37, Sierra написа:

. Сигурна съм, че в YG са говорили неведнъж  за това накъде вървят 2не1. 

 

Затова и й желая много успехи и, надявам се, по-хубави албуми от първия й. Тя определено има какво да покаже.

И всички тези приказки се оказаха лъжи.

А Миндзи може просто да си остане само "онази от 2NE1" и нищо повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента соло албумът й е сравнително популярен, а и като част от гърл група Unnies (Unnies slam dunk) направиха all kill и изместиха Psy от челното място.

Албумът й за мен беше средна история, надявам се да си намери по-добър композитор занапред. Тя сама по себе си има достатъчно таланти, за да се задържи. Трябва малко ошлайфане на маркетинговия образ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20170915 CL - Genesis G70 / Сеул

 

+  участва в саундтрака на 'My Little Pony: The Movie' 

Песента се казва ''No Better Feelin'' и се очаква да излезе на 22 септември

Off Topic

CL_1505490886_Screen_Shot_2017-09-15_at_

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...