Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

~ Нови тийзърни снимки..Минзи с розова коса тцтц..Не стига,че се гаврят с Дара винаги, но Минзи е винаги следващата..

 

tumblr_mpg1yvPydR1qc3ifdo1_1280.jpg

 

 

 

 

tumblr_mpfz1bX02G1qc7c2ko1_1280.jpgtumblr_mpfz1bX02G1qc7c2ko2_1280.jpgtumblr_mpfz1bX02G1qc7c2ko3_1280.jpgtumblr_mpfz1bX02G1qc7c2ko4_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Радвам се, че чувам рапа и музиката от comeback сцената на I Love You. Това е може би и най хубавата част от песента за мен. Видеото е готино и Дара изглежда добре с руса коса. Жалко, че отмениха Инкигайо, но ще ги видим в четвъртък в M!Countdown

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото ми харесва, песента не е лоша. По принцип не съм голям фен на реге звука, но поне добре го разбиват с рап частта. Дара на някои места ми е бла, на други ми понася. Бом излгежда супер изкуствена, чак плаши. Клипът като цветове много ми харесва - пасва на съмър джема. Можеха вместо да ги показват актьорчетата да вземат и да ги ползват за нещо. Иначе визуално добре продължава "лошото момиче".

 

Началният вик обаче е много гаден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамини сладки-чаровници..

Сладка, лятна песновка с не точно реге привкус, но хехе, радва, но с точно мейнстриймско начало. YG E рециклира ли..рециклира..

Харесва ми песента, знам, че след всяко следващо слушане повече ще ми харесва. Припевът е супер зарибяващ, Боми е кралицата тук, за мен, прави

песента по-класна с гласа си точно в припева. Следват частите на Минджи, нейният глас е супер наслада. Touch me over there..ме дразни, аутотюна на Дара е бозав, рапа на CL зле, хореото е сладко, обаче, и И Су Хьок е супер находката..и компенсира всичко в клипа... :28558:

Точно лятно завръщане очаквах и съм доволна...искам лайв и истински пясък..фолинг ин лов, фолинг ин лооов  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това вече е 2NE1! Припомниха ми набързо защо ги харесвам толкова много :) Ще се върти това парче доста. Сега се чудя какви ли ще са другите им музикални произведения. Нали уж плана е още 3 май парчета да издадът всеки месец. Добре започнаха сериата, много доволен! Напомнят ми на старите 2NE1, които чух преди година и половина и които ме накараха да започна да слушам кпоп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русата Dara ... абе, като че ли ми харесва като цяло. Но нещо ми се струва, че няма присъствие в тази песен. Ако не беше частта й след втория припев въобще нямаше да я забележа. Рапът на CL този път ми е слаб. В сравнение с други техни песни ми е жалка картинка, а пък може и да съм повлиян от това, че слушам доста Yoon Mi Rae (Tasha) напоследък, а тя е кралица на женския рап в Корея. Следва Bommie. Ех... Bom, Bom... защо така ?! Сигурен съм, че нито един фен не е казал "Bom е грозна, трябва да си направи няколко операции.", та трябваше да се правиш така ? Харесах те от видеотата на песните ви през 2009 и 2010. Там си беше перфектна, нямаше нужда от никакви подобрения за мен. Да не е заради това, че си най-възрастна и скоро наближаваш 30-те, а това може да ти загуби фенове ? Ако не те харесват заради това значи не са истински фенове, остави ги. Просто в тази песен лицето ти ми е леко "прекалено" на close-up-овете. Не че пак не ми харесваш и т.н., но просто нямаше нужда от всички тези неща :( Пеенето - естествено, без нейния глас на припева не може да мине, нямам оплаквания. За накрая оставих Minzy поради причина - за мен тя беше "най-добрата" в цялата песен. Розовата коса не ми пречеше. Супер готина усмивка, която постоянно ме радваше (used to be Bommie's back then). Като цяло много лъчезарно излъчване. А гласът й, по мое мнение, пасваше на песента перфектно. Бавните части, които тя пя, бяха чудесни. Просто като започне "Amaaaai" или нещо такова, извинявам се :D и едно такова забавно чувство извира вътре в мен. Minzy, отново казвам, за мен, беше на първо място като цяло в тази песен. Следвана от Bom и учудващо Dara я слагам на трето място, макар тя да ми е най-нелюбима. (Естествено, харесам всички, просто някои малко повече от други. Симпатии, какво да се прави ..) На две-три места, на които се показа и пя, ми хареса повече от CL, която я имаше доста повече през песента.

