Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

e745b9f2892325ebf5074865577c0589.jpg

 

 
Confirmed/Recorded/Registered tracks:
 
  • Birthday
  • Dr. Pepper (feat. Diplo, RiFF RAFF & OG Maco)
  • Hello Bitches
  • Fallin | Blood Diamonds & DJ Dahi
  • Jesus Walk
  • Lifted | Robert Diggs & Clifford Smith
  • One
  • Run It | Lee Chae-rin, Jeremy Coleman, Kevin Figueiredo, Ethan Lowery, Teddy Pena & Rick Witherspoon
  • Superdope (CL & will.i.am) LEAKED 
  • Seoul to Infinity (CL & KINGMCK)


Според CL, това е официалният дебют на американския пазар.

 

Статия с подробности за албума

 

“Lifted” е преработена поп версия на песента на Wu Tang "Method Man".

 

В петък с видео ще излезе също "Seoul to Infinity", която пък е потвърдена като главна тема в задаващата се кампания на Adidas NMD. Може би и "Birthday".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ми е дошъл тоя албум, макар и с леко смесени чувства, защото си е като официален край на 2не1. Надявам се да не е тотално поамериканчен и да си има поне малко от специфичната бленда на к-попа, макар че като гледам имената, силно се съмнявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Lifted" да не е няк'ъв ефвемизъм за пушене на тревица, 'щот с тоя реге бийт и тея димотворители не знам какво да си помисля.

 

Трябва да й призная на СиЕл, че успява да направи тея 4 ноти на песента почти готини. Много се чудя дали ще ми хареса тая песен след време. Сиел ми харесва по дефолт, ма си представях нещо по-силно като вокали. Бих си пила мохитото на това (жалко, че ми отиде отпуската...).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CL с екстравагантна визия за списание #legend - статия , към която има и видеота за фотосесията

 

CL_1472753421_af_org.jpg

 

 

 

 

CL_1472749106_2.jpg

 

 

 

 

И със още една сеулска фотосесия

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:click:

 

Официално вече единствената женска корейска група коята ми харесваше се разпадна. Тъжно, много тъжно!

Не се разпадна, убиха я съвсем съзнателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз харесвах единствено тях от женските групи. Каква е драмата при тях, че освен напускането на Минзи и изцепките на Бом така и не разбрах какво толкова е станало?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направиха път на новите Блекпинк, то това е ясно. Ама да си призная на мен Мизи ми беше най-симпатична, супер свежа и енергична по клиповета не мисля, че без нея щяха да създадат същото усещане. Преслушах и соловите неща на СЛ и за Лифтед мога да кажа, че просто е поредната помия в американски стил тип еднодневка.... Минала през филтъра и изискванията на пазара, за да е по смилаема за сътветната публика, за която е предназначена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След помията дето се изля върху тях след МАМА, беше ясно ,че няма да ги бъде.Бом не е преподписала контракта, изтекъл май месец.Едва ли ще разберем какво и що, но факт е  за съжаление, че най-яката женска група вече е история.

 

sOohMurrSTE.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за контракта нещо не ми се вярва, по скоро са били на  режим изчакване , да види YG  още ли ще се шуми около Бом и дали Блекпинк , ще са успешни и с тях може да замени 2NE1 .... Блекпинк не са лоша група , но не могат да се равняват с 2ne1, но явно  YG това го устройва.  Много ме е яд че някой спечели от нещастието на Бом и 2NE1 , и направи нещастни толкова много хора, ако не беше този скандал , колко ли още прекрасни песни щяха да изпеят нашите прекрасни момичета... :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, те нали тестваха водите на МАМА и тогава се видя, че хейтъри са останали много. Та това явно беше началото на края. Минзи напусна след това, Дара почна да мъчи актьорстването, а Сиел да гони американската мечта и така...То сигнали за разпада имаше още като в американско интервю ги представиха като Сиел и 2не1. Надявам се поне другите момичета да не потънат в забвение и да пуснат соло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...