 

Като за край ще кажа, че песента си ме радва, ще си я слушам и гледам редовно, въпреки малките или не толкова малки детайли, които изброих по-горе. Love you all, както винаги и BLACKJACKS FTW!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдено! 2ne1 записват участието си в Running Man другата седмица, най-вероятно излъчване на епизода в края на юли.

cr: StarNews

Еуфорията и за момичетата, и за феновете, е голяма. Ха ха..забава се задава. Falling in love, falling in love...няма излизане от главата ми на този рефрен.. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро започнах да харесвам групата..Но за сега единствено Бом не ми харесва

Както винаги Клипа na новата им песен е хубав под хубав искам да кажа присъствието

на момчетата и сладкият им танц..Като цяло ми хареса замисъла на клипа 

Дара ми беше странна с Русата си коса но свикнах ХАреса ми  :28558:

Cl както винаги е Шекши ,а Minzy е просто небрежно красива ..Боомие Онни :rofl: Ми хареса със Сините си Очки но все още ми е толкова не Реална,толкова изкуствена ми изглежда

И понякога дори се чудех дали въобще съществува такава красота да си като Кукличка в лицето или нещо е пипнато тук там  :dunno: Мога да каже че песента е дооста зарибяваща а Гласът който почва от начало толкова пъти ме стряска напоследък  :28558: С Удоволствие чакам Live изпълнението  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще виждаме много повече от Дара и Бом, тъй като те са назначени за "промотиращ екип" на 2NE1 в новата онлайн серия "Double Park TV"! Превю, което беше качено на официалния канал YG Entertainment в YouTube, показва как Дара и Бом са назначени от Yang Hyun Suk чрез текстово съобщение. Дара е лидер на екипа, а Бом неин асистент.
Двете ще снабдяват феновете на 2NE1 с новини чрез "Double Park TV", така че очаквайте предстоящите епизоди!

Големи лудетини :lol:

 

 

Фотосесия за интервю

tumblr_mprc0bkpOM1qzjb8ko3_1280.jpg

 

pEjKNyU.jpg2MYhjoL.jpg

 

 

 

 

2ijmZj9.jpg

 

 

kQ4Bagj.jpg

7H3NedB.jpg
c6HHiqC.jpg
HMDX8h9.jpg

 

 

 

(Cr.:2NE1 Official Channel)

 

 

Ъпдейти:

 

В Туитър Дара благодари на феновете за подкрепата

kZ9wwIQ.jpgGADmjAO.jpg

 

В Инстаграм СиЕл за пореден път показва колко секси може да е

UphDHYI.jpgRraatCk.jpgle3qzBG.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Falling In Love ~Dance Practice~

 

 

Момичетата са заминали за Шанхай, където ще участват в Y-POP Music Party

bt53u8F.jpg

 

 

СиЕл не е пропуснала да си направи снимка за инстаграм, заснета от верния й фен и вече личен фотограф Сандара Пак. :lol:

 

 

Снимките от предния ми пост със страхотно качество

Joy News

 

LoKtrDn.jpg

QA8CrGE.jpgS4AA6eq.jpg

wGqkarw.jpgHOVh8nF.jpg

 

 

 

И за финал Double Park

68SpqRz.jpg

 

 

 

Утре ще видим лайв на Falling In Love и в Music Core.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се състояха MNET 20's Choice Awards.

 

СиЕл мина по синия, в този случай, килим в приятната компания на Lee Soohyuk и получи MNET 20's Style Award

S9fsEHz.jpg53xujdG.jpg

 

Имаше изпълнение на Baddest Female след което се включиха и останалите момичета за изпълнение на Falling In Love.

Страхотен лайв!

 

2NE1 са спечелили първата си награда за Falling In Love днес от M!Countdown. Дара излезе на сцената с трофея.

 

Честито за двете награди! :beer:

Редактирано от blackangel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След I Love You, миналата година, Falling In Love, тази, защо не и Do You Love Me като продължение?  :28558:

Каква ли още трилогия с любовта ни предстои? А как ли ще се казва албума? Все въпросителни...

По-интересното покрай новата песен през август е че ще е homemade клип и някак отсега поредното недоволство на феновете ме кара да се смея.

И да очаквам нещо ново и идейно, освен свежо.

 

За желаещите, епизода на Running Man с 2NE1, е вече с английски превод.

Доста се забавлявах и разбирам, че реакциите и на к зрителите са много положителни.

Running Man 156 episode

tumblr_mqp72qlJ9X1qfd4wao1_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